Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klienci PORTA kupują wymarzone drzwi w wygodnych ratach 0%

PORTA uruchomiła program Raty 0%, dzięki czemu drzwi wraz z montażem można kupić na raty, bez dodatkowych kosztów.

Program Raty 0% wdrożony we wrześniu przez markę PORTA DRZWI pozwala jej klientom kupić wymarzone drzwi wraz z usługą montażu w atrakcyjnym i wygodnym systemie ratalnym. Należność zostanie rozłożona na miesięczne raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów ani konieczności zakupu dodatkowych produktów. Oznacza to, że Realna Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi dokładnie 0%. Klient zapłaci więc tyle samo, ile do tej pory, lecz nie musi dysponować gotówką.

Klienci mają do dyspozycji 250 punktów sprzedaży, w których mogą kupić drzwi na raty. Bardzo ważna jest dla nas nie tylko wygoda naszych klientów podczas zakupów, ale także ich bezpieczeństwo. Dlatego do realizacji programu Raty 0% wybraliśmy wiarygodnego partnera – Credit Agricole Bank Polska.

Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Department Manager w PORTA DRZWI

Credit Agricole Bank Polska jest znaną instytucją finansową, która działa na polskim rynku już od 20 lat i w 2020 r. po raz trzeci wyróżniona została Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości. Już od połowy września klienci mogą zrealizować zakupy na raty w ponad 250 salonach sprzedaży w Polsce – to partnerzy biznesowi PORTA, zaproszeni do programu Raty 0%. Liczba tych punktów nadal będzie rosła, dzięki czemu klienci będą mogli wygodnie kupić drzwi PORTA na raty w swojej najbliższej okolicy. Pełne zestawienie punktów sprzedaży, objętych programem Raty 0%, znajduje się na stronie internetowej producenta.
Wprowadzona do świata drzwi PORTA sprzedaż ratalna jest korzystna z punktu widzenia klienta dzięki kilku zaletom.
  • Większe możliwości przy braku dodatkowych kosztów. Poważniejsze wydatki – takie jak m.in. zakup drzwi do mieszkania lub domu – będą mniejszym obciążeniem domowego budżetu, gdy rozłożone zostaną na raty.
  • Szybszy remont lub prace wykończeniowe. Rozsądnie rozplanowane w czasie zobowiązania przyśpieszają urządzanie mieszkania. Dzięki zakupom 0% więcej oszczędności przeznaczonych na ten cel zostaje do dyspozycji na pozostałe wydatki.
  • Zwiększenie wiarygodności kredytowej. Każde zobowiązanie, terminowo spłacane, pozytywnie wpływa na ocenę kredytową klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Ułatwia to starania o kolejne kredyty w przyszłości.

Przeczytaj również:

Dołącz do petycji o zakazie eksportu drewna okrągłego z Unii Europejskiej

Jak informuje Polska Izba Gospodarcza Przemysły Drzewnego, w związku z rosnącym masowym eksportem drewna okrągłego z Europy, Francuska Narodowa Federacja Drzewna (Fédération Nationale du Bois) przy…

Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na konferencje prasową online

Związek Polskie Okna i Drzwi od 2014 roku prowadzi ogólnopolską kampanię edukacyjną DOBRY MONTAŻ. Ma ona na celu budowanie świadomości inwestorów indywidualnych, jak powinna przebiegać prawidłowa i…

Odpowiedź Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologii w sprawie Warunków Technicznych 2021

Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii chce w tym roku rozpocząć przygotowania reformy obszaru efektywności energetycznej budynków. Tak wynika z odpowiedzi podsekretarz stanu Anny Korneckiej na w…