Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Konfigurator Żaluzji Fasadowych Aluprof – nowy wymiar wygodnego ofertowania

Początkiem lutego 2022 roku firma Aluprof udostępniła swoim Partnerom Handlowym nowe, bezpłatne narzędzie pomocne w sporządzaniu ofert na żaluzje fasadowe SkyFlow.

Podczas wyceny żaluzji fasadowych należy zwrócić uwagę na wiele kluczowych elementów, co czasem bywa nieco skomplikowane. Konfigurator Żaluzji Fasadowych jest bardzo wygodnym narzędziem, które w prosty i szybki sposób pozwala na przygotowanie oferty na żaluzje fasadowe według niezbędnych kryteriów.

Intuicyjna aplikacja

Konfigurator Żaluzji Fasadowych jest bardzo intuicyjny i wiele etapów doboru odpowiednich podzespołów przeprowadza automatycznie. Pozwala tym samym na konfigurację tylko kompatybilnych ze sobą podzespołów, wyręczając niejako użytkownika, który nie musi posiadać szczegółowej wiedzy na temat żaluzji fasadowych.

Aplikacja umożliwia wybór poszczególnych elementów w dowolnym kolorze ze standardowej palety kolorystycznej, a także elementów sterowania, jak napędy czy akcesoria (w tym m.in. piloty, przełączniki, czujniki wiatrowe) dostępnych w ofercie firmy Aluprof.

Z myślą o Partnerach Handlowych

Program posiada również kartotekę klientów indywidualnych, która umożliwia Partnerom Handlowym Aluprof przygotowywanie ofert dla swoich kontrahentów lub inwestorów prywatnych. Co ważne, dzięki aplikacji posiadają oni pełen dostęp do historii wycen, co umożliwia wszelkie modyfikacje przed złożeniem ostatecznego zamówienia.

Konfigurator Żaluzji Fasadowych posiada bardzo przyjazny interfejs i jest w pełni responsywny, dzięki czemu, ofertowanie może się odbywać także na urządzeniach mobilnych podczas wizyt u klientów. Ponadto dostępny jest w 10 wersjach językowych, co pozwala Partnerom Handlowym na sporządzanie ofert także dla swoich kontrahentów zagranicznych.

Fot. Aluprof

Automatyzacja procesów

Dzięki pełnej automatyzacji procesów i integracji z systemami wewnętrznymi Aluprof (w tym także programem Rolety_Aluprof), po sporządzeniu oferty użytkownik ma możliwość przekazania zlecenia bezpośrednio do realizacji, a następnie śledzenia statusu swojego zamówienia. Funkcja ta znacznie przyśpiesza przetwarzanie zleceń w Dziale Obsługi Klienta, który jest na bieżąco informowany o każdym nowym zamówieniu

Dostęp do konfiguratora

Konfigurator Żaluzji Fasadowych jest programem bezpłatnym, dostępnym wyłącznie dla Partnerów Handlowych firmy Aluprof SA. Z aplikacji mogą korzystać użytkownicy Strefy Autoryzowanej, których dotychczasowe uprawniania będą rozszerzane o dostęp do
Konfiguratora. Za kolei dla osób niebędących użytkownikami Strefy Autoryzowanej, firma Aluprof zaprojektowała specjalną stronę logowania.

Mimo iż korzystanie z Konfiguratora Żaluzji Fasadowych jest proste i intuicyjne, firma Aluprof oferuje swoim klientom pełen pakiet szkoleń oraz wsparcie w zakresie sporządzania wycen za pośrednictwem nowego narzędzia.

 

ŹRÓDŁO: Aluprof


Przeczytaj również:

Wybieramy okna i drzwi: aluminiowe czy PVC? Postaw na komplet stolarki i miksuj rozwiązania

Głównym kryterium przy zakupie okien i drzwi zewnętrznych jest ich wygląd. Powstaje więc pytanie, jaki kolor i jaki rodzaj stolarki wybrać: PVC czy aluminium? Dzięki systemowym rozwiązaniom łatwo d…

Już jest nowy Monter Stolarki

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu MONTER STOLARKI, a w nim: Wymiana stolarki z dofinansowaniem – trwa okres składania wniosków Jak sprzedawać stolarkę przyszłości? Programy lojaln…

Przestrzeń bez barier – w służbie bezpieczeństwa i komfortu

Gdy jesteśmy młodzi i w pełni sprawni fizycznie, żaden wysoki próg czy strome schody nie stanowią dla nas większego problemu. Podobnie, jeśli chodzi m.in. o sposób umieszczenia blatu roboczego w ku…