Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klimas Wkręt-met z potrójną nagrodą Budowlanej Marki Roku

Firma Klimas Wkręt-met po raz kolejny została laureatem najbardziej prestiżowego tytułu na rynku materiałów budowlanych w Polsce. Zwycięski laur Złotej Budowlanej Marki Roku 2023 przyznano firmie w kategorii zamocowania budowlane oraz zamocowania do elementów drewnianych. Firma otrzymała również tytuł Złotego Championa Rankingu.

W rankingu, realizowanym przez ASM Research Solutions Strategy, obok złotego Lauru Budowlanej Marki Roku, producent z Częstochowy otrzymał najwyższe wyróżnienie Złotego Championa Rankingu w kategorii „zamocowania budowlane”, przyznawanym za wieloletnie uznanie użytkowników. Złota Budowlana Marka Roku została również przyznana w kategorii „zamocowania do drewna”

Fakt, że nasze produkty doceniane są przez wykonawców, którzy używają ich na co dzień, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. To potwierdzenie, że nasza polityka ścisłej współpracy z praktykami, których wiedza i doświadczenie są dla nas bardzo ważne, jest słuszna. Jej efektem jest sukces całego przedsiębiorstwa. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że będziemy stale udoskonalać nasze wyroby – mówi Joanna Klimas-Leśniak, Członek Zarządu Klimas Wkręt-met.

Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Budowlana Marka Roku jest nagrodą przyznawaną na podstawie opinii wykonawców, którzy korzystają z poszczególnych materiałów budowlanych na co dzień, dlatego ma tak wielkie znaczenie dla producentów. Ranking ma obiektywny charakter – wykonawcy spontanicznie wskazują marki, których używają oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości.

Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce niezależny projekt badawczy o tak szerokim zasięgu. Badanie, prowadzone przez Centrum Badań i Analiz, prezentuje zarówno aktualną klasyfikację, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim. Dzięki temu można prześledzić wskaźniki jakości współpracy producentów z wykonawcami na przestrzeni ostatnich lat.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 15 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance koło Warszawy. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, w tym przedstawicieli najbardziej znaczących firm związanych z polskim budownictwem, organizacji oraz stowarzyszeń branżowych. Laureaci zostali uhonorowani w kilkudziesięciu kategoriach produktowych. Statuetki oraz tytuły i wyróżnieni, przyznane firmie Klimas Wkręt-met, odebrali Joanna Klimas-Leśniak, członkini zarządu Klimas Wkręt-met oraz dyrektor marketingu Maciej Strychalski.

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met


Przeczytaj również:

Rozmawiamy o DOBRYM MONTAŻU z uczniami

Wspieranie edukacji młodzieży w szkołach branżowych to jeden z ważnych fundamentów kampanii „DOBRY MONTAŻ”, którą prowadzi Związek POiD wraz z Partnerami. Z uwagi na obecną sytuację w kraju te dzia…

Wybieramy Nagrodę Publiczności POiD Building Awards 2021, pierwszego konkursu stworzonego z myślą o polskiej branży stolarki budowlanej

Celem konkursu było wyłonienie unikatowych zastosowań produktów stolarki budowlanej w najlepszych realizacjach architektonicznych z całego świata. Firmy pokazały swoje produkty zastosowane w ukończ…

Jakie pędzle wybrać do prac malarskich przy montażu okien i drzwi?

Montażowi okien i drzwi towarzyszą również prace malarskie, które wymagają użycia dobrze dopasowanych pędzli. Przy wyborze odpowiedniego pędzla w grę wchodzi szereg czynników wpływających na to, cz…