Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

„MOŻESZ” – wyprawa z udziałem All Windows Group

Producent All Windows Group dołącza do Teamu Michała Worocha i Jakuba Kujawskiego, w podróży z Polski do Australii dowodząc, że niemożliwe nie istnieje!

Ruszył projekt „MOŻESZ – wyprawa o tym, że bariery są tylko w głowie”. Jednym z jej bohaterów jest Michał Woroch, uznany jednym ze 100 najbardziej wpływowych Polaków z niepełnosprawnością.

Wyprawa „MOŻESZ” to nie tylko podróż geograficzna, to także podróż wewnętrzna, która ma na celu pokazanie, że bariery są często tylko w naszych głowach. Podróżnik Michał Woroch, który przeszedł intensywną rehabilitację, planuje kontynuować proces pionizacji, wstając z zablokowanymi kolanami w najpiękniejszych miejscach na świecie.

Po ponad roku intensywnych przygotowań, w tym rehabilitacji i budowy samochodu, Michał i jego towarzysz Jakub Kujawski wyruszają w pełni załadowanym Defenderem w kierunku Australii. Ich trasa obejmuje liczne kraje, w tym Polskę, Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię, Turcję, Iran, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiny, Laos, Kambodżę, Tajlandię, Malezję, Singapur, Indonezję i Timor Wschodni.

Tysiące kilometrów, wiele krajów, jeden samochód. To tylko część wyzwań, które ich czekają. Podczas tej wyprawy Michał kontynuuje proces rehabilitacji, inspirując nas wszystkich. Razem z Jakubem Kujawskim udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. All Windows Group ma ogromną przyjemność wspierać tę wyprawę, która jest dowodem, że wytrwałość i determinacja pozwalają pokonać wszelkie trudności.

 

Więcej o wyprawie: https://www.facebook.com/wheelchairtrip

 

ŹRÓDŁO: All Windows Group


Przeczytaj również:

Szkolenia dla uczniów nabierają tempa

Za nami już 3 wyjątkowe szkolenia online dla uczniów szkół branżowych, zorganizowane w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ” przez Partnerów akcji. Młodzież zrzeszona wokół specjalnie u…

Prof. Tomasz Błaszczyński członkiem Jury POiD Building Awards 2021

Swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie konstrukcji budowlanych wspiera nas Prof. Tomasz Błaszczyński. Zawodowo zajmuje się budownictwem ogólnym i przemysłowym, technologią betonu, diagnostyk…

Spotkanie wiceminister Marzeny Machałek z przedstawicielami branży stolarki budowlanej

We wtorek, 28 września Sekretarz Stanu w MEiN Marzena Machałek spotkała się z przedstawicielami branży stolarki budowlanej. Podczas rozmów poruszano tematy związane z rozwojem tej branży oraz dysku…