Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klimas Wkręt-met ze sklepem stacjonarnym w czeskiej Pradze

Klimas Wkręt-met konsekwentnie realizuje strategię ekspansji międzynarodowej. Tym razem producent informuje o otwarciu sklepu stacjonarnego w czeskiej Pradze. Oficjalne otwarcie oraz Dzień Otwarty dla klientów odbędzie się 26 czerwca.

 

Marka KLIMAS Wkręt-met jest obecna na rynku zamocowań od ponad 30-tu lat. Jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów i klientów indywidualnych. Firma prowadzi sprzedaż poprzez szeroką dystrybucję w sklepach, hurtownikach, składach budowlanych poprzez przedstawicieli handlowych oraz sklep internetowy e-klimas.com, skierowany do partnerów B2B.  Producent prężnie działa w 60 krajach na całym świecie. Marka cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Indiach, gdzie działa już 9 punktów dystrybucji z silnymi zespołami handlowymi w takich miastach jak Pune czy na cejlońskiej Sri Lance. W tym roku marka otworzyła oddział we Francji, w ramach którego w tym rejonie działają przedstawiciele handlowi, a teraz przychodzi kolej na sąsiadów z Czech, gdzie poza strukturą handlową uruchomiony zostaje pierwszy na terenie Czech stacjonarny, markowy sklep KLIMAS Wkręt-met.

Klimas Wkręt-met rozkręca się w Czechach

Pierwszy w Pradze sklep stacjonarny KLIMAS Wkręt-met został zlokalizowany w obrębie centrum handlowego Nehvizdy. Imponująca przestrzeń lokalu to ponad 400 m2. Pozwala to na ekspozycję szerokiego asortymentu KLIMAS Wkręt-met dostępnego od ręki, ale też na komfortowe zakupy dla wszystkich klientów.

Nasi klienci biznesowi, a także wszyscy, którzy w danym momencie potrzebują naprawić coś w domu, lub są miłośnikami majsterkowania znajdą tu wszystko co potrzebne jest do mocowania izolacji, montażu konstrukcji stalowych i drewnianych, ale także niezbędne elementy do montażu we wnętrzu, takie jak kołki i kotwy do mocowania do betonu, dowolnej cegły, gazobetonu czy płyty gipsowo-kartonowej. Specjaliści z różnych branż, między innymi stolarskiej, montażowo-budowlanej, instalatorskiej, czy meblowej znajdą tu ponad 3000 produktów  z zakresu technik zamocowań, akcesoriów do elektronarzędzi oraz chemii budowlanej. Każdy z klientów może liczyć również na fachową pomoc i doradztwo naszych ekspertów w wyborze odpowiednich rozwiązań  – mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-met.

Inauguracja i dzień otwarty dla klientów

Firma zaplanowała uroczystą inauguracje oraz dzień otwarty w nowopowstałym czeskim punkcie Klimas Wkręt-met. Podczas tego wydarzenia na wszystkich odwiedzających będą czekać liczne promocje, porady ekspertów, a także szkolenia i pokazy produktów. Jak mówi Maciej Strychalski: W ostatnim czasie rozwijaliśmy nasze narzędzia online, które mają na celu możliwość kontaktu z klientami z całego świata. nie zapominamy jednak o  rozwoju bezpośredniej sieci sprzedaży, która wciąż jest najlepszym sposobem na budowanie trwałych relacji biznesowych. Dlatego wielkie otwarcie, które zaplanowaliśmy na 26 czerwca, to święto nie tylko firmy KLIMAS Wkręt-met, ale również wszystkich naszych obecnych i potencjalnych klientów, z którymi możemy się wreszcie spotkać w takiej formie, po ponad rocznej izolacji.

Partnerem wydarzenia jest marka MILWAUKEE®, światowy lider wśród producentów akumulatorowych elektronarzędzi dedykowanych profesjonalistom.  W czasie pokazów, szkoleń i konkursów, każdy z uczestników będzie miał okazję sprawdzić i przetestować wszystkie produkty technik zamocowań Klimas Wkręt-met przy użyciu elektronarzędzi MILWAUKEE®. Obecność partnera nie jest przypadkowa. Obie marki uzupełniają się produktowo jeśli chodzi o ofertę, ale też kierują się podobną misją dostarczania trwałych i niezawodnych rozwiązań dla szerokiego grona wykonawców.

 

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met

 www.wkret-met.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Przeczytaj również:

XI Kongres Stolarki Polskiej już za 5 dni!

Eventy digitalowe mogą być równie, a nawet bardziej fascynujące jak te realizowane w świecie realnym? Zdecydowanie! Już za parę dni będzie można się o tym przekonać, uczestnicząc 15 czerwca br. w X…

Związek POID wraz z EY, zaprasza na warsztaty online: Gdzie szukać dofinansowania do realizacji planów rozwojowych?

Rusza szeroki strumień wsparcia dla polskich firm. Gdzie szukać dofinansowania do realizacji planów rozwojowych? Początek roku 2023 przynosi wiele pozytywnych informacji dotyczących nowej europejsk…

Wiśniowski – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Zw…