Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klimas Wkręt-met z potrójną nagrodą Budowlanej Marki Roku

Firma Klimas Wkręt-met po raz kolejny została laureatem najbardziej prestiżowego tytułu na rynku materiałów budowlanych w Polsce. Zwycięski laur Złotej Budowlanej Marki Roku 2023 przyznano firmie w kategorii zamocowania budowlane oraz zamocowania do elementów drewnianych. Firma otrzymała również tytuł Złotego Championa Rankingu.

W rankingu, realizowanym przez ASM Research Solutions Strategy, obok złotego Lauru Budowlanej Marki Roku, producent z Częstochowy otrzymał najwyższe wyróżnienie Złotego Championa Rankingu w kategorii „zamocowania budowlane”, przyznawanym za wieloletnie uznanie użytkowników. Złota Budowlana Marka Roku została również przyznana w kategorii „zamocowania do drewna”

Fakt, że nasze produkty doceniane są przez wykonawców, którzy używają ich na co dzień, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. To potwierdzenie, że nasza polityka ścisłej współpracy z praktykami, których wiedza i doświadczenie są dla nas bardzo ważne, jest słuszna. Jej efektem jest sukces całego przedsiębiorstwa. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że będziemy stale udoskonalać nasze wyroby – mówi Joanna Klimas-Leśniak, Członek Zarządu Klimas Wkręt-met.

Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Budowlana Marka Roku jest nagrodą przyznawaną na podstawie opinii wykonawców, którzy korzystają z poszczególnych materiałów budowlanych na co dzień, dlatego ma tak wielkie znaczenie dla producentów. Ranking ma obiektywny charakter – wykonawcy spontanicznie wskazują marki, których używają oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.

Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu. Badanie, prowadzone przez Centrum Badań i Analiz, prezentuje zarówno aktualną klasyfikację, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim. Dzięki temu można prześledzić wskaźniki jakości współpracy producentów z wykonawcami na przestrzeni ostatnich lat.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 15 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance koło Warszawy. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, w tym przedstawicieli najbardziej znaczących firm związanych z polskim budownictwem, organizacji oraz stowarzyszeń branżowych. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Statuetki oraz tytuły i wyróżnieni, przyznane firmie Klimas Wkręt-met, odebrali Joanna Klimas-Leśniak, członkini zarządu Klimas Wkręt-met oraz dyrektor marketingu Maciej Strychalski.

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met


Przeczytaj również:

Głosowanie na „Nagrodę Publiczności” POiD Building Awards 2021 trwa

Do końca sierpnia trwa głosowanie publiczności na najlepszy wg Internautów obiekt, zgłoszony do konkursu POiD Building Awards 2021, organizowanego przez Związek POiD dla branży stolarki otworowej. …

DOBRY MONTAŻ 2022 – SPOTKANIE INFORMACYJNE

ZADBAJ O CIEPŁY DOM to hasło przewodnie tegorocznej edycji projektu DOBRY MONTAŻ, realizowanej przez Związek POiD. W tym sezonie podobnie jak w poprzedniej kampanii poruszać będziemy zagadnienia zw…

Nowe okna i drzwi w starym domu – jakie rozwiązania wybrać?

Każdy wyrób z czasem osiąga kres swojej żywotności. Dotyczy to również okien i drzwi zewnętrznych, które są stale narażone na działanie wilgoci, promieniowania słonecznego i zmiennych temperatur. N…