Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Kumulacja ofert specjalnych. Ułatwiamy zakup stolarki okiennej

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny, po montaż.

Skorzystaj z pomocy termo-specjalistów i zamów w Salonie KRISHOME:

 • Produkty znajdujące się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.
 • Energooszczędne okna spójne pod względem technologii i designu z pozostałymi elementami stolarki dla domu, w tym z żaluzjami oraz roletami zewnętrznymi.

Wybierz swoje modele z oferty KRISPOL i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie! Zyskaj bezpłatne konsultacje i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacja – od wyceny po montaż.

#wspieramybudowy
i #wspieramytermomodernizacje

Okna aluminiowe i PVC kupisz w promocji zgodnie z zasadą trzecia szyba gratis – przedłużamy promocję

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku. Promocja dotyczy również drzwi tarasowych HST, SLIDE design oraz konstrukcji typu PSK, bez ograniczeń gabarytowych.

Sprawdź kolekcję okien PVC
Sprawdź kolekcję okien aluminiowych
Wybierz swój model drzwi tarasowych

Oferta specjalna została przedłużona w czasie i obowiązuje do 20.03.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Wszystkie rolety zewnętrzne wraz z napędem STARCUS z rabatem 23%

Rolety zewnętrzne stają się standardem. Wszystko dlatego, że gwarantują szereg zalet związanych z wygodą, bezpieczeństwem oraz komfortem cieplnym. W zimę, odpowiednio zamontowana roleta zewnętrzna chroni przed niechcianym wychładzaniem się pomieszczeń i wpływa na temperaturę we wnętrzu. Ich montaż to sposób na szybką termomodernizację domu i niższe rachunki za ogrzewanie.

Zalety rolet zewnętrznych:

 • Izolacja termiczna i akustyczna
 • Niższe rachunki za ogrzewanie
 • Ochrona okna
 • Maksimum bezpieczeństwa
 • Pełen komfort użytkowania

Wybierz swój model rolet zewnętrznych

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 14.02.2023 r. do 20.03.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Wszystkie żaluzje fasadowe z rabatem 23%

Żaluzje fasadowe chronią wnętrze domu przed nadmiernym nasłonecznieniem, przenikaniem hałasu, a także poprawiają zewnętrzny wygląd elewacji. Zastosowane na wielkogabarytowych, szklanych powierzchniach działają jak izolator, który zapewnia prawidłowy rozkład temperatury w pomieszczeniach domu.

Zalety żaluzji fasadowych:

 • Płynne sterowanie ilością wpadającego do wnętrza światła
 • Możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej
 • Izolacja akustyczna
 • Maksimum estetyki
 • Pełen komfort użytkowania

Wybierz swój model żaluzji fasadowych

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 14.02.2023 r. do 20.03.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

NIE TRAĆ ENERGII

Budowa lub termomodernizacja domu to ambitne zadanie. Z produktami marki KRISPOL, możesz zrobić to szybciej. Termo-specjaliści i ekipy montażowe z Sieci Salonów KRISHOME zarekomendują, doradzą i pomogą dopasować idealne okna oraz osłony do Twojej inwestycji. Miksuj różne rozwiązania i postaw na szczelne, bezpieczne, funkcjonalne produkty z Gwarancją spokoju.


Skontaktuj się z najbliższym Salonem KRISHOME i umów się na bezpłatny pomiar.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Wybieramy okna i drzwi: aluminiowe czy PVC? Postaw na komplet stolarki i miksuj rozwiązania

Głównym kryterium przy zakupie okien i drzwi zewnętrznych jest ich wygląd. Powstaje więc pytanie, jaki kolor i jaki rodzaj stolarki wybrać: PVC czy aluminium? Dzięki systemowym rozwiązaniom łatwo d…

Dyrektor zarządzający POiD wyróżniony nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa

Dyrektor zarządzający w Związku Polskie Okna i Drzwi (POiD), Paweł Wróblewski, został uhonorowany nagrodą Zasłużony dla Polskiego Budownictwa, przyznawaną przez Ogólnopolską Federacje Przedsiębiorc…

Wymień stolarkę w programie „Czyste Powietrze” – trwa okres składania wniosków na dofinansowanie wymiany okien, drzwi i bram

Świadomi tego, że poziom podwyższonego zanieczyszczenia powietrza z roku na rok się zwiększa, szukamy ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań. Dlatego warto zadbać o poprawę energetycznego bila…