Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

„MOŻESZ” – wyprawa z udziałem All Windows Group

Producent All Windows Group dołącza do Teamu Michała Worocha i Jakuba Kujawskiego, w podróży z Polski do Australii dowodząc, że niemożliwe nie istnieje!

Ruszył projekt „MOŻESZ – wyprawa o tym, że bariery są tylko w głowie”. Jednym z jej bohaterów jest Michał Woroch, uznany jednym ze 100 najbardziej wpływowych Polaków z niepełnosprawnością.

Wyprawa „MOŻESZ” to nie tylko podróż geograficzna, to także podróż wewnętrzna, która ma na celu pokazanie, że bariery są często tylko w naszych głowach. Podróżnik Michał Woroch, który przeszedł intensywną rehabilitację, planuje kontynuować proces pionizacji, wstając z zablokowanymi kolanami w najpiękniejszych miejscach na świecie.

Po ponad roku intensywnych przygotowań, w tym rehabilitacji i budowy samochodu, Michał i jego towarzysz Jakub Kujawski wyruszają w pełni załadowanym Defenderem w kierunku Australii. Ich trasa obejmuje liczne kraje, w tym Polskę, Słowację, Węgry, Serbię, Bułgarię, Turcję, Iran, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiny, Laos, Kambodżę, Tajlandię, Malezję, Singapur, Indonezję i Timor Wschodni.

Tysiące kilometrów, wiele krajów, jeden samochód. To tylko część wyzwań, które ich czekają. Podczas tej wyprawy Michał kontynuuje proces rehabilitacji, inspirując nas wszystkich. Razem z Jakubem Kujawskim udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. All Windows Group ma ogromną przyjemność wspierać tę wyprawę, która jest dowodem, że wytrwałość i determinacja pozwalają pokonać wszelkie trudności.

 

Więcej o wyprawie: https://www.facebook.com/wheelchairtrip

 

ŹRÓDŁO: All Windows Group


Przeczytaj również:

Profile montażowe do ciepłego montażu okien i drzwi

W budynku, w którym panuje optymalna temperatura czujemy się komfortowo – możemy w nim swobodnie odpoczywać lub pracować. Ważne, żebyśmy to my sami mogli decydować o tym, jak ciepłe jest wnętrze, a…

Związek Polskie Okna i Drzwi wznawia cykl szkoleń stacjonarnych

Związek Polskie Okna i Drzwi wraca po dłuższej przerwie, spowodowanej epidemią Covid-19 z kolejną edycją szkoleń stacjonarnych. Szkolenia w zależności od charakteru i programu będą organizowane w s…

Zaproszenie do publikacji artykułów na stronie POiD

Będąc w gronie Członków Związku POiD, Twoja firma dołączyła do elity Orłów Polskiej Stolarki. Łączą nas wspólne cele, rzetelność i profesjonalizm,  a nasza współpraca widoczna jest w najważniejszyc…