Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Mistrzowski set z Marką KRISHOME: Nasi siatkarze czekają na Wasze głosy w Plebiscycie „Przeglądu Sportowego”!

Jeden z najlepszych polskich siatkarzy ostatnich lat – Aleksander Śliwka ma sporą szansę na zajęcie jednego z czołowych miejsc 89. Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na Sportowca Roku 2023. Mistrz świata, mistrz Europy, triumfator Ligi Narodów i trzykrotny z rzędu zdobywca Ligi Mistrzów czeka na Wasze wsparcie. Głosy można oddawać do 6 stycznia 2024 roku, a swoje wsparcie można przekazać poprzez kupony w gazecie, stronę internetową czy SMS-a. Na wysłanie najwyżej punktowanego kuponu został już jednak tylko tydzień!

Rok 2023 był niezwykle udany dla całej polskiej siatkówki. Męska reprezentacja wygrała wszystko co mogła – Ligę Narodów, mistrzostwa Europy, kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w Paryżu, kobieca (nominowana Magdalena Stysiak) zdobyła pierwszy medal Ligi Narodów (brązowy), wywalczyła prawo występu w igrzyskach. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po raz trzeci z rzędu była najlepsza w Lidze Mistrzów, pokonując w finale Jastrzębski Węgiel, a Michał Bryl i Bartosz Łosiak przeszli do historii, stając na na podium mistrzostw świata w siatkówce plażowej. Trudno się zatem dziwić, że aż czworo siatkarzy znalazło wśród nominowanych w Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na Sportowca Roku 2023.

Jednym z nich jest Aleksander Śliwka, lider Grupy Azoty ZAKSY, jeden z najważniejszych siatkarzy PlusLigi, wspieranej przez markę KRISHOME. 28-latek ma za sobą wspaniały rok, w którym wygrał trzeci raz z rzędu Ligę Mistrzów i wywalczył dwa medale z kadrą oraz awansował na igrzyska olimpijskie w Paryżu!

Fot. KRISPOL

Śliwka obecnie nie może czarować kibiców, bowiem doznał kontuzji – złamania palca lewej ręki – w niedawnym meczu Ligi Mistrzów i przez kilka tygodni musi pauzować. Tym bardziej teraz powinien dostać od Was masę głosów, które pomogą mu powalczyć w 89. Plebiscycie. Warto pamiętać, że w długiej historii plebiscytu „PS” tylko raz wygrał siatkarz – w 2018 roku najlepszy był Bartosz Kurek.

Jak można zagłosować na naszą gwiazdę PlusLigi i pozostałych reprezentantów siatkówki? Choćby poprzez wysłanie kuponu lub kuponów wyciętych z gazety. Kupony będą ukazywać się w „Przeglądzie Sportowym”, wybranych numerach „Faktu” oraz „Fakt TV”. Można oddać głos tutaj poprzez stronę internetową www.przegladsportowy.onet.pl oraz www.polsatsport.pl. Można też za pomocą SMS wysłanego pod numer 7371 (koszt 3,69 zł z VAT).

Fot. KRISPOL

Tradycyjna (kuponowa), bo znana od pierwszej edycji Plebiscytu, metoda głosowania daje Czytelnikom największe możliwości. Bo sportowiec umieszczony na pierwszym miejscu listy otrzymuje aż dziesięć punktów, na drugim miejscu – 9 punktów, na trzecim – 8 punktów i tak po kolei aż do 10 miejsca. Natomiast głosowania smsowe oraz poprzez stronę internetową to możliwość wskazania jednego sportowca, który otrzyma jeden punkt. Tą metodą będzie można wybierać Sportowca Roku tylko do 23 grudnia – wtedy w gazetach zostaną wydrukowane ostatnie kupony. Muszą one dotrzeć na wskazany na nich adres do 29 grudnia. Głosowanie poprzez strony internetowe www.przegladsportowy.onet.pl oraz www.polsatsport.pl trwa do 5 stycznia 2024 r. do godziny 12.00.

Każdy z głosujących poprzez stronę www.przegladsportowy.onet.pl oraz www.polsatsport.pl przy tym samym sposobie autoryzacji może oddać swój głos raz na 12 godzin. Przypomnijmy – jeden głos na stronie internetowej lub poprzez wysłanie smsa oznacza jeden punkt dla wybranego sportowca.

Fot. KRISPOL

Pierwszy etap głosowanie w Plebiscycie pozwoli wyłonić spośród nominowanych najlepszą dziesiątkę sportowców. 6 stycznia 2024 roku podczas Gali Mistrzów Sportu ogłoszona zostanie lista tych, którzy uzyskali największą liczbę punktów. Liczymy, że dzięki Waszym głosom wśród najlepszych będą nasi siatkarze i siatkarka!

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Kto otrzyma Orła Polskiej Stolarki Dziennikarzy?

Już tylko 8 dni do X Kongresu Stolarki. Podczas wieczornej Gali wręczone zostaną prestiżowe nagrody, a wśród nich specjalne wyróżnienie od przedstawicieli mediów branżowych –Statuetka Orła Polskie…

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem Branżowym Common Future

W dniach 21-22 września br., na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Kongres Odbudowy Ukrainy „COMMON FUTURE”, organizowany przez Grupę MTP. Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD)…

Spotkanie Rady Związku POiD

Zarząd Związku POiD wyznaczył termin posiedzenia  Rady Związku POiD  dzień na 16.12.2021r. o godz. 11:00, spotkanie odbędzie się  16 grudnia 2021r. w Hotelu Lord**** w Warszawie, Aleja Krakowska 21…