Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Najlepsze okna? Okna na W! 

Okna marki WIŚNIOWSKI gwarantują przyjemny chłód latem i komfortowe ciepło zimą, dostarczają odpowiedniej ilości światła, chronią przed hałasem, są odporne na włamania i zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Szereg opcji dodatkowych czyni je bezpiecznymi dla najmłodszych użytkowników, chroni przed przeciągiem czy umożliwia zdalne sterowanie. Okna WIŚNIOWSKI z powodzeniem można rozliczyć w ramach programu „Czyste Powietrze”, z którego klient zyskuje nawet 69 tysięcy złotych na termomodernizację. Eksperci autoryzowanych punktów sprzedaży WIŚNIOWSKI zamontują je zgodnie ze sztuką ciepłego montażu. Firma prowadzi własne centrum konferencyjno-szkoleniowe, w którym know-how marki z ponad 30-letnim doświadczeniem przekazywane jest 700 monterom rocznie.

W jak Wysoka jakość 

Okna – tak jak dom – mają swój fundament – są nim profile i okucia, na których opiera się cała konstrukcja. Od dobrej jakości profili i okuć zależy trwałość oraz funkcjonalność stolarki okiennej. A ponieważ złota zasada budownictwa mówi, że nigdy nie oszczędza się na fundamentach, nie warto szukać drogi na skróty, decydując o wyborze fundamentalnych elementów okna. Profile WIŚNIOWSKI dzięki jakościowym wzmocnieniom utrzymują odpowiednią statykę okien. Marka produkuje okna na profilach w najwyższej klasie A, które uzupełniono sprawdzonymi okuciami.

Okucia to ten element okna, który odpowiada za wygodne otwieranie, zamykanie i uchylanie. Pracuje w ruchu, dlatego ważne jest, by był wytrzymały. Okucia zastosowane w oknach marki WIŚNIOWSKI charakteryzuje cały wachlarz funkcji. Jedną z nich jest blokada antyprzeciągowa, dzięki której skrzydło pozostaje w stałej pozycji nawet w przypadku pojawienia się przeciągu.

Wysoką jakość okien gwarantują certyfikowane rozwiązania produkcyjne marki WIŚNIOWSKI. Proces produkcji okien PRIMO uzyskał prestiżowy certyfikat IFT QUALITY SILVER QM320 przyznawany przez międzynarodowe, akredytowane i notyfikowane laboratorium badawcze IFT Rosenheim w Niemczech. Certyfikat QUALITY SILVER jest oficjalnym potwierdzeniem, że każde okno na linii produkcyjnej marki WIŚNIOWSKI to produkt w 100% powtarzalny – zawsze tej samej, najwyższej jakości.

W jak Wyjątkowy design

Wyjątkowy design okien WIŚNIOWSKI gwarantują zaawansowane technologicznie rozwiązania produkcyjne, takie jak bezwypływkowy zgrzew profili i uszczelek V-Perfect. Okna PVC WIŚNIOWSKI oferują wybór spośród setek kolorów, wzorów i akcesoriów. To produkty szyte na miarę klienta, dostępne również w niestandardowych wymiarach i kształtach oraz 16 kolorach z autorskiej palety producenta Home Inclusive. Z opcją Home Inclusive klient zyskuje możliwość dopasowania pod względem designu wszystkich produktów marki WIŚNIOWSKI: bram, okien, drzwi i ogrodzeń. Stolarka i ogrodzenie jest ukoronowaniem podjętej inwestycji – to ważne, by wszystkie jej elementy pracowały na wspólny, wyjątkowy design całego projektu.

W jak Wybitny komfort 

Największy udział procentowy całego okna stanowi szyba. Dzięki własnej produkcji szkła firma WIŚNIOWSKI sprawuje pełną kontrolę nad jakością produkowanych zespoleń. Eksperci marki pracują na wiodących skanerach do wychwytywania wad szkła w Polsce. Najważniejszy parametr okna – szczelność, w dużej mierze zależy właśnie od jakości pakietu szyby. – Statystycznie nawet 30% ciepła tracimy przez okna. Troska o ich szczelność jest więc troską o to, by w przyszłości zagwarantować sobie niższe rachunki za energię. Współczynnik przenikania ciepła okien WIŚNIOWSKI z dużym zapasem spełnia najbardziej rygorystyczne normy, a sam produkt wpisano na „Listę Zielonych Urządzeń i Materiałów” Instytutu Ochrony Środowiska. Nasze okna to oszczędność energii zimą, ale też mniejsze nagrzewanie pomieszczeń latem, kiedy najwięcej energii zużywamy na klimatyzowanie pomieszczeń – mówi Ireneusz Wierciak, produkt marketing menedżer w obszarze stolarki aluminiowej, stalowej i PVC w firmie WIŚNIOWSKI.

Okna na W to również komfort akustyczny na poziomie 38dB. Dźwięki poniżej tego poziomu są w większości nieszkodliwe, a ich natężenie można porównać do szeptu, szumu liści czy cichej muzyki. Odpowiednia konstrukcja okien WIŚNIOWSKI zapewnia wysoką odporność na włamania w klasie RC2, potwierdzoną certyfikatem uznanego Instytutu Techniki Okiennej IFT Rosenheim.

W jak Wielkie promocje

Do 8 lipca w firmie WIŚNIOWSKI trwa wyjątkowa oferta specjalna. W ramach promocji klienci zyskują:

  • 30% rabatu na okna PVC,
  • 30% rabatu na rolety, przy zakupie okien za minimum 10 000 złotych,
  • 1000 złotych rabatu na okna tarasowe HST SkyMotion

Wybrane modele okien dostępne nawet w 14 dni! Poznajcie okna na W. W jak WIŚNIOWSKI: https://www.wisniowski.pl/okna-na-w/

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Duże przeszklenia tarasowe i ich prawidłowy montaż

Budując lub remontując dom, wiele osób spełnia swoje marzenia o dużych przeszkleniach, zautomatyzowanych drzwiach tarasowych lub bezprogowym przejściu na taras. Przed zakupem szukamy inspiracji, og…

Ostatnie miejsca na szkolenie „Akustyka w stolarce okiennej i drzwiowej”

Izolacyjność akustyczna chroni mieszkańców budynków przed szkodliwym dla zdrowia działaniem niepożądanego hałasu. Ponieważ najczęściej stolarka okienna ma dużo niższe parametry akustyczne, niż inne…

Ciepły dom z nowoczesnym ociepleniem

Ocieplenie domu to ważna inwestycja w energooszczędność. Żeby cieszyć się ciepłem, komfortem i mniejszymi rachunkami za ogrzewanie budynku, trzeba najpierw wybrać odpowiednie rozwiązanie. Tradycyjn…