Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

MONTERIADA 2020 nabiera tempa!

Ruszyły przygotowania do 5 edycji MONTERIADY, która już na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń w czasie Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. W czwartek, 14 listopada br. odbyło się spotkanie, na którym zaprezentowane zostały szczegółowe informacje na temat tego projektu, realizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Pierwsza edycja MONTERIADY odbyła się w 2016 roku. Od tego czasu postrzegana jest, jako jedna z największych atrakcji. W ramach nowej edycji przewidzianych jest wiele nowości, wśród których na wyróżnienie zasługuje „Strefa budowy domu na żywo”.

Szczegółowy plan stoiska MONTERIADY, strategię komunikacji oraz propozycje dodatkowych aktywności omówiono na spotkaniu informacyjnym, w którym wzięli udział przedstawiciele organizatorów, Targów BUDMA oraz firmy zainteresowane udziałem w tym wydarzeniu.
Gospodarzem spotkania był Paweł Wróblewski – Dyrektor Związku POiD. Dariusz Muślewski – Dyrektor Targów BUDMA, opowiedział m.in. o usytuowaniu miejsca ekspozycyjnego MONTERIADY oraz wsparciu Targów w zakresie promocji. Całościową koncepcje wydarzenia, wraz ze strategią komunikacyjną przedstawił Marcin Wojciechowski – Dyrektor kreatywny AVEEX.

Spotkanie było również okazją do poruszenia tematu promocji i budowania wizerunku zawodu montera stolarki wśród młodzieży, w perspektywie pozyskania atrakcyjnego zatrudnienia. Tego kontekstu nie zabraknie również na MONTERIADZIE 2020. Podobnie jak w ubiegłym roku przewidziana jest debata dla uczniów, która ma na celu przybliżenie młodzieży wartości zawodu montera stolarki.


Przeczytaj również:

Ciepły dom – jak oszczędzać energię i środowisko?

Początek września był wyjątkowo słoneczny, ale nieubłaganie zbliża się ochłodzenie, a wraz z nim sezon grzewczy – czas zwiększonych wydatków w domowym budżecie. Jak skutecznie zaoszczędzić na ogrze…

Spotkanie Rady Związku POiD, 25.09.2019

W środę 25 września odbyło się kolejne spotkanie Rady Związku POiD. Uczestnicy podsumowali inicjatywy i realizowane projekty. Wyciągamy wnioski by jeszcze lepiej działać dla branży.

Budowa i remont domu – oszczędnie i w duchu eko

Remont domu to doskonała okazja, żeby zmniejszyć jego zapotrzebowanie na cenną energię. Także przy budowie nowego budynku możemy postawić na energooszczędne rozwiązania. Dzięki temu ograniczamy emi…