Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Kumulacja ofert specjalnych. Ułatwiamy zakup okien, drzwi i osłon

Budujesz lub termomodernizujesz dom? Chcesz dobrze wybrać i kupić solidną stolarkę w rozsądnej cenie? Pomożemy Ci w tym zadaniu. Od wyceny, po montaż.

Skorzystaj z pomocy termo-specjalistów i zamów w Salonie KRISHOME:

 • Produkty znajdujące się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów – spełniające wymagania programu Czyste Powietrze i kwalifikujące się do ulgi termomodernizacyjnej.
 • Energooszczędne drzwi i okna spójne pod względem designu z pozostałymi elementami stolarki dla domu, w tym z żaluzjami oraz roletami zewnętrznymi.

Wybierz swoje modele z oferty KRISPOL i ciesz się stolarką w dobrym stylu i bardzo dobrej cenie! Zyskaj bezpłatne konsultacje i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacja – od wyceny po montaż.

#wspieramybudowy
i #wspieramytermomodernizacje

Wybrane modele okien aluminiowych i PVC z rabatem 23%

Wybierz najlepszy dla swojej inwestycji model okien:

FEN 78 to ekonomiczny system okienny łączący wysokie parametry energooszczędne z ponadczasowym designem. To model, który z powodzeniem sprawdzi się zarówno w nowoczesnym budynku, jak i w termomodernizowanym domu.

FEN 86A  tosystem, który pozwala na tworzenie imponujących rozwiązań konstrukcyjnych i zastosowanie wielkogabarytowych przeszkleń we wszystkich typach obiektów. Nowocześni inwestorzy coraz chętniej decydują się na stolarkę aluminiową, która charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz dodaje bryle budynku lekkości i elegancji.

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 20.02.2023 r. do 20.03.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Drzwi SOLANO w ofercie limitowanej – takiej okazji jeszcze nie było

Drzwi zewnętrzne nakładkowe to połączenie trwałości i bezpieczeństwa –  są zbudowane z profili aluminiowych o różnej grubości, wyróżniają się doskonałą szczelnością oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Dzięki temu nie tylko chronią przed włamaniami, ale i niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Czyni to z nich idealną opcję dla domów energooszczędnych, ale także dla każdego inwestora, któremu zależy na obniżeniu opłat za ogrzewanie lub klimatyzację domu.

Wybierz spośród dwóch ponadczasowych modeli – S401 oraz S402 i zmów je w bardzo atrakcyjnej cenie – 8200 zł.

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 20.02.2023 r. do 20.03.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Okna aluminiowe i PVC kupisz w promocji zgodnie z zasadą trzecia szyba gratis – przedłużamy promocję

Okna z pakietem 3-szybowym osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła i pracują na energooszczędność budynku. Promocja dotyczy również drzwi tarasowych HST, SLIDE design oraz konstrukcji typu PSK, bez ograniczeń gabarytowych.

Sprawdź kolekcję okien PVC
Sprawdź kolekcję okien aluminiowych
Wybierz swój model drzwi tarasowych

Oferta specjalna została przedłużona w czasie i obowiązuje do 20.03.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Wszystkie rolety zewnętrzne wraz z napędem STARCUS z rabatem 23%

Rolety zewnętrzne stają się standardem. Wszystko dlatego, że gwarantują szereg zalet związanych z wygodą, bezpieczeństwem oraz komfortem cieplnym. W zimę, odpowiednio zamontowana roleta zewnętrzna chroni przed niechcianym wychładzaniem się pomieszczeń i wpływa na temperaturę we wnętrzu. Ich montaż to sposób na szybką termomodernizację domu i niższe rachunki za ogrzewanie.

Zalety rolet zewnętrznych:

 • Izolacja termiczna i akustyczna
 • Niższe rachunki za ogrzewanie
 • Ochrona okna
 • Maksimum bezpieczeństwa
 • Pełen komfort użytkowania

Wybierz swój model rolet zewnętrznych

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 14.02.2023 r. do 20.03.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

Wszystkie żaluzje fasadowe z rabatem 23%

Żaluzje fasadowe chronią wnętrze domu przed nadmiernym nasłonecznieniem, przenikaniem hałasu, a także poprawiają zewnętrzny wygląd elewacji. Zastosowane na wielkogabarytowych, szklanych powierzchniach działają jak izolator, który zapewnia prawidłowy rozkład temperatury w pomieszczeniach domu.

Zalety żaluzji fasadowych:

 • Płynne sterowanie ilością wpadającego do wnętrza światła
 • Możliwość współpracy z systemem automatyki pogodowej
 • Izolacja akustyczna
 • Maksimum estetyki
 • Pełen komfort użytkowania

Wybierz swój model żaluzji fasadowych

Oferta specjalna jest ograniczona w czasie i obowiązuje od 14.02.2023 r. do 20.03.2023 r. w Sieci Salonów KRISHOME oraz punktach sprzedaży w całej Polsce.

NIE TRAĆ ENERGII

Budowa lub termomodernizacja domu to ambitne zadanie. Z produktami marki KRISPOL, możesz zrobić to szybciej. Termo-specjaliści i ekipy montażowe z Sieci Salonów KRISHOME zarekomendują, doradzą i pomogą dopasować idealne okna oraz osłony do Twojej inwestycji. Miksuj różne rozwiązania i postaw na szczelne, bezpieczne, funkcjonalne produkty z Gwarancją spokoju.

ŹRÓDŁO: KRISPOL


Przeczytaj również:

Promocja okien, drzwi i bram garażowych w projekcie „Wymień Stolarkę” uruchomionym w ramach programu „Czyste Powietrze”

Zachęcamy do skorzystania z możliwości promocji produktów stolarki posiadających właściwości termoizolacyjne, w ramach projektu „Wymień Stolarkę” Od 1 stycznia 2019 r. weszła w życie ulga termomode…

Pierwsze szkolenie dla nauczycieli szkół zawodowych

W dniach 26-27 września odbyło się pierwsze z cyklu szkolenie dla kadry nauczycieli, w ramach projektu wdrażania do szkół zawodu „montera stolarki”. Zgodnie z harmonogramem uczestnicy poznawali „Po…

Spotkanie konsultacyjne w sprawie podstawy programowej dla zawodu „monter stolarki budowlanej”

Na wniosek Związku POiD, Ministerstwo Edukacji Narodowej zaplanowało spotkanie konsultacyjne, poświęcone podstawie programowej dla nauczania zawodu „monter stolarki budowlanej”. Dyskusja posłuży om…