Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Markizy FAKRO zapewniają przyjemny klimat w sądeckim szpitalu

FAKRO nie od dziś wspiera region i Sądeczan. Angażuje się finansowo w wiele inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Jednak pieniądze to nie wszystko. Ostatnio firma zamontowała swoje markizy na oknach oddziału otolaryngologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu.

To nie pierwsza taka forma pomocy w regionie. Przed pandemią FAKRO wsparło sądecki szpital w podobnej formie, montując markizy na oddziale pediatrii.

Fot. FAKRO

Markizy FAKRO skutecznie redukują docieranie promieni słonecznych do wnętrza budynków. Pobyt w szpitalu jest czasem trudnym, a dzięki naszym produktom pacjenci nie będą odczuwać upału – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu FAKRO.

Atutem produktu jest także ich wielofunkcyjność. Chronią nie tylko przed ciepłem, ale także przed owadami. Markiza ogranicza jednocześnie zużycie energii w urządzeniach klimatyzacyjnych, przez co zmniejsza emisję CO2 do środowiska, a my nie musimy płacić wysokich rachunków za prąd.

Markizy są bardzo praktyczne. Umożliwiają wietrzenie sal, korzystając jednocześnie z przysłony. Zarówno my, jak i pacjenci, jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za to, że FAKRO zasponsorowało nam taki komfort – mówi Tadeusz Bielak, lekarz kierujący oddziałem.

Zwieńczeniem współpracy było spotkanie partnerów. Uczestniczyli w nim przedstawiciele szpitala: Lidia Zelek, dyrektor Szpitala w Nowym Sączu, Tadeusz Bielak, lekarz kierujący oddziałem otolaryngologii oraz Małgorzata Porębska-Turek, pielęgniarka oddziałowa oraz zespół FAKRO: Janusz Komurkiewicz, członek zarządu ds. marketingu, Bożena Damasiewicz, dyrektor ds. organizacyjno-administracyjnych oraz Wojciech Chronowski, menadżer produktu.

Jesteśmy firmą zaangażowaną społecznie. Od zawsze jesteśmy blisko regionu. W czasach licznych wyzwań, będziemy pomagać na miarę naszych możliwości. Lokalne partnerstwa są ważne, ponieważ rozwijają nasz region – podsumowuje Bożena Damasiewicz, dyrektor ds. organizacyjno-administracyjnych FAKRO.

Na rzecz oddziału pediatrycznego i otolaryngologię FAKRO przekazało 34 markizy.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Promocja firm członkowskich POiD w Katalogu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu

Jak informuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAiH), firmy członkowskie POiD mogą zgłaszać się do bezpłatnego wpisu do katalogu targowego PAiH. Do 8 kwietnia br. Polska Agencja Inwestycji i Han…

Jak zadbać o ciepły dom?

Przed nadejściem zimy pytanie: „Jak zatrzymać ciepło w domu?” zadaje sobie wielu właścicieli budynków jednorodzinnych. Najprostsze rozwiązanie to mocne odkręcenie grzejników, jednak wobec rosnących…

Związek POiD patronem branżowym Genuine Adventure Sailing Race 2022

Od 10 do 16 września na Adriatyku odbędzie się inicjatywa Genuine Adventure Sailing Race 2022. Wydarzenie ma na celu integrację środowiska, nawiązywanie dobrej współpracy i branżowej więzi pomiędzy…