Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Mikołaj Placek – Prezes Grupy OKNOPLAST z nagrodą Lider Zmiany w konkursie organizowanym przez ICAN Institute

27 października podczas wirtualnej gali rozdano nagrody w konkursie ICAN Management Review: Liderzy Jutra. Nagroda Lider Zmiany w kategorii Strategia wzrostu trafiła w ręce Mikołaja Placka, Prezesa Grupy OKNOPLAST. Liderzy Jutra to wyróżnienie dla tych, którzy przez śmiałe decyzje i konsekwencje w działaniu zmieniają rzeczywistość rynkową wytyczając nowe kierunki w rozwoju branż i sektorów.

 

Konkurs Liderzy Jutra organizowany jest przez niezwykle prestiżowy ICAN Institute. Od początku swojego istnienia wspiera on polskie firmy w budowaniu trwałej przewagi, kreowaniu efektywnego przywództwa i wyprzedzaniu rynkowych trendów, dając najwyższej jakości wiedzę i narzędzia liderom, którym zależy na dynamicznym rozwoju swoich firm. Poprzez konkurs instytut ten chciał nagrodzić wyróżniające się firmy i jednostki.

Nagroda Lider Zmiany przyznawana jest liderom, za zrealizowanie w okresie pandemii, projektu biznesowego, którego efektem był sukces zdefiniowany w obszarze: w kategorii Innowacje oraz w kategorii Strategia wzrostu. Za strategię wzrostu nagrodzony został Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST.

Jestem niezmiernie dumny, że nagroda Lider Zmiany w kategorii Strategia wzrostu trafiła właśnie do Grupy OKNOPLAST. Za naszym sukcesem stoją ludzie, którzy w dobie pandemii tworzyli nowe rozwiązania i robili wszystko, by nieprzerwanie dostarczać naszym klientom najlepsze produktu i usługi. Dziękuję wszystkim pracownikom oraz całej sieci sprzedaży za ich ciężką pracę i wkład jaki wnieśli w funkcjonowanie oraz rozwój firmy w tym trudnym dla wszystkich czasie. – komentuje Mikołaj Placek, Prezes Grupy OKNOPLAST.

Grupa OKNOPLAST to firma, z 26-cio letnim doświadczeniem obecna na stałe na 13 rynkach europejskich. Jako przedsiębiorstwo niezwykle dojrzałe i świadome przechodziło przez wszystkie światowe kryzysy bez szwanku notując każdego roku wzrosty sprzedaży. Również w tym trudnym bieżącym roku przychody firmy są rekordowe co przyczyniło się do uzyskania nagrody.

Grupa OKNOPLAST jako pierwsza w branży już na początku pandemii wprowadziła wszystkie procedury mające na celu zapewnienie ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstwa. Firma bardzo mocno skupiła się na ochronie swoich pracowników oraz klientów wdrażając konkretne zasady bezpieczeństwa pracy i obsługi klientów oferując m.in. kupowanie okien zdalnie co było ewenementem w branży. Firma postawiła na szybkość działania wdrażając program Bezpiecznej Rezerwacji oraz Bezpiecznych Zakupów.

Konkurs ICAN Management Review: Liderzy Jutra to wyróżnienie dla tych, którzy przez śmiałe decyzje i konsekwencje w działaniu zmieniają rzeczywistość rynkową wytyczając nowe kierunki w rozwoju branż i sektorów. Grupa OKNOPLAST po raz kolejny udowodniła, że miano trendsettera branży jest nieprzypadkowe.


Przeczytaj również:

Międzynarodowe Targi OUTDOOR BUILD pod patronatem Związku Polskie Okna i Drzwi

Związek Polskie Okna i Drzwi obejmuje patronatem honorowym Międzynarodowe Targi  Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD, które odbędą się w dniach 24–26 ma…

Biomasa Partner Group w gronie firm członkowskich POiD

Informujemy, iż do Związku POiD dołączyła firma Biomasa Partner Group Spółka Akcyjna, producent i dostawca:  ekologicznego, wydajnego i certyfikowanego pelletu drzewnego i pelletu ze słomy: energet…

Czyste powietrze-zdrowy dom

Czyste powietrze i woda są nam niezbędne do życia. W sezonie grzewczym w wielu polskich miejscowościach najlepiej jednak wstrzymać oddech i nie otwierać okien. Wszystko przez smog, który szybko wdz…