Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klimas Wkręt-met zaprasza na targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days (15.03.2022)

Firma Klimas Wkręt-met, lider branży elementów złącznych zaprasza na największe w Polsce targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Absolvent Talent Days – targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów – organizowane są od 2014 roku w 8 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz Rzeszowie. W ramach wydarzenia organizowane są debaty oraz szkolenia dotyczące rynku pracy, kariery zawodowej oraz rekrutacji do pracy i na praktyki. Co roku odbywają się 2 edycje targów – wiosenna oraz jesienna. Merytorycznym uzupełnieniem wydarzenia jest Mentor Kariery – ogólnopolski przewodnik po TOP Pracodawcach, dystrybuowany wśród uczestników. Absolvent Talent Days organizowane są przez Grupę Absolvent.pl oraz Fundację Absolvent.pl.

Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days to jeden z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie wymarzonej pracy, a dla nas jako pracodawcy, pokazanie możliwości rozwoju jakie daje Klimas Wkręt-met. Uczestnicy będą mogli poznać nas w nieformalnej atmosferze. To również doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości rozwoju, zakresu obowiązków na różnych stanowiskach, atmosfery w zespole oraz dodatkowych benefitach gwarantowanych przez pracodawcę. Dzięki temu absolwent ma szansę nas poznać, zanim zaaplikuje. Podczas wydarzenia poszukujemy ludzi pełnych pasji i chęci do działania, którzy zasilą nasze szeregi – mówi Monika Gabrych Manager Działu Personalnego.

Dlaczego warto być na Absolvent Talent Days?

Absolvent Talent Days to okazja do networkingu z potencjalnymi pracodawcami, zarówno dla absolwentów, jak również dla studentów, którzy dopiero sprawdzają możliwości rynku pracy. Każdy uczestnik targów może pobrać bezpłatny bilet na wydarzenie, rejestrując się uprzednio na stronie talentdays.pl i wypełniając swój elektroniczny profil. Właściwe i rzetelne wypełnienie wniosku pozwala organizatorom targów na lepsze dopasowanie profilu kandydata do wymagań potencjalnych pracodawców. Aplikacja odbywa się drogą elektroniczną przy pomocy opaski e-CV, a uczestnicy mają szansę na wstępne rozmowy już podczas targów.

Zarejestrowani kandydaci zyskują również dostęp do przestrzeni targowej, a to z kolei daje możliwość porozmawiania z pracodawcami z wielu branż. Co więcej, na uczestników czekają doświadczeni rekruterzy, którzy podzielą się swoją wiedzą i udzielą wskazówek pomocnych w przygotowaniu profesjonalnego CV.

Na stronie internetowej Absolvent Talent Days, jest już dostępny szczegółowy plan targów z informacjami o prelegentach, warsztatach oraz informacją o firmie Klimas Wkręt-met. Organizatorzy przygotowali także mobilną aplikację dla uczestników targów. Z aktualnymi ofertami pracy naszej firmy można zapoznać się również odwiedzając stronę internetową www.wkret-met.com, do czego zachęcam. Trzymamy kciuki za wszystkich młodych ludzi, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i spełniać marzenia. Jako dział HR będziemy bacznie obserwować Wasze sukcesy – dodaje Monika Gabrych.

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met

Strona główna


Przeczytaj również:

Wybieramy okna i drzwi: aluminiowe czy PVC? Postaw na komplet stolarki i miksuj rozwiązania

Głównym kryterium przy zakupie okien i drzwi zewnętrznych jest ich wygląd. Powstaje więc pytanie, jaki kolor i jaki rodzaj stolarki wybrać: PVC czy aluminium? Dzięki systemowym rozwiązaniom łatwo d…

Konferencja Techniczna „Optymalizacja właściwości fasad przeszklonych budynków”

Związek POID będąc patronem branżowym wydarzenia ma zaszczyt zaprosić  na Konferencję Techniczną „Optymalizacja właściwości fasad przeszklonych budynków” Konferencja odbędzie się w dniach 10-11 gr…

Kampania Dobry Montaż – Czas na VI edycję

Realizowana od 2014 roku kampania ma na celu edukację i budowanie świadomości w zakresie montażu wyrobów stolarki budowlanej: okien, drzwi, bram, osłon okiennych i towarzyszących im rozwiązań. Skie…