Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Jesienna promocja Vetrex

Dla osób poszukujących wysokiej jakości, energooszczędnych okien, drzwi tarasowych i drzwi zewnętrznych firma Vetrex przygotowała ofertę specjalną. Do 17 października br. wybrane produkty dostępne są z rabatem.

W promocji można kupić okna LUM’UP, V82 i V74 oraz przesuwne systemy tarasowe Patio, SLIDE’UP, vetrexMotion i vetrexMotion max. Upust udzielany jest również na drzwi zewnętrzne Premium i naświetla do drzwi. Dodatkową korzyść dla osób zamawiających okna LUM’UP i V82 stanowi możliwość nabycia cieszących się popularnością oklein Jet Black i Dąb Coriander Super Matt w cenie kolorów standardowych. Wysokość rabatu może wynieść do 20 proc.

„Zakup stolarki okienno-drzwiowej to inwestycja na wiele lat, dlatego tak istotna jest jakość produktów. Tworząc nasze okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne przykładamy dużą wagę zarówno do ich parametrów technicznych i trwałości, jak również do komfortu użytkowania i estetyki. Wszystkie produkty wykonywane są na zamówienie, dzięki czemu mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów. Oferujemy również jedną z najdłuższych na rynku gwarancji. Nasze produkty spełniają wymogi programu „Czyste Powietrze” oraz ulgi termomodernizacyjnej. Promocją objęliśmy różnorodne systemy, tak by klienci mieli możliwość kompleksowego wyposażenia domu w stolarkę okienno-drzwiową” – mówi Piotr Ząbkiewicz, Dyrektor Handlowy Vetrex.

Okna Vetrex LUM’UP. Fot. Vetrex

W ofercie promocyjnej Vetrex dostępne są okna o różnych typach profili, które mogą zostać wykończone w rozmaitych kolorach i okleinach drewnopodobnych. Pozwala to na ich idealne dopasowanie do stylistyki budynku i wystroju wnętrz. Modele wyposażone w pakiety 3-szybowe z ciepłą ramką dystansową oraz wypełnieniem przestrzeni międzyszybowej argonem cechują się wysoką izolacyjnością cieplną. Współczynnik Uw dla okna referencyjnego (o wymiarach 1230 x 1480 mm) wynosi 0,77-0,90 W/(m²·K).

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne vetrexMotion. Fot. Vetrex

Systemy tarasowe Vetrex pozwalają na tworzenie konstrukcji w rozmaitych rozmiarach i układzie. Drzwi ponoszono-przesuwne vetrexMotion i vetrexMotion max osiągają do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości, a maksymalne wymiary modelu Vetrex SLIDE’UP to 4,5 m x 2,5 m. Systemy te dostępne są zarówno w podziale symetrycznym, jak i niesymetrycznym. Dodatkowo w modelach vetrexMotion max i Vetrex SLIDE’UP uzyskano większą powierzchnię przeszklenia poprzez osadzenie nieruchomej części w skrzydle lub bezpośrednio w ramie. Drzwi tarasowe odstawno-przesuwne Vetrex Patio Air i uchylno-przesuwne Vetrex Patio Automatic występują natomiast w rozmiarach do 3 m x 2,5 m.

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex. Fot. Vetrex

Odpowiednia konstrukcja i wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że drzwi zewnętrzne Premium Vetrex zapewniają doskonałą termoizolacyjność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat. Skrzydło pokryte jest płaszczem stalowym i wypełnione pianą termoizolacyjną, a ramiak wykonano z tworzywa sztucznego. Dodatkowo aluminiowe ościeżnice i próg mają przekładki termiczne. Dzięki takiej budowie współczynnik Ud wynosi 0,76-1,0 W/(m²·K) – zależnie od modelu, głębokości zabudowy i wymiaru drzwi. Standardowe wyposażenie stanowią zabezpieczenia antywyważeniowe, zasuwnica z trzypunktowym ryglowaniem oraz cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. W modelach z przeszkleniami montowane są dodatkowo bezpieczne pakiety szybowe. W kolekcji drzwi Premium Vetrex dostępnych jest ponad 30 wzorów w bogatej palecie kolorystycznej.

Szczegółowe informacje na temat trwającej promocji można uzyskać w salonach sprzedaży produktów Vetrex oraz na stronie internetowej https://vetrex.eu/lp/promocja-jesienna/

 

ŹRÓDŁO: Vetrex


Przeczytaj również:

Zapraszamy do udziału w 5. edycji MONTERIADY 2020

MONTERIADA to wydarzenie, które na stałe wpisało się w program Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na prezentację programu 5. …

Szybki i szczelny montaż okien oraz drzwi w warstwie ocieplenia

Jak ograniczyć straty energii cieplnej w budynku? Przede wszystkim zadbać o poprawę jego szczelności, w tym odpowiednią izolację stolarki otworowej. Rozwiązaniem zapewniającym osiągnięcie maksymaln…

Związek Polskie Okna i Drzwi nowym członkiem POBE

24 maja 2023 r., w dniu rozpoczęcia XIII Kongresu POiD w Warszawie Paweł Lachman – koordynator POBE ogłosił, że Związek Polskie Okna i Drzwi POiD stał się 13-stym członkiem POBE – Porozumienia Bran…