Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Nagranie z Webinaru: Rola stolarki okiennej w budownictwie pasywnym i energooszczędnym

Dnia 1 marca br. odbyło się Webinarium dla branży stolarki budowlanej i sektorów powiązanych pt. „Rola stolarki okiennej w budownictwie pasywnym i energooszczędnym”. Przekazane podczas szkolenia informacje pozwoliły poszerzyć wiedzę dotyczącą obiektów i roli stolarki budowlanej w najwyższych standardach energetycznych. 

Zdobyta, interdyscyplinarna wiedza na temat budownictwa energooszczędnego i pasywnego, z pewnością podniosła  ekspercką pozycję doradców, działów sprzedaży, produktów, rozwoju, wsparcia  technicznego i technologicznego, monterów i montażystów  – w relacji z innymi uczestnikami procesu budowy, jak np. inwestorami, wykonawcami czy architektami.

Do 11.03.2022 roku do godz. 21:00, trwają  zgłoszenia do Międzynarodowego Programu Szkoleniowego Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego dedykowanego dla sektora stolarki budowlanej i powiązanych. Poniżej informacje dotyczące zamówienia szkolenia.

JAK ZAMÓWIĆ ?

KROK 1 –  Stworzyć Listę Uczestników Zespołu + dane do faktury

KROK 2 Wysłać zamówienie na mail do 11.03.2022 do 21:00 (w razie wątpliwości co do terminu składania zamówień na szkolenie , prosimy o kontakt pod adresem e-mail: zamówienia@akademiazdrowegobudownictwa.pl

KROK 3Otrzymanie faktury zwrotnej uwzględniającą cenę specjalną:
3250 zł netto/os. = 136 zł netto/miesiąc za 2 lata dostępu do materiałów, obowiązuje płatność z góry  (zamiast regularnej 3900 zł netto/os)
Więcej Uczestników: 20 osób + 2 bezpłatnie, 30 osób + 3 bezpłatnie, itd….

KROK 4Założenie przez informatyka z Akademii Zdrowego Budownictwa, konta na platformie szkoleniowej + mail z instrukcją.

Już kilkadziesiąt nowych osób dołączyło do tej edycji!
Liczba miejsc jest ograniczona!

Opinie dotychczasowych Uczestników wersji stacjonarnej i online tego Międzynarodowego Programu Szkoleniowego: http://tiny.cc/opinie_uczestnikow.

Żeby zapewnić maksymalny komfort uczestnikom przy podejmowaniu decyzji, organizatorzy ustanowili 14 dni na zwrot bez konieczności podawania przyczyny – licząc w tym wypadku od momentu pojawienia się na platformie pierwszych materiałów tj. 14 marca 2022.

W przypadku pytań  kontakt  telefoniczny lub mailowy:
+48 508 449 288 | kamil.wisniewski@akademiazdrowegobudownictwa.pl

 

 

 


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi partnerem Wiedeńskiej Konwencji Okien i Ochrony Przeciwsłonecznej

Związek POiD został partnerem IV Konwencji Okien i Ochrony Przeciwsłonecznej, organizowanej przez Interconnection Consulting. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2023 roku w Wiedniu. Has…

Szkolenie POiD dla zespołów serwisowo – montażowych stolarki budowlanej już wkrótce!

Związek Polskie Okna i Drzwi ustalił termin  szkolenia pt. „Prawidłowe zasady montażu stolarki okiennej i drzwiowej. „Naprawa i renowacja stolarki budowlanej”. Dwudniowe szkolenie odbędzie się 12-1…

Firma Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp.z.o.o nowym członkiem POiD

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi, firmę Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa. Sp.z.o.o. Promat jest przedsiębiorstwem wyspecja…