Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Klienci PORTA kupują wymarzone drzwi w wygodnych ratach 0%

PORTA uruchomiła program Raty 0%, dzięki czemu drzwi wraz z montażem można kupić na raty, bez dodatkowych kosztów.

Program Raty 0% wdrożony we wrześniu przez markę PORTA DRZWI pozwala jej klientom kupić wymarzone drzwi wraz z usługą montażu w atrakcyjnym i wygodnym systemie ratalnym. Należność zostanie rozłożona na miesięczne raty 0%, bez żadnych ukrytych kosztów ani konieczności zakupu dodatkowych produktów. Oznacza to, że Realna Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi dokładnie 0%. Klient zapłaci więc tyle samo, ile do tej pory, lecz nie musi dysponować gotówką.

Klienci mają do dyspozycji 250 punktów sprzedaży, w których mogą kupić drzwi na raty. Bardzo ważna jest dla nas nie tylko wygoda naszych klientów podczas zakupów, ale także ich bezpieczeństwo. Dlatego do realizacji programu Raty 0% wybraliśmy wiarygodnego partnera – Credit Agricole Bank Polska.

Magdalena Jakóbiak, Product Promotion Department Manager w PORTA DRZWI

Credit Agricole Bank Polska jest znaną instytucją finansową, która działa na polskim rynku już od 20 lat i w 2020 r. po raz trzeci wyróżniona została Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości. Już od połowy września klienci mogą zrealizować zakupy na raty w ponad 250 salonach sprzedaży w Polsce – to partnerzy biznesowi PORTA, zaproszeni do programu Raty 0%. Liczba tych punktów nadal będzie rosła, dzięki czemu klienci będą mogli wygodnie kupić drzwi PORTA na raty w swojej najbliższej okolicy. Pełne zestawienie punktów sprzedaży, objętych programem Raty 0%, znajduje się na stronie internetowej producenta.
Wprowadzona do świata drzwi PORTA sprzedaż ratalna jest korzystna z punktu widzenia klienta dzięki kilku zaletom.
  • Większe możliwości przy braku dodatkowych kosztów. Poważniejsze wydatki – takie jak m.in. zakup drzwi do mieszkania lub domu – będą mniejszym obciążeniem domowego budżetu, gdy rozłożone zostaną na raty.
  • Szybszy remont lub prace wykończeniowe. Rozsądnie rozplanowane w czasie zobowiązania przyśpieszają urządzanie mieszkania. Dzięki zakupom 0% więcej oszczędności przeznaczonych na ten cel zostaje do dyspozycji na pozostałe wydatki.
  • Zwiększenie wiarygodności kredytowej. Każde zobowiązanie, terminowo spłacane, pozytywnie wpływa na ocenę kredytową klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Ułatwia to starania o kolejne kredyty w przyszłości.

Przeczytaj również:

Konferencja „Lider Technik Osłonowych”

21 listopada 2018 r. w Łodzi odbędzie się pierwsza i jedyna w Polsce konferencja „Lider Technik Osłonowych”. Jest to największe wydarzenie branżowe skierowane do producentów, dystrybutorów oraz ins…

 Konferencja „Monitoring Rynku Budowlanego 2019” ze wsparciem branżowym POiD

„Monitoring Rynku Budowlanego 2019” to największa i najważniejsza ogólnopolska konferencja dedykowana przedsiębiorcom z branży budowlanej. Tegoroczna, 22 edycja spotkania, organizowana przez ASM – …

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem Branżowych Mistrzostw Polski w Triathlonie „Triathlon Kurzętnik”

Związek POiD objął Patronatem imprezę sportową „Triathlon Kurzętnik”, która odbędzie się 26 czerwca br. w Kurzętniku w województwie warmińsko-mazurskim. Podczas wydarzenia reprezentanci zawodów zw…