Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Lider rynku drzwi PORTA startuje z nową kampanią reklamową “Uff! Dobry wybór na lata!”

PORTA, jeden z największych w Europie producentów drzwi, marka z ponad 30 letnią historią, rozpoczęła kampanię „Uff! Dobry wybór na lata”. Nowe działania komunikacyjne są kontynuacją ubiegłorocznej komunikacji marki.

Zwrot „Uff!” po raz kolejny symbolizuje ulgę, komfort i opiekę nad klientem, czyli wartości, które PORTA oferuje klientom podczas trudnego dla nich czasu remontu, jak również po nim. W tym roku PORTA skupia się na podkreśleniu wysokiej jakości produktów, komunikacji profesjonalnych usług dodatkowych, wygody zakupu i pokazaniu ponadczasowego desingu. Dzięki temu zakup drzwi PORTA to wybór na lata.
Działania kampanijne rozpoczęły się na początku lipca i będą trwać do końca roku. W ramach kampanii PORTA przygotowała szeroko zakrojone działania wizerunkowe z influencerami, szereg promocji wspierających sprzedaż oraz specjalny konkurs dla partnerów biznesowych, a także architektów i projektantów wnętrz.

Atrakcyjne promocje produktowe i usługowe

Od początku lipca 2023 na stronie PORTA można dowiedzieć się o atrakcyjnych promocjach produktowych. Intensywnie promowany w Internecie i Punktach Sprzedaży PORTA pakiet pięciu unikatowych promocji produktowych i usługowych, to pierwszy z serii elementów kampanii „Uff! Dobry wybór na lata!”.
Promocje obejmują: atrakcyjną niższą cenę modelu PORTA HIDE, bezpłatny Pakiet Bezpieczeństwa PORTA na 3 lata, klamkę za 1 grosz do wybranych kolekcji drzwi lakierowanych, drugie skrzydło tańsze o 50% na wybrane kolekcje drzwi PORTA oraz hity sprzedaży (kolekcję: PORTA VERTE PREMIUM Model E.5 i PORTA HIDE Model 1.1) dostępne od ręki.
5promocji.jpg
Szczegóły wszystkich promocji można sprawdzić na www.porta.com.pl/promocje

Popularni influencerzy w kampanii PORTA

W wizerunkowej części kampanii „Uff! Dobry wybór na lata” PORTA odwiedza swoich Klientów, aby w naturalny i ciepły sposób pokazać korzyści z posiadania produktów i usług PORTA. Klientów, w imieniu marki PORTA, odwiedzają popularni influencerzy, którzy podkreślają wartości marki — zaufanie, jakość, design, wygodę i bezpieczeństwo.
2500x800-pismo.png
Do udziału w wizerunkowych spotach i sesji zdjęciowej marka zaprosiła Darka Stolarza – najpopularniejszego stolarza w Polsce, Marikę Jóźwiak – znaną z programów telewizyjnych architektkę wnętrz, Annę Nowak Ibisz – prezenterkę telewizyjną, aktorkę, ekspertkę od gadżetów i nowinek technologicznych ułatwiających codzienne życie, Ann Living – projektantkę wnętrz, autorkę jednego z największych w Polsce profili na Instagramie dotyczącego wystroju wnętrz, Ekskluzywnego Menela – jednego z najbardziej popularnych blogerów lifestylowych piszącego o męskim świecie oraz Michalinę Grzesiak – twórczynię bloga „Krystyno, nie denerwuj matki”, na którym stara się pokazywać kobietom, jak odpuścić oczekiwania i czerpać z życia pełnymi garściami.
Komunikacja wizerunkowa marki PORTA ruszyła na początku sierpnia. Komunikaty PORTA będą szeroko promowane w Internecie, social mediach, na kanałach influencerów oraz w Punktach Sprzedaży PORTA.

Konkurs dla architektów i projektantów

PORTA przygotowując działania komunikacyjne w 2023, nie zapomniała także o architektach i projektantach. Specjalnie dla tej grupy, marka we współpracy ze swoim Teamem CX Design stworzyła konkurs PORTA DESIGN AWARDS. W jego ramach uczestnicy proszeni są o stworzenie wizualizacji wnętrza z wykorzystaniem drzwi z kolekcji 4 ŻYWIOŁY.
W jury konkursu obok CX Design Teamu PORTA zasiada Tomek Rygalik, główny projektant w Studio Rygalik, pracujący nad architekturą i produktami dla wiodących polskich i zagranicznych marek.
Frame 24.png
Pula nagród w konkursie to aż 65 000 zł!
Więcej informacji o samym konkursie znajduje się na stronie www.otworzdesign.pl/konkurs
28-07.png

Wszystkie aktualności i informacje dotyczące kampanii „Uff! Dobry wybór na lata” można śledzić na stronie www.porta.com.pl/promocje oraz w mediach społecznościowych marki.

ŹRÓDŁO: PORTA KMI Poland


Przeczytaj również:

Ekologiczne okna dachowe z PVC

Przy budowie lub remoncie domu możemy sięgnąć po wyroby z recyklingu, dokładając swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Takie działanie bardzo dobrze wpisuje się w filozofię gospodarki o obiegu zamk…

TO JUŻ DZISIAJ‼ Rusza rejestracja do konkursu #POiDBuildingAwards2021

Jeśli chcesz się pochwalić obiektami, w których zastosowano okna, drzwi, bramy, fasady lub produkty automatyki domowej i smart home – to jest idealne miejsce. Bez względu na wielkość Twojej…

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem branżowym plebiscytu Budowlana Marka Roku 2024

Jakie marki budowlane zyskają renomę fachowców w 2024 roku? Trwa badanie rynkowe, ranking zostanie ogłoszony w czerwcu! Fachowcy z całej Polski wskazują najlepsze marki już po raz 20. Lider badań r…