Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klimas Wkręt-met ze sklepem stacjonarnym w czeskiej Pradze

Klimas Wkręt-met konsekwentnie realizuje strategię ekspansji międzynarodowej. Tym razem producent informuje o otwarciu sklepu stacjonarnego w czeskiej Pradze. Oficjalne otwarcie oraz Dzień Otwarty dla klientów odbędzie się 26 czerwca.

 

Marka KLIMAS Wkręt-met jest obecna na rynku zamocowań od ponad 30-tu lat. Jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów i klientów indywidualnych. Firma prowadzi sprzedaż poprzez szeroką dystrybucję w sklepach, hurtownikach, składach budowlanych poprzez przedstawicieli handlowych oraz sklep internetowy e-klimas.com, skierowany do partnerów B2B.  Producent prężnie działa w 60 krajach na całym świecie. Marka cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Indiach, gdzie działa już 9 punktów dystrybucji z silnymi zespołami handlowymi w takich miastach jak Pune czy na cejlońskiej Sri Lance. W tym roku marka otworzyła oddział we Francji, w ramach którego w tym rejonie działają przedstawiciele handlowi, a teraz przychodzi kolej na sąsiadów z Czech, gdzie poza strukturą handlową uruchomiony zostaje pierwszy na terenie Czech stacjonarny, markowy sklep KLIMAS Wkręt-met.

Klimas Wkręt-met rozkręca się w Czechach

Pierwszy w Pradze sklep stacjonarny KLIMAS Wkręt-met został zlokalizowany w obrębie centrum handlowego Nehvizdy. Imponująca przestrzeń lokalu to ponad 400 m2. Pozwala to na ekspozycję szerokiego asortymentu KLIMAS Wkręt-met dostępnego od ręki, ale też na komfortowe zakupy dla wszystkich klientów.

Nasi klienci biznesowi, a także wszyscy, którzy w danym momencie potrzebują naprawić coś w domu, lub są miłośnikami majsterkowania znajdą tu wszystko co potrzebne jest do mocowania izolacji, montażu konstrukcji stalowych i drewnianych, ale także niezbędne elementy do montażu we wnętrzu, takie jak kołki i kotwy do mocowania do betonu, dowolnej cegły, gazobetonu czy płyty gipsowo-kartonowej. Specjaliści z różnych branż, między innymi stolarskiej, montażowo-budowlanej, instalatorskiej, czy meblowej znajdą tu ponad 3000 produktów  z zakresu technik zamocowań, akcesoriów do elektronarzędzi oraz chemii budowlanej. Każdy z klientów może liczyć również na fachową pomoc i doradztwo naszych ekspertów w wyborze odpowiednich rozwiązań  – mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-met.

Inauguracja i dzień otwarty dla klientów

Firma zaplanowała uroczystą inauguracje oraz dzień otwarty w nowopowstałym czeskim punkcie Klimas Wkręt-met. Podczas tego wydarzenia na wszystkich odwiedzających będą czekać liczne promocje, porady ekspertów, a także szkolenia i pokazy produktów. Jak mówi Maciej Strychalski: W ostatnim czasie rozwijaliśmy nasze narzędzia online, które mają na celu możliwość kontaktu z klientami z całego świata. nie zapominamy jednak o  rozwoju bezpośredniej sieci sprzedaży, która wciąż jest najlepszym sposobem na budowanie trwałych relacji biznesowych. Dlatego wielkie otwarcie, które zaplanowaliśmy na 26 czerwca, to święto nie tylko firmy KLIMAS Wkręt-met, ale również wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów, z którymi możemy się wreszcie spotkać w takiej formie, po ponad rocznej izolacji.

Partnerem wydarzenia jest marka MILWAUKEE®, światowy lider wśród producentów akumulatorowych elektronarzędzi dedykowanych profesjonalistom.  W czasie pokazów, szkoleń i konkursów, każdy z uczestników będzie miał okazję sprawdzić i przetestować wszystkie produkty technik zamocowań Klimas Wkręt-met przy użyciu elektronarzędzi MILWAUKEE®. Obecność partnera nie jest przypadkowa. Obie marki uzupełniają się produktowo jeśli chodzi o ofertę, ale też kierują się podobną misją dostarczania trwałych i niezawodnych rozwiązań dla szerokiego grona wykonawców.

 

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met

 www.wkret-met.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przeczytaj również:

Ruszyła VI edycja kampanii DOBRY MONTAŻ

Ruszyła kolejna edycja kampanii DOBRY MONTAŻ, która ma na celu szerzenie wiedzy na temat dobrego montażu, propagowania edukacji w zawodzie montera stolarki budowlanej oraz promocji innowacyjnych ro…

Ciepły dom z energooszczędnymi oknami dachowymi

Energooszczędne mogą być nie tylko okna pionowe, drzwi zewnętrzne i brama garażowa, lecz również okna dachowe. Chronią one dom przed stratami ciepła, zapewniają też dopływ naturalnego światła. Dzię…

Spotkanie konsultacyjne w sprawie podstawy programowej dla zawodu „monter stolarki budowlanej”

Na wniosek Związku POiD, Ministerstwo Edukacji Narodowej zaplanowało spotkanie konsultacyjne, poświęcone podstawie programowej dla nauczania zawodu „monter stolarki budowlanej”. Dyskusja posłuży om…