Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klimas Wkręt-met zaprasza na targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days (15.03.2022)

Firma Klimas Wkręt-met, lider branży elementów złącznych zaprasza na największe w Polsce targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Absolvent Talent Days – targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów – organizowane są od 2014 roku w 8 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz Rzeszowie. W ramach wydarzenia organizowane są debaty oraz szkolenia dotyczące rynku pracy, kariery zawodowej oraz rekrutacji do pracy i na praktyki. Co roku odbywają się 2 edycje targów – wiosenna oraz jesienna. Merytorycznym uzupełnieniem wydarzenia jest Mentor Kariery – ogólnopolski przewodnik po TOP Pracodawcach, dystrybuowany wśród uczestników. Absolvent Talent Days organizowane są przez Grupę Absolvent.pl oraz Fundację Absolvent.pl.

Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days to jeden z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie wymarzonej pracy, a dla nas jako pracodawcy, pokazanie możliwości rozwoju jakie daje Klimas Wkręt-met. Uczestnicy będą mogli poznać nas w nieformalnej atmosferze. To również doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości rozwoju, zakresu obowiązków na różnych stanowiskach, atmosfery w zespole oraz dodatkowych benefitach gwarantowanych przez pracodawcę. Dzięki temu absolwent ma szansę nas poznać, zanim zaaplikuje. Podczas wydarzenia poszukujemy ludzi pełnych pasji i chęci do działania, którzy zasilą nasze szeregi – mówi Monika Gabrych Manager Działu Personalnego.

Dlaczego warto być na Absolvent Talent Days?

Absolvent Talent Days to okazja do networkingu z potencjalnymi pracodawcami, zarówno dla absolwentów, jak również dla studentów, którzy dopiero sprawdzają możliwości rynku pracy. Każdy uczestnik targów może pobrać bezpłatny bilet na wydarzenie, rejestrując się uprzednio na stronie talentdays.pl i wypełniając swój elektroniczny profil. Właściwe i rzetelne wypełnienie wniosku pozwala organizatorom targów na lepsze dopasowanie profilu kandydata do wymagań potencjalnych pracodawców. Aplikacja odbywa się drogą elektroniczną przy pomocy opaski e-CV, a uczestnicy mają szansę na wstępne rozmowy już podczas targów.

Zarejestrowani kandydaci zyskują również dostęp do przestrzeni targowej, a to z kolei daje możliwość porozmawiania z pracodawcami z wielu branż. Co więcej, na uczestników czekają doświadczeni rekruterzy, którzy podzielą się swoją wiedzą i udzielą wskazówek pomocnych w przygotowaniu profesjonalnego CV.

Na stronie internetowej Absolvent Talent Days, jest już dostępny szczegółowy plan targów z informacjami o prelegentach, warsztatach oraz informacją o firmie Klimas Wkręt-met. Organizatorzy przygotowali także mobilną aplikację dla uczestników targów. Z aktualnymi ofertami pracy naszej firmy można zapoznać się również odwiedzając stronę internetową www.wkret-met.com, do czego zachęcam. Trzymamy kciuki za wszystkich młodych ludzi, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i spełniać marzenia. Jako dział HR będziemy bacznie obserwować Wasze sukcesy – dodaje Monika Gabrych.

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met

https://www.wkret-met.com


Przeczytaj również:

POiD Hyde Park – Spotkania dyskusyjne Członków Związku POiD

Piątego czerwca odbyło się spotkanie dyskusyjne POiD Hyde Park. Związek POiD stwarza okazję do branżowych spotkań dyskusyjnych online. Są one kontynuacją cotygodniowych spotkań Zarządu I Rady, któr…

Zmiana terminu targów Fensterbau Frontale – najnowsze informacje

W nawiązaniu do petycji w sprawie zmiany terminu targów FENSTERBAU FRONTALE, przesłanej przez POiD dnia 13 marca 2020, organizatorzy targów FENSTERBAU FRONTALE poinformowali nas, że w związku z duż…

Program wydarzeń Budma 2024

Targi Budma 2024 to doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy w branży budowlanej. Program wydarzenia oferuje szeroki zakres prezentacji, warsztatów i paneli dyskusyjnych, które będą prowadzone…