Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Jesienna promocja Vetrex

Dla osób poszukujących wysokiej jakości, energooszczędnych okien, drzwi tarasowych i drzwi zewnętrznych firma Vetrex przygotowała ofertę specjalną. Do 17 października br. wybrane produkty dostępne są z rabatem.

W promocji można kupić okna LUM’UP, V82 i V74 oraz przesuwne systemy tarasowe Patio, SLIDE’UP, vetrexMotion i vetrexMotion max. Upust udzielany jest również na drzwi zewnętrzne Premium i naświetla do drzwi. Dodatkową korzyść dla osób zamawiających okna LUM’UP i V82 stanowi możliwość nabycia cieszących się popularnością oklein Jet Black i Dąb Coriander Super Matt w cenie kolorów standardowych. Wysokość rabatu może wynieść do 20 proc.

„Zakup stolarki okienno-drzwiowej to inwestycja na wiele lat, dlatego tak istotna jest jakość produktów. Tworząc nasze okna, drzwi tarasowe i drzwi zewnętrzne przykładamy dużą wagę zarówno do ich parametrów technicznych i trwałości, jak również do komfortu użytkowania i estetyki. Wszystkie produkty wykonywane są na zamówienie, dzięki czemu mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów. Oferujemy również jedną z najdłuższych na rynku gwarancji. Nasze produkty spełniają wymogi programu „Czyste Powietrze” oraz ulgi termomodernizacyjnej. Promocją objęliśmy różnorodne systemy, tak by klienci mieli możliwość kompleksowego wyposażenia domu w stolarkę okienno-drzwiową” – mówi Piotr Ząbkiewicz, Dyrektor Handlowy Vetrex.

Okna Vetrex LUM’UP. Fot. Vetrex

W ofercie promocyjnej Vetrex dostępne są okna o różnych typach profili, które mogą zostać wykończone w rozmaitych kolorach i okleinach drewnopodobnych. Pozwala to na ich idealne dopasowanie do stylistyki budynku i wystroju wnętrz. Modele wyposażone w pakiety 3-szybowe z ciepłą ramką dystansową oraz wypełnieniem przestrzeni międzyszybowej argonem cechują się wysoką izolacyjnością cieplną. Współczynnik Uw dla okna referencyjnego (o wymiarach 1230 x 1480 mm) wynosi 0,77-0,90 W/(m²·K).

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne vetrexMotion. Fot. Vetrex

Systemy tarasowe Vetrex pozwalają na tworzenie konstrukcji w rozmaitych rozmiarach i układzie. Drzwi ponoszono-przesuwne vetrexMotion i vetrexMotion max osiągają do 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości, a maksymalne wymiary modelu Vetrex SLIDE’UP to 4,5 m x 2,5 m. Systemy te dostępne są zarówno w podziale symetrycznym, jak i niesymetrycznym. Dodatkowo w modelach vetrexMotion max i Vetrex SLIDE’UP uzyskano większą powierzchnię przeszklenia poprzez osadzenie nieruchomej części w skrzydle lub bezpośrednio w ramie. Drzwi tarasowe odstawno-przesuwne Vetrex Patio Air i uchylno-przesuwne Vetrex Patio Automatic występują natomiast w rozmiarach do 3 m x 2,5 m.

Drzwi zewnętrzne Premium Vetrex. Fot. Vetrex

Odpowiednia konstrukcja i wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawiają, że drzwi zewnętrzne Premium Vetrex zapewniają doskonałą termoizolacyjność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez wiele lat. Skrzydło pokryte jest płaszczem stalowym i wypełnione pianą termoizolacyjną, a ramiak wykonano z tworzywa sztucznego. Dodatkowo aluminiowe ościeżnice i próg mają przekładki termiczne. Dzięki takiej budowie współczynnik Ud wynosi 0,76-1,0 W/(m²·K) – zależnie od modelu, głębokości zabudowy i wymiaru drzwi. Standardowe wyposażenie stanowią zabezpieczenia antywyważeniowe, zasuwnica z trzypunktowym ryglowaniem oraz cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. W modelach z przeszkleniami montowane są dodatkowo bezpieczne pakiety szybowe. W kolekcji drzwi Premium Vetrex dostępnych jest ponad 30 wzorów w bogatej palecie kolorystycznej.

Szczegółowe informacje na temat trwającej promocji można uzyskać w salonach sprzedaży produktów Vetrex oraz na stronie internetowej https://vetrex.eu/lp/promocja-jesienna/

 

ŹRÓDŁO: Vetrex


Przeczytaj również:

Zmiana terminu XI Kongresu Stolarki Polskiej

W związku z wyjątkową sytuacją w kraju, spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, XI Kongres Stolarki Polskiej został przełożony na termin: 9-10 …

Jak spalać mniej drogiego węgla? Postaw na energooszczędność!

Na to, jak kształtują się ceny węgla, gazu i prądu nie mamy wpływu. Dom na zimę trzeba jednak ogrzać, co przy rosnących cenach energii może stanowić nie lada wyzwanie. Jak spalać mniej drogich pali…

Związek POiD patronem branżowym Genuine Adventure Sailing Race 2022

Od 10 do 16 września na Adriatyku odbędzie się inicjatywa Genuine Adventure Sailing Race 2022. Wydarzenie ma na celu integrację środowiska, nawiązywanie dobrej współpracy i branżowej więzi pomiędzy…