Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

MONTERIADA 2023 pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na targi BUDMA w Poznaniu powraca MONTERIADA. Tym razem pod hasłem: Zadbaj o ciepły dom. Na stoisku wydarzenia zobaczymy więc energooszczędne okna, drzwi, bramy garażowe i osłony okienne. Dowiemy się też, jak powinny być one zamontowane, żeby chronić budynek przed stratami cennego ciepła, oszczędzać energię i pieniądze. Na specjalnie wydzielonej powierzchni znajdować się będzie ekspozycja wyrobów Partnerów MONTERIADY oraz członków Związku POiD.

MONTERIADA 2023, organizowana przez Związek POiD wraz z Partnerami, startuje już 31 stycznia. To najbardziej rozpoznawalne wydarzenie podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. MONTERIADA przyciąga monterów, inwestorów budujących i remontujących swoje domy, dziennikarzy oraz uczniów szkół branżowych – wszystkich, którzy chcą poznać najnowocześniejsze rozwiązania produktowe i montażowe z branży stolarki budowlanej.

Dlaczego warto odwiedzić MONTERIADĘ 2023? Stoisko wydarzenia to blisko 300m2 powierzchni, gdzie każdy z uczestników targów znajdzie dla siebie coś ciekawego. W strefie montażu i nowości produktowych zaprezentowane zostaną „w akcji” rozwiązania Partnerów: Aluplast, Glasslift, Hörmann, Klimas Wkręt-met, Lahti Pro, Nyxon, Proventuss, Selena, Soudal, Stalprodukt-Zamość, Stanley Black & Decker, WIŚNIOWSKI. Okna, drzwi, brama garażowa i rolety zewnętrzne montowane będą przez monterów wyposażonych w profesjonalną odzież roboczą, z użyciem nowoczesnych systemów montażowych, narzędzi i akcesoriów.

To jeszcze nie wszystkie atrakcje. W strefie biznesowej, przy pysznej kawie, będzie można porozmawiać z ekspertami Partnerów MONTERIADY 2023 i zapoznać się z szeroką ofertą produktową firm. Natomiast dla monterów przygotowano strefę Dobrego Montera, z możliwością zapisania się na szkolenia, pobrania katalogów branżowych i gadżetami. W ramach MONTERIADY zaplanowano również wizytę klasy patronackiej ze szkoły branżowej wraz z debatą dla uczniów, a także konferencję prasową dla dziennikarzy. Wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny Irek Bieleninik.

Serdecznie zapraszamy do udziału w MONTERIADZIE 2023 w dniach 31.01-03.02 2023 roku, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

Stoisko nr 108 w hali 5

Już wkrótce opublikowany zostanie szczegółowy harmonogram wydarzenia – zachęcamy do śledzenia komunikatów na:

www.poid.eu

www.facebook.com/POiDstolarkabudowlana

pl-pl.facebook.com/dobrymontaz/

 


Przeczytaj również:

Związek POiD z poparciem dla postulatów Business Centre Club w sprawie nowelizacji specustawy

Trwają prace nad nowelizacją ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysow…

Kolejna edycja projektu „Dobry Montaż Budujesz Dla Pokoleń” trwa

Kolejna edycja projektu „Dobry Montaż Budujesz Dla Pokoleń” trwa. O jej założeniach mówiliśmy na konferencji prasowej, która odbyła się w 28 września w centrum prasowym Polska Agencja Prasowa (Poli…

Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na spotkanie grupy zadaniowej: DRZWI WEWNĘTRZNE.

Zarząd Związku Polskie Okna i Drzwi  organizuje  spotkanie grupy zadaniowej: „drzwi wewnętrzne”, które odbędzie się 15 kwietnia 2021  godz. 11:00   za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. W cza…