Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Kolor roku Pantone na 2024

Jako firma podążająca na bieżąco z najnowszymi trendami, z radością przekazujemy, że Pantone wybrał Peach Fuzz o sygnaturze 13-1023 jako Kolor Roku 2024. Na tegorocznych targach Warsaw Home mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze drzwi w modelu Vilano, które zachwycają modnym i inspirującym kolorem.

Peach Fuzz, miękki brzoskwiniowy odcień, który symbolizuje ciepło, delikatność i świeżość, idealnie komponuje się z elegancją i funkcjonalnością, które oferują nasze drzwi. Wybór Peach Fuzz jako Koloru Roku przez Pantone jest nie tylko wyznacznikiem najnowszych trendów, ale także inspiracją dla branży projektowania wnętrz. Kolor ten ma potencjał, by ożywić i podkreślić piękno każdego pomieszczenia. Dzięki wprowadzeniu różnych opcji kolorystycznych drzwi, oferujemy naszym klientom możliwość stworzenia wyjątkowej, nowoczesnej przestrzeni, która emanuje harmonią i stylem.

Model Vilano nie tylko prezentuje nowoczesny design, ale także dba o funkcjonalność i jakość. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, te drzwi zapewniają nie tylko estetyczny wygląd, ale również trwałość i komfort użytkowania.

Warto podkreślić, że nowy kolor Peach Fuzz nie jest ograniczony tylko do modelu Vilano. Możemy zastosować ten odcień do wielu innych modeli drzwi malowanych, co daje naszym klientom szeroki wybór możliwości dostosowania wnętrza do ich gustu i preferencji.

Modelem, który idealnie odnajdzie się z kolorem roku 2024 jest model Tiara. Tiara z dekorami aluminiowymi w pięknym odcieniu miedzi mat doskonale współgrają z nowym Peach Fuzz, tworząc wyjątkową atmosferę elegancji i współczesnego stylu.

Nasz wyjątkowy model Palazzo, doskonale harmonizuje z kolorem Peach Fuz. Palazzo charakteryzuje się unikalnym wzorem frezowania. W połączeniu z nowym kolorem 2024, drzwi Palazzo nabierają jeszcze większego prestiżu, łącząc estetykę z funkcjonalnością.

Jesteśmy przekonani, że ten nowy, inspirujący kolor ożywi wnętrza, dodając im nowoczesności i stylu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą drzwi Pol-Skone!

 

ŹRÓDŁO: POLS-SKONE


Przeczytaj również:

Drewniana stolarka otworowa w piramidzie kryzysu drzewnego

Brak transparentności sprzedaży drewna w Polsce, to główny powód ekstremalnego wzrostu cen tego surowca – twierdzą przedstawiciele przemysłu drzewnego. Polska ma najwyższe ceny drewna w Europie. Cz…

Weź udział w MONTERIADZIE – już w styczniu 2024 na targach BUDMA!

Budujesz lub remontujesz swój dom? Jesteś fachowcem pracującym w budownictwie? Odwiedź MONTERIADĘ na targach BUDMA i poznaj najnowsze produkty budowlane oraz zobacz, jak wygląda ich dobry montaż. J…

Nagroda Publiczności POiD Building Awards 2021

Znamy wyniki głosowania publiczności w konkursie POiD Building Awards 2021. Nagrodę Publiczności zdobywa firma Wiśniowski za Ośrodek Sportów Wodnych w Augustowie, zgłoszony do konkursu w kategorii …