Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Lider Rynku Stolarki 2021 dla firmy WIŚNIOWSKI

Firma WIŚNIOWSKI została nagrodzona tytułem Lider Rynku Stolarki 2021 w kategorii BRAMY. Nagroda ta, to podsumowanie tegorocznych wysiłków europejskiego lidera rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz dowód, że firmowa strategia rozwoju się sprawdza. – Ten tytuł to wielki zaszczyt, szczególnie dziś, gdy gospodarka i branża dopiero podnoszą się po ubiegłorocznym spowolnieniu – mówiła podczas odbierania nagrody prezes firmy Krystyna Baran.

Wyróżnienia zostały wręczone podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Tegoroczne wyróżnienie to już kolejna nagroda dla marki WIŚNIOWSKI. W trakcie wydarzenia dyskutowano o trendach w branży i szansach na rozwój sektora.

Fot. Wiśniowski

Firma WIŚNIOWSKI przeszła przez ten rok w zgodzie z ideą właściciela, który powtarza, że w czasie kryzysu należy odważnie inwestować. Stąd rozbudowa firmy, która ma teraz ponad 400 000 metrów kwadratowych powierzchni – podkreślała prezes Krystyna Baran, dziękując za nagrodę.

Firma WIŚNIOWSKI produkuje – oprócz bram garażowych – również najwyższej jakości okna, drzwi oraz ogrodzenia. Dzięki tak bogatej ofercie plasuje się w czołówce europejskich producentów branży. Ponad 30-letnie doświadczenie i unikalna strategia rynkowa sprawiły, że WIŚNIOWSKI jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek.

Cieszę się, że mimo trudności na rynku surowców cała branża rozwija się w zaskakującym tempie. To dowód, że mądre planowanie i profesjonalizm budują silne przedsiębiorstwa. Życzę sobie i Państwu, byśmy w kolejnym roku spotkali się w jeszcze lepszych nastrojach , pełni dumy z osiągniętych celów – dodała prezes Krystyna Baran.

ŹRÓDŁO: Wiśniowski


Przeczytaj również:

X Kongres Stolarki Polskiej – rozmowy o przyszłości branży stolarki budowlanej

W dniach 23-24 maja 2019 roku odbędzie się X Kongres Stolarki Polskiej. To najważniejsze wydarzenie w branży stolarki budowlanej w Polsce pozwala na wyznaczenie dalszych kierunków rozwoju sektora….

Nowe firmy członkowskie

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmy: GlassLift Sp. z o.o. ul. Długa 15 95-100 Zgierz, Tel. +48 504 304 604 www.glasslift.pl Firma GLASSLIFT Sp….

Drewniana stolarka otworowa w piramidzie kryzysu drzewnego

Brak transparentności sprzedaży drewna w Polsce, to główny powód ekstremalnego wzrostu cen tego surowca – twierdzą przedstawiciele przemysłu drzewnego. Polska ma najwyższe ceny drewna w Europie. Cz…