Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Kolejne nowości w 2022

W katalogu Nowości 2022 prezentujemy kolejne już w tym roku rozszerzenie kompleksowej oferty POL-SKONE. W edycji 10/2022 dotychczasowa gama produktów wzbogacona została o nowe, unikatowe kolekcje drzwi wewnętrznych. Wyroby POL-SKONE powstają z myślą o potrzebach najbardziej wymagających wnętrz. Od ponad 32 lat firma wyznacza nowe kierunki rozwoju w obszarze wzornictwa i designu. Produkty POL-SKONE wpisują się w najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym i inwestycyjnym.

Stalowa rewolucja – GALIO i STALIO

Stal we wnętrzach, nie tylko loftowych, zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na jej wspaniały wygląd, ale także na jej trwałość. Jest używana od tysięcy lat i może być poddawana recyklingowi nieskończoną ilość razy, co pozwala zaoszczędzić zarówno surowce, jak i energię. Stal i jej elastyczność pozwala na tworzenie niesamowitych projektów. Takie są właśnie dwie kolekcje drzwi stalowych GALIO i STALIO. Obie serie drzwi wewnętrznych dedykowane są do pomieszczeń w budynkach użyteczności publicznej np. biura, jak i do tradycyjnych mieszkań. Skrzydła wykonane są z najwyższej jakości profili stalowych pokrytych farbą proszkową oraz naszybowych, metalowych szprosów konstrukcyjnych. W każdym modelu możemy wyróżnić 9 różnych wariantów ułożenia szprosów. Drzwi GALIO wyposażone są w dwustronny pochwyt w postaci kątownika i domykanie na magnes, zaś STALIO w klasyczny zamek z wkładką. W obu kolekcjach zastosowano 3 szt. zawiasów oraz możliwość szklenia szybą hartowaną 4 mm przezierną lub satynową białą. Połączone szkła ze stalą nadaje przestrzeni elegancji i subtelności.

Szklana luminacja

LUMEN LOFT to model drzwi zbudowanych z tafli szkła hartowanego, zawieszonej na

regulowanej ościeżnicy LUMEN występującej w pełnej kolorystyce ECO TOP, LAMISTONE CPL, SILKSTONE, laminowanej i fornirowanej. Powierzchnię szkła hartowanego grubości 8 mm zdobią dekory w kolorze czarnym lub białym, w czterech różnych wariantach. Wzór dekoru wykonany jest metodą sitodruku, do skrzydła można dobrać okucia w kolorze stal nierdzewna, aluminium oraz czarnym. Jako opcja drzwi LUMEN mogą być wyposażone w podcięcie wentylacyjne oraz elektrozaczep. Białe szkło satynowe pomaga rozproszyć światło, które dostaje się do wnętrza dając bardziej subtelny efekt, a jednocześnie pomaga zachować prywatność.

Nowe warianty dotychczasowych bestsellerów

Kolekcja drzwi SEDO rozszerzona została o nowy wzór z przeszkleniem i delikatnym szprosem – wersja W01S8. Nowy model dostępny jest w pełnej kolorystyce LAMISTONE, SILKSTONE i odpornej na ślady palców powierzchni UNI MAT PLUS. Także serie MODO i VERI wzbogaciły się o nowe wzory, natomiast w drzwiach EGRO wprowadzono dwa nowe warianty W04 i W05.

Moc krawędzi – nowe rozwiązania inwestycyjne

Obrzeża ABS wykorzystywane do wykończenia przylgowych drzwi wewnętrznych zapewniają wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz odporność na wilgoć. Są możliwe to zastosowania w systemie przylgowym do drzwi wewnątrzlokalowych i przeznaczone do drzwi LOFTY, IMPULS, HAPTIC i DECO. Dostępne w kolorach dąb, biały, antracyt i czarny umożliwią idealne dopasowanie do kolorystyki i struktury drzwi.

Poszerzona kolorystyka

Kolorystka POL-SKONE nieustannie dopasowuje się do tendencji w architekturze wnętrz. W odpowiedzi na rosnące potrzeby Klientów paleta kolorów podstawowych, dostępnych bez dopłaty, zostaje wzbogacona o nowe odcienie beż mat i szary mat.

ŹRÓDŁO: POL-SKONE


Przeczytaj również:

Już są – Raporty: „Rynek Stolarki Drzwiowej w Polsce 2019” i „Rynek Stolarki Okiennej w Polsce 2019”

Już są najnowsze raporty dotyczące rynku okien i drzwi. Obszerne opracowania zostały wykonane na zlecenie Związku Polskie Okna i Drzwi i zrealizowane przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Firmy…

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na „Polish Chamber of Commerce’s DIPLOMEETING: on the way to re-open foreign markets”

Związek Polskie Okna i Drzwi informuje, o networkingowym spotkaniu „Polish Chamber of Commerce’s DIPLOMEETING: on the way to re-open foreign markets”, na które zaprasza Krajowa Izba Gospodarcza. Wy…

Reynaers Aluminium Polska Mecenasem konkursu POiD Building Awards 2021

Reynaers Aluminium to czołowy europejski producent innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych dla okien, drzwi, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych…