Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Marka WIŚNIOWSKI z 4 nagrodami TOPBuilder 2022

Nowy biurowiec firmy WIŚNIOWSKI, drzwi NOVA z innowacyjną funkcją czasową dzienną, Antywłamaniowość RC2 bram garażowych marki WIŚNIOWSKI i brama składana V-King zostały wyróżnione tytułem i statuetką TOPBuilder 2022 – cenioną nagrodą branży budowlanej. Tegoroczna gala konkursowa dla marki WIŚNIOWSKI przebiegała pod hasłem pełnego sukcesu.

Nagroda TOPBuilder swój prestiż zawdzięcza między innymi profesjonalnemu jury konkursu, które tworzą wybitne persony ze świata branży budowlanej: prof. dr hab. inż. Leonard Runkiewicz, Przewodniczący Rady Naukowej „Builder”, dr inż. arch. Jerzy Grochulski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Architektów Polskich, Danuta Burzyńska, Redaktor Naczelna „Builder” i Marek Zdziebłowski, Wydawca „Builder”. Uroczystą galę rozdania nagród, która odbyła się 20 kwietnia, poprowadziła Redaktor Naczelna wydawnictwa w towarzystwie Dominika Suwińskiego, Dyrektora Marketingu i Sprzedaży BUILDER POLSKA. Podczas wydarzenia w warszawskim Centrum Olimpisjkim spotkali się przedstawiciele branży budowlanej, środowiska naukowego i architekci.

WIŚNIOWSKI w prestiżowej przestrzeni

W tegorocznej edycji konkursu TOPBuilder znalazły się 64 godne rekomendacji produkty, usługi i inwestycje wiodących firm, wśród nich – Nowy Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI, przestrzeń stworzona z myślą o komforcie pracy jej użytkowników. – Ostatnie lata minęły dla nas pod znakiem największej w historii firmy rozbudowy. Kolejne etapy prac przy budynku korespondowały między innymi z nowymi realiami. To bardzo specyficzny czas dla branży budowlanej. Problemy na rynku surowców nie przeszkodziły w realizacji planów inwestycyjnych dyktowanych przez cele eksportowe. Plany urzeczywistniły się i dzisiaj jesteśmy dumni z nowej, reprezentacyjnej siedziby, której fasada wyróżnia się wśród okolicznej zabudowy, dostarczając moc architektonicznych wrażeń – mówi Jarosław Ptak, Dyrektor ds. Projektów i Inwestycji oraz Architekt w firmie WIŚNIOWSKI. – Zewnętrzną elewację biurowca charakteryzuje prosta forma, podzielona rytmicznie zgodnie z układem przeszkleń i elementów stanowiących poszycie zewnętrzne budynku. Całość stanowi współczesną kompozycję, składającą się z dwóch głównych brył o kształcie zbliżonym do prostopadłościanów, ułożonych jeden obok drugiego z delikatnym wzajemnym przesunięciem oraz wewnętrzne, przeszklone atrium łączące je ze sobą. Dynamika ich kompozycji sugeruje wzajemny ruch. Symboliczny wydźwięk projektu nawiązuje do nieustannego rozwoju organizacji, która nieprzerwanie, od ponad 30 lat, wyznacza trendy nie tylko dla swojej branży.

Innowacyjna funkcja czasowa – zapomnij o kluczach w pobliżu domu

Statuetką i tytułem TOPBuilder jury konkursu wyróżniło również drzwi NOVA marki WIŚNIOWSKI z innowacyjną funkcją czasową dzienną, która umożliwia otwarcie drzwi zewnętrznych bez użycia klucza. Wszystko za sprawą dwóch przycisków. Jeden z nich, aktywujący funkcję dzienną – znajduje się po wewnętrznej stronie drzwi. Drugi mikrowłącznik służy do otwarcia drzwi od zewnątrz – można go umiejscowić w antabie lub odpowiednio wkomponować w płytę drzwi. NOVA, ze względu na swoją konstrukcję, współczynnik przenikania ciepła, a także wyjątkowy design jest doskonałą propozycją dla inwestorów domów jedno- i wielorodzinnych, którym zależy na najwyższej jakości.

 Antywłamaniowość RC2 – bezpieczeństwo przede wszystkim

Brama garażowa segmentowa to nie tylko wygodne zamknięcie garażu, ale również rozwiązanie bezpieczne dla domu, które chroni przed niepożądanymi gośćmi. Pakiet antywłamaniowy RC2 jest systemem dodatkowego zabezpieczenia, utrudniającego dostęp do garażu osobom niepowołanym. Prestiżowy certyfikat IFT Rosenheim, przyznany bramom garażowym WIŚNIOWSKI w klasie antywłamaniowej RC2, to gwarancja bezpieczeństwa na lata, teraz potwierdzona również cenionym tytułem TOPBuilder 2022.

Niezawodność bramy V-King doceniona w konkursie TOPBuilder 2022

Niezawodna brama V-KING wyróżniona nagrodą TOPBuilder 2022-lotnisko BALICE. Fot. WIŚNIOWSKI

Szczególnie ważnym elementem przestrzeni przemysłowych jest organizacja bezpiecznego wjazdu i wyjazdu na teren firmy. Ważne parametry bramy ogrodzeniowej dla przemysłu to: prędkość, wytrzymałość i niezawodność – w nawet najbardziej wymagających warunkach. Te wymagania spełnia brama składana V-King marki WIŚNIOWSKI z gwarancją 500 000 cykli. Produkt łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu, umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem. Ta ultraszybka, bezpieczna i mocna konstrukcja wyposażona została w najszybszą na rynku automatykę i 10 krawędziowych listew bezpieczeństwa. Zastosowane w produkcji bramy V-King materiały i rozwiązania umożliwiają jej pracę w trybie ciągłym. – Specjalna rekomendacja produktu zweryfikowanego rynkowo, nagrody w kategorii “innowacja” i statuetka dla Nowego Biurowca marki WIŚNIOWSKI niezwykle nas cieszą, ale nie pozwalają spoczywać na laurach – komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, Menedżer ds. Komunikacji B2B w firmie WIŚNIOWSKI. – Każde zdobyte przez nas wyróżnienie to inspiracja do kolejnych wyzwań, by zaproponowaną jakość rozwijać i budować z klientem relację opartą na wzajemnym dialogu. Otrzymane statuetki dedykujemy naszym Partnerom i Klientom, bez których sukces marki nie byłby możliwy. TOPBuilder 2022 to nasze wspólne zwycięstwo. 

 

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

FENSTERBAU FRONTALE 2020 w Norymberdze zostały  przełożone!

Ważna informacja dla wystawców i zwiedzających, którzy mieli wziąć udział w organizowanych w dniach 18-21 marca 2020 r. w Norymberdze, targach Fensterbau Frontale. Zgodnie z oficjalną informacją or…

„Vademecum – o czym monter wiedzieć powinien?” – odbyło się pierwsze szkolenie w ramach grupy „Porozmawiajmy o dobrym montażu”!

W piątek, 2 października br., ruszyła nowa edycja szkoleń dla uczniów szkół branżowych. Z myślą o młodych adeptach sztuki montażu, Związek POiD wraz z Partnerami kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY …

Spotkanie z ministrem Robertem Nowickim w sprawie Warunków Technicznych 2021

Branże budowlana, deweloperska, architektoniczna oraz organizacje biznesowe czekają na odpowiedź Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w sprawie propozycji organizacji branżowych w kwestii nowych Warun…