Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

MultiBox na medal

Słup ogrodzeniowy MultiBox marki WIŚNIOWSKI zdobył uznanie podczas targów BUD-GRYF & HOME 2023. Produkt otrzymał medal w konkursie „Wyróżniony wyrób”. Komisja konkursu przyznała w sumie dwa medale i siedem wyróżnień. W szczecińskich targach wzięło udział 120 firm i 7500 odwiedzających.

Zakupy bez wychodzenia z domu to dzisiaj codzienność. MultiBox z miejscem na paczki kurierskie oraz wideodomofonem ze zintegrowaną klawiaturą kodową jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży e-commerce. Odbiór paczki z multifunkcjonalnym słupem WIŚNIOWSKI nie wymaga obecności domowników. Wystarczy podać kurierowi jednorazowy kod do skrytki lub otworzyć ją za pomocą aplikacji mobilnej.

Multifunkcjonalność słupa to tylko jedna z cech. Produkt z łatwością można dopasować do wybranego modelu ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI. MultiBox w kolorze bramy, furtki czy segmentu pozwala na uzyskanie spójnego projektu całej posesji.

Zalety MultiBOXu zostały docenione podczas 30. jubileuszowych targów BUD-GRYF & HOME 2023, gdzie prezentował się nasz partner – firma Jardin. Jest to największe wydarzenie branży budowlanej i energetycznej w województwie zachodniopomorskim, które odwiedzają są przede wszystkim indywidualni inwestorzy, deweloperzy i architekci.

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi uczestnikiem okrągłego stołu – webinarium pt. „ Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego w budownictwie”

We wtorek 22 czerwca br. w godzinach 10:30 – 12:45 odbędzie się spotkanie online  okrągłego stołu, którego organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz  Uniwersytet Jagi…

Wiśniowski – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Zw…

Glassolutions – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek P…