Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Jan Szulżyk członkiem honorowym Związku POiD

Do grona członków honorowych w Związku Polskie Okna i Drzwi dołączył Jan Szulżyk, założyciel, współwłaściciel oraz prezes spółki POL-SKONE. Nagroda została wręczona w czasie gali XII Kongresu Stolarki Polskiej 2022.

Tytuł członka honorowego Związku POiD przyznawany jest jako szczególny wyraz uznania za osiągnięcia, zaangażowanie i wpływ na rozwój branży stolarki otworowej. W tym roku grono członków honorowych poszerzył Jan Szulżyk, wybitny reprezentant branży stolarki otworowej w Polsce.

Jan Szulżyk, jako założyciel, współwłaściciel i prezes POL_SKONE od 32 lat aktywnie uczestniczy w życiu firmy i zapewnia jej dynamiczny rozwój. Do firmy wprowadził już trzecie pokolenie rodziny.

Firma POL-SKONE, którą kieruje od 1990 roku, stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. Firma POL-SKONE została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym „Teraz Polska” za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych – między innymi ZŁOTEGO MEDALU MTP 2016 dla Okna Energy Concept 90 EI30, wyróżnień regionalnych, tj. „Orły Eksportu Województwa Lubelskiego” czy „Wojewódzki Lider Biznesu” oraz posiadaczem Certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Kierowana przez niego spółka od wielu lat wspiera finansowo i rzeczowo Pogodny Dom Dziecka w Lublinie, stowarzyszenia, hospicja oraz szkoły na terenie województwa lubelskiego. Firma angażuje się również w sponsoring licznych wydarzeń i instytucji o charakterze społeczno-kulturalnym oraz sportowym.

Jan Szulżyk powiększył grono członków honorowych Związku Polskie Okna i Drzwi obok takich osobowości jak Ryszard Szpura, Krzysztof Horała, Ryszard Florek, Kazimierz Jaworski, Jacek Sarnowski, Wojciech Klimas, Andrzej Wiśniowski oraz Krzysztof Domarecki.

 


Przeczytaj również:

Następna porcja praktycznej wiedzy o dobrym montażu przekazana!

W środę, 27 maja br., został zrealizowany kolejny webinar dla uczniów szkół branżowych w ramach grupy dyskusyjnej „Porozmawiajmy o DOBRYM MONTAŻU”. Tym razem tematem e-spotkanie były: zasady kotwie…

Wiśniowski – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Zw…

Firma Alufab Sp.z.o.o wstępuje do Związku POiD

Niezmiernie nam miło przyjąć w szeregi Związku Polskie Okna i Drzwi kolejną firmę: Alufab Sp.z.o.o to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, której obszarem działalności jest produkcja wys…