Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

MasterPatio z nagrodą Red Dot Award 2021

System drzwi podnoszono-przesuwnych nowej generacji MasterPatio został laureatem prestiżowej nagrody „Red Dot Design Award” w dyscyplinie „Product Design”, w kategorii „Element wystroju wnętrz”.

Zespół niezależnych ekspertów, wchodzących w skład jury konkursowego, w następujący sposób podsumowuje swój wybór: Projekt systemu drzwi przesuwnych MasterPatio z powodzeniem łączy najnowocześniejsze wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju z doskonałymi parametrami izolacyjnymi i przejrzystym „językiem” projektowania.

MasterPatio to system drzwi przesuwnych z aluminium, który łączy w sobie wiele możliwości projektowych i konfiguracyjnych z bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacyjności termicznej, akustycznej oraz wodoszczelności. Więcej na temat MasterPatio TUTAJ.

O konkursie Red Dot Design Award

Red Dot oznacza przynależność do najlepszych we wzornictwie i biznesie. Historia nagrody sięga 1955 roku. Międzynarodowy konkurs projektowy „Red Dot Design Award” skierowany jest do wszystkich tych, którzy poprzez design chcą wyróżnić swoją działalność biznesową, i został stworzony po to, aby ocenić najlepsze produkty powstające każdego roku.

Wyróżnienie opiera się na zasadzie selekcji i prezentacji. Doskonały projekt jest wybierany przez kompetentne jury – ekspertów w obszarach projektowania produktu, komunikacji i koncepcji projektowych. Wyróżnienie Red Dot ugruntowało się na arenie międzynarodowej jako jeden z najbardziej pożądanych znaków jakości dobrego wzornictwa.

Fot. Reynaers Aluminium

W celu profesjonalnej oceny różnorodności w dziedzinie wzornictwa, nagroda dzieli się na trzy dyscypliny:

» Red Dot Award: Product Design,

» Red Dot Award: Brands & Communication Design

» Red Dot Award: Design Concept.

 

ŹRÓDŁO: Oknonet.pl


Przeczytaj również:

Wybór drzwi wejściowych ważnym etapem budowy domu

O ile moglibyśmy bez problemu zrezygnować z posiadania drzwi wewnętrznych w domu, o tyle drzwi wejściowe to już konieczność. W dodatku od wyboru konkretnego produktu i sposobu jego montażu będzie z…

Szkolenie techniczne POiD w Ośrodku Badań Ogniowych ITB już 27 listopada

Związek Polskie Okna i Drzwi jest organizatorem kolejnego szkolenia technicznego, które odbędzie się już 27 listopada w Ośrodku Badań Ogniowych ITB w Pionkach. Tematyką warsztatów będzie Stolarka o…

XI Kongres Stolarki Polskiej już za 5 dni!

Eventy digitalowe mogą być równie, a nawet bardziej fascynujące jak te realizowane w świecie realnym? Zdecydowanie! Już za parę dni będzie można się o tym przekonać, uczestnicząc 15 czerwca br. w X…