Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

KRISHOME FEN 78N – Okno z idealną proporcją

W erze, gdy design czerpie inspirację z funkcjonalności, dobrze doświetlone domy i mieszkania stają się kluczem do codziennego komfortu. Naturalne światło, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, tworzy harmonię sprzyjającą zarówno zdrowiu, pracy, jak i odpoczynkowi.

NOWOŚĆ: Okna FEN 78N

Najnowszy system okienny od KRISHOME bazuje na idealnej proporcji energooszczędności, designu i ceny. Został zaprojektowany z myślą o harmonii tych trzech kluczowych elementów, gwarantując wysoki komfort mieszkania i satysfakcję z zakupu” – o nowych oknach mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej. Rosnące zainteresowanie kompleksowymi rozwiązaniami motywuje nas do nieustannego rozwijania oferty. Codziennie staramy się zrozumieć potrzeby inwestorów i zapewnić im odpowiedni poziom życia. Dlatego w procesie planowania nowego systemu i wdrożenia do produkcji kładliśmy nacisk na detale użytkowe i gwarancję jakości okien z linii FEN 78N.”

NA USŁUGACH Słońca

Lekkości i elegancji oknom FEN 78N nadają konstrukcyjnie przylgi, które są prawie o połowę węższe niż w innych systemach. Niskie złożenie profili o wysokości 110 mm umożliwia zastosowanie pakietów szybowych o większej powierzchni, co przekłada się na zwiększenie ilości światła dziennego wpadającego do wnętrza domu. Okna FEN 78N zmniejszają straty ciepła zimą i chłodu latem zapewniając komfort termiczny przez cały rok oraz niższe rachunki za ogrzewanie i klimatyzację.

 

TRWAŁOŚĆ na rzecz środowiska naturalnego

Nowy system FEN 78N oferuje rozwiązania poprawiające termoizolacyjność i parametry statyczne, co przekłada się na większą trwałość i niezawodność okien. Mimo niezwykle wąskich profili, okno zachowuje doskonałą statykę konstrukcji. Profile, w znacznej mierze, zostały wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu, zmniejszając w ten sposób wpływ procesu produkcji na środowisko naturalne.

PRZYJAZNA cena

Oprócz modernistycznego wzornictwa, niepodważalnym atutem nowego systemu KRISHOME jest jego atrakcyjna cena. Badania rynku przeprowadzone na zlecenie producenta wykazały, że głównymi czynnikami decydującymi o wyborze stolarki okiennej przez osoby budujące dom są: energooszczędność i trwałość. Blisko 67,3% inwestorów stawia na energooszczędne rozwiązania, aby w przyszłości obniżyć rachunki za ogrzewanie i klimatyzację. Jednocześnie 58,8% z nich pilnuje kosztów budowy, starając się nie przekraczać zaplanowanego budżetu.

Mając na uwadze te oczekiwania, podczas projektowania FEN 78N szczególną uwagę zwróciliśmy na ekonomię zakupu i przystępną cenę stolarki okiennej. Dzięki temu inwestorzy mogą z łatwością zmieścić okna w swoim budżecie, bez obaw o jego przekroczenie. Dodatkowo, okna FEN 78N zwracają się w postaci oszczędności na energii oraz podnoszą wartość nieruchomości.

Szerokie DOPASOWANIE

Stolarka z linii FEN78N sprawdzi  się  w nowoczesnej  architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz w przypadku termomodernizacji starego domu. Bogata paleta dekorów pozwala na idealne dopasowanie okien do wnętrza, a smukły profil staje się ozdobą elewacji niezależnie od kształtu i bryły budynku. KRISHOME oferuje pełne dopasowanie technologiczne i kolorystyczne kompletu stolarki okiennej, drzwiowej i garażowej. Spójność wizualna budynku to trend, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Zapraszamy po szczegóły do Sieci Salonów KRISHOME w całej Polsce.
Znajdź najbliższy Salon: www.krishome.pl/salony

*Badanie rynku wykonane na zlecenie KRISHOME przez Openfield, 2024

ŹRÓDŁO: KRISHOME


Przeczytaj również:

Zaproszenie na webinar z cyklu „ZMIANY w programie CZYSTE POWIETRZE”

Weź nawet 136 200 zł dofinansowania na termomodernizację domu i wymianę źródeł ciepła. Tyle może wynieść dopłata w programie Czyste Powietrze w nowej odsłonie, która obowiązuje od 3 stycznia 2023. …

Związek Polskie Okna i Drzwi Partnerem merytorycznym cyklu seminariów Aluprof

Związek Polskie Okna i Drzwi został Partnerem seminariów z cyklu ALU-EDUKATOR, organizowanych przez firmę Aluprof. Tegoroczne spotkania odbędą się online w formie webinariów tematycznych. Specjalis…

Efekty spotkania konsultacyjnego w sprawie podstawy programowej dla zawodu „monter stolarki budowlanej”

Na wniosek Związku POiD, 5 grudnia 2018 roku, w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie konsultacyjne poświęcone podstawie programowej dla nauczania zawodu „monter stolarki budowlanej…