Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Kamila Gierszewska “Osobowością Branży”, DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”

Za nami Gala Builder Awards, podczas której otrzymaliśmy dwie ważne nagrody. Wiceprezes Kamila Gierszewska została “Osobowością Branży”, a DRUTEX “Budowlaną Firmą Roku”.

Wyróżnienie i tytuł „Osobowość Branży” to uznanie dla osobistych, menedżerskich sukcesów w zarządzaniu firmą na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku, a także uznaniem skuteczności strategii biznesowej, realizowanej w bieżącym roku w otoczeniu niesprzyjających uwarunkowań zewnętrznych.

Ten tytuł za rok 2022 otrzymała Kamila Gierszewska, wiceprezes naszej firmy.

Kamila Gierszewska jest doktorem ekonomii (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), włada biegle czterema językami obcymi. Wiceprezes znana jest z tego, że tryska optymizmem i zawsze jest uśmiechnięta, a decyzje biznesowe podejmuje szybko. Zawsze są jednak trafne i mocno napędzają rozwój naszej firmy. Bardzo cenione jest jej podejście do pracownika. Dzięki swojej charyzmie i nowoczesnemu spojrzeniu na zarządzanie zasobami ludzkimi tworzy miejsce, w którym ludzie chcą i lubią pracować.

– Wchodzimy na kolejne rynki, umacniamy swój udział za granicą, zdobywamy nowych Klientów, rozwijamy się dynamicznie. Stale rośnie znaczenie marki DRUTEX i jej rozpoznawalność. Wyróżnienia i nagrody stanowią dla nas nie tylko nobilitację, ale też potwierdzają naszą pozycję i znaczenie marki, nad którą pracujemy od prawie czterech dekad. Jesteśmy jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku stolarki okienno-drzwiowej i staramy się nie zwalniać tempa. – zaznacza Kamila Gierszewska.

Jesteśmy firmą z blisko 40-letnią tradycją. Opartą wyłącznie na polskim kapitale, założoną i kierowaną przez Leszka Gierszewskiego. Oferujemy swoje produkty na całym świecie. Eksport to już ponad 80 procent naszej produkcji. Mamy rozbudowaną sieć kilku tysięcy partnerów, dzięki którym produkty trafiają do klientów z ponad 40 krajów na wszystkich zamieszkałych kontynentach. Ale, jak zaznacza wiceprezes, my dopiero się rozpędzamy.

Wyróżnienie i tytuł „Budowlana Firma Roku” jest potwierdzeniem siły, pozycji i stabilności naszej firmy na tle całej branży budowlanej oraz jej osiągnięć w pełnym wyzwań 2022 roku. Tytuł ten przypadł firmie DRUTEX.
Ostatni rok był dla nas najlepszymw blisko 40-letniej historii firmy. Udało nam się zrealizować nasze plany i założenia ponadprogramowo. Umocniliśmy swoją pozycję na rynkach zagranicznych, dzięki wielomilionowym inwestycjom w potencjał produkcyjny, sprawność działania i wizerunek marki. Rokrocznie przeznaczamy setki milionów złotych, by się rozwijać i sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku. Pracujemy intensywnie nad rozbudową firmy, nad zwiększeniem naszych mocy produkcyjnych, unowocześnianiem parku maszynowego czy automatyzacją i optymalizacją procesów produkcyjnych. – zaznacza prezes.

Builder Awards to nagrody dla liderów branży, wiodących firm i wyróżniających się managerów, reprezentujących wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów publicznych oraz prywatnych, deweloperów, architektów i projektantów, generalnych wykonawców i wykonawców robót specjalistycznych, firmy inżynierskie, producentów materiałów budowlanych oraz doradców branżowych, a także firm i organizacji wspierających branżę oraz działających na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji.

Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 16 marca 2023 roku, w Warszawie, podczas Gali Builder Awards, w prestiżowym Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

ŹRÓDŁO: DRUTEX


Przeczytaj również:

Zgłoś swój udział w kolejnym HydeParku 3 lipca

Związek POiD zaprasza przedstawicieli firm członkowskich do udziału w spotkaniu dyskusyjnym Hyde Park. Kolejne spotkanie odbędzie się w piątek 3 lipca o godzinie 12:00 za pośrednictwem platformy Mi…

Okna, drzwi i brama garażowa w 2023 roku – jakie rozwiązania wybrać?

Jakie okna, drzwi i bramę garażową wybrać w 2023 roku? Decyzja zależy od wielu czynników, dobrze więc poznać najnowsze trendy, żeby wybór był optymalny. Na rynku dostępne są nowoczesne produkty, kt…

Polskie okna i drzwi podbijają rynki zagraniczne

Od 5 września dostępny będzie najnowszy Raport rynku okien i drzwi, realizowany przez ASM Research Solution Strategy na zlecenie Związku POiD. Jak pokazują dane zawarte w Raporcie, polska branża st…