Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Lider Rynku Stolarki 2021 dla firmy WIŚNIOWSKI

Firma WIŚNIOWSKI została nagrodzona tytułem Lider Rynku Stolarki 2021 w kategorii BRAMY. Nagroda ta, to podsumowanie tegorocznych wysiłków europejskiego lidera rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz dowód, że firmowa strategia rozwoju się sprawdza. – Ten tytuł to wielki zaszczyt, szczególnie dziś, gdy gospodarka i branża dopiero podnoszą się po ubiegłorocznym spowolnieniu – mówiła podczas odbierania nagrody prezes firmy Krystyna Baran.

Wyróżnienia zostały wręczone podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Tegoroczne wyróżnienie to już kolejna nagroda dla marki WIŚNIOWSKI. W trakcie wydarzenia dyskutowano o trendach w branży i szansach na rozwój sektora.

Fot. Wiśniowski

Firma WIŚNIOWSKI przeszła przez ten rok w zgodzie z ideą właściciela, który powtarza, że w czasie kryzysu należy odważnie inwestować. Stąd rozbudowa firmy, która ma teraz ponad 400 000 metrów kwadratowych powierzchni – podkreślała prezes Krystyna Baran, dziękując za nagrodę.

Firma WIŚNIOWSKI produkuje – oprócz bram garażowych – również najwyższej jakości okna, drzwi oraz ogrodzenia. Dzięki tak bogatej ofercie plasuje się w czołówce europejskich producentów branży. Ponad 30-letnie doświadczenie i unikalna strategia rynkowa sprawiły, że WIŚNIOWSKI jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek.

Cieszę się, że mimo trudności na rynku surowców cała branża rozwija się w zaskakującym tempie. To dowód, że mądre planowanie i profesjonalizm budują silne przedsiębiorstwa. Życzę sobie i Państwu, byśmy w kolejnym roku spotkali się w jeszcze lepszych nastrojach , pełni dumy z osiągniętych celów – dodała prezes Krystyna Baran.

ŹRÓDŁO: Wiśniowski


Przeczytaj również:

Konferencja prasowa Związku POiD „Zielone budownictwo i rosnące ceny drewna”

Związek POiD zaprasza na udział w konferencji, która odbędzie się 28 września o godzinie 15:00. W konferencji będzie można uczestniczyć za pośrednictwem kanału YouTube Związku POiD. LINK DO KONFERE…

„Monter Stolarki” nr 5 dostępny od 23 maja

Już 23 maja oddamy w Państwa ręce 5-ty numer „Montera Stolarki”, magazynu promującego zawody montera i instalatora stolarki budowlanej. To jedna z inicjatyw Związku Polskie Okna i Drzwi, która ma n…

Wymiana okien – jakie daje korzyści?

Każdy z nas choć raz przyglądał się rysunkom dzieci, które przedstawiają domy. Wyglądają one podobnie – namalowany budynek składa się zazwyczaj z prostokąta, czyli fasady i trójkąta – dachu. Zawsze…