Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klimas Wkręt-met na ARTIBAT we francuskim Rennes

Klimas Wkręt-met, polski producent technik zamocowań, zaprezentował się na targach branży budowlanej ARTIBAT we francuskim Rennes. To kolejne działania w ramach budowania wizerunku na tym rynku.

 Targi ARTIBAT od 30stu lat stanowią jedną z największych imprez targowych gromadzących profesjonalistów z branży budowlanej i robót publicznych. Organizowane co 2 lata przez CAPEB Pays de la Loire ARTIBAT w Rennes, przyciągają ponad 1000 wiodących wystawców i prawie 40 000 profesjonalnych odwiedzających.
W czasie tegorocznej, 17tej edycji, swoją ofertę technik zamocowań zaprezentuje również Klimas Wkręt-met.

Fot. Klimas Wkręt-met

Jak mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-met: To, czego szukamy w Rennes, to kontakt z potencjalnymi użytkownikami naszych rozwiązań. ARTIBAT daje wszelkie możliwości spotkania z ekspertami, którzy codziennie chcą podnosić standardy swoich produktów i usług. Nasze kompleksowe portfolio, które zaprezentujemy, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na rozwiązania, które ułatwiają i przyspieszają pracę, a tym samym pomagają zwiększyć jej wydajność.

Fot. Klimas Wkręt-met

Portfolio marki Klimas Wkręt-met obejmuje techniki zamocowań do wielu branż. Dociera zarówno do cieśli i dekarzy z asortymentem do konstrukcji drewnianych oraz słynnymi „Farmerami” na dach. Trafia do mniejszych i większych firm wykonawczych zajmujących się termomodernizacją ścian i dachów. Z portfela produktów korzystają generalni wykonawcy jak również architekci. Dostarcza również łączniki do produkcji oraz montażu stolarki otworowej, do renowacji obiektów oraz na wielkie inwestycje, takie jak centra handlowe, biurowce czy hotele. Asortyment można kupić w największych sieciach marketów budowlanych, docierając nie tylko do wykonawców ale i klientów indywidualnych. Klienci, którzy odwiedzili nasze stoisko mogli zapoznać się z naszym standardowym portfolio produktów a także z nowościami – dodaje Maciej Strychalski. W ciągu ostatniego roku poszerzyliśmy portfel produktowy o specjalistyczne wkręty do betonu, czy ekspresowe kotwy mechaniczne przeznaczone do najbardziej odpowiedzialnych połączeń konstrukcyjnych, gdzie w grę wchodzą duże i bardzo duże obciążenia. Bardzo mocno skupiliśmy się nad rozwojem grupy produktów do bardzo popularnego we Francji budownictwa drewnianego. Chcemy zainteresować ten rynek wkrętami i łącznikami do konstrukcji drewnianych, których innowacyjna budowa jest dostosowana do najbardziej nowoczesnych technologii.

 

Targi ARTIBAT odbyły się w Parc des Expositions w Rennes w dniach 13-15 października. Klimas Wkręt-met zaprezentował się w pawilonie poświęconym materiałom konstrukcyjnym.

 

ŹRÓDŁO: Klimas Wkręt-met

www.wkret-met.pl

 

 

 


Przeczytaj również:

Branża stolarki wnioskuje o poprawki do Tarczy Antykryzysowej

Przegłosowana w nocy z 27 na 28 marca „Tarcza antykryzysowa” pogłębia obawy o losy polskich przedsiębiorców. Kontrowersyjne poprawki, złożone przez rząd, nie tylko nie dotyczyły ratowania polskiej …

Nagrody w pierwszej edycji konkursu POiD Building Awards 2021 rozdane

Za nami pierwsza edycja konkursu POiD Building Awards 2021, której finał odbył się 15 czerwca br. podczas uroczystej Gali XI Kongresu Stolarki Polskiej. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych p…

Stowarzyszenie AUROF z Ukrainy Patronem Honorowym XII Kongresu Stolarki Polskiej

Jako organizacja zrzeszająca producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki otworowej wierzymy, że pokojowa współpraca i wielostronne partnerstwa mają kluczowe znaczenie dla rozwiązywania globalny…