Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Kamila Gierszewska “Osobowością Branży”, DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”

Za nami Gala Builder Awards, podczas której otrzymaliśmy dwie ważne nagrody. Wiceprezes Kamila Gierszewska została “Osobowością Branży”, a DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”.

Wyróżnienie i tytuł „Osobowość Branży” to uznanie dla osobistych, menedżerskich sukcesów w zarządzaniu firmą na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku, a także uznaniem skuteczności strategii biznesowej, realizowanej w bieżącym roku w otoczeniu niesprzyjających uwarunkowań zewnętrznych.

Ten tytuł za rok 2022 otrzymała Kamila Gierszewska, wiceprezes naszej firmy.

Kamila Gierszewska jest doktorem ekonomii (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), włada biegle czterema językami obcymi. Wiceprezes znana jest z tego, że tryska optymizmem i zawsze jest uśmiechnięta, a decyzje biznesowe podejmuje szybko. Zawsze są jednak trafne i mocno napędzają rozwój naszej firmy. Bardzo cenione jest jej podejście do pracownika. Dzięki swojej charyzmie i nowoczesnemu spojrzeniu na zarządzanie zasobami ludzkimi tworzy miejsce, w którym ludzie chcą i lubią pracować.

– Wchodzimy na kolejne rynki, umacniamy swój udział za granicą, zdobywamy nowych Klientów, rozwijamy się dynamicznie. Stale rośnie znaczenie marki DRUTEX i jej rozpoznawalność. Wyróżnienia i nagrody stanowią dla nas nie tylko nobilitację, ale też potwierdzają naszą pozycję i znaczenie marki, nad którą pracujemy od prawie czterech dekad. Jesteśmy jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku stolarki okienno-drzwiowej i staramy się nie zwalniać tempa. – zaznacza Kamila Gierszewska.

Jesteśmy firmą z blisko 40-letnią tradycją. Opartą wyłącznie na polskim kapitale, założoną i kierowaną przez Leszka Gierszewskiego. Oferujemy swoje produkty na całym świecie. Eksport to już ponad 80 procent naszej produkcji. Mamy rozbudowaną sieć kilku tysięcy partnerów, dzięki którym produkty trafiają do klientów z ponad 40 krajów na wszystkich zamieszkałych kontynentach. Ale, jak zaznacza wiceprezes, my dopiero się rozpędzamy.

Wyróżnienie i tytuł „Budowlana Firma Roku” jest potwierdzeniem siły, pozycji i stabilności naszej firmy na tle całej branży budowlanej oraz jej osiągnięć w pełnym wyzwań 2022 roku. Tytuł ten przypadł firmie DRUTEX.
Ostatni rok był dla nas najlepszymw blisko 40-letniej historii firmy. Udało nam się zrealizować nasze plany i założenia ponadprogramowo. Umocniliśmy swoją pozycję na rynkach zagranicznych, dzięki wielomilionowym inwestycjom w potencjał produkcyjny, sprawność działania i wizerunek marki. Rokrocznie przeznaczamy setki milionów złotych, by się rozwijać i sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku. Pracujemy intensywnie nad rozbudową firmy, nad zwiększeniem naszych mocy produkcyjnych, unowocześnianiem parku maszynowego czy automatyzacją i optymalizacją procesów produkcyjnych. – zaznacza prezes.

Builder Awards to nagrody dla liderów branży, wiodących firm i wyróżniających się managerów, reprezentujących wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów publicznych oraz prywatnych, deweloperów, architektów i projektantów, generalnych wykonawców i wykonawców robót specjalistycznych, firmy inżynierskie, producentów materiałów budowlanych oraz doradców branżowych, a także firm i organizacji wspierających branżę oraz działających na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji.

Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 16 marca 2023 roku, w Warszawie, podczas Gali Builder Awards, w prestiżowym Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

ŹRÓDŁO: DRUTEX


Przeczytaj również:

Ponzio Polska Mecenasem konkursu POiD Building Awards 2021

Ponzio, producent systemów aluminiowych dla budownictwa, od kilkudziesięciu lat współtworzy krajobraz architektoniczny w Polsce oraz całej Europie. Dołącza do grona Mecenasów konkursu, wspieraj…

Zobacz nagranie z webinaru „Czyste Powietrze 2023 – wymiana okien i drzwi w ramach programu termomodernizacji”

Nowa wersja programu „Czyste Powietrze” to jeszcze większe niż dotychczas możliwości dofinansowania termomodernizacji budynków. Najważniejsze informacje na ten temat zostały przedstawione podczas w…

Nowe firmy członkowskie

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku POiD firmy: GlassLift Sp. z o.o. ul. Długa 15 95-100 Zgierz, Tel. +48 504 304 604 www.glasslift.pl Firma GLASSLIFT Sp….