Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Jak dobrze oświetlić garaż? Poznaj oświetlenie LED pod prowadnice

Częsta zdarza się, że w momencie otwierania bramy garażowej, główne oświetlenie zostaje przez nią zasłonięte. Powoduje to ograniczenie widoczności, a tym samym niekomfortowy wjazd do garażu. Marka WIŚNIOWSKI ma rozwiązanie tego problemu – oświetlenie LED pod prowadnice, stanowiące niezależne oświetlenie garażu.

Nie każdy garaż posiada oświetlenie, często zdarza się też, że gdy jest ono umiejscowione w centralnym punkcie, to po otwarciu bramy garażowej światło zostaje zasłonięte przez skrzydło. Utrudnia to wykonywanie jakichkolwiek prac w garażu – począwszy od majsterkowania, poprzez sprzątanie, a skończywszy na znalezieniu czegokolwiek. Aby uniknąć przerabiania instalacji elektrycznej, najlepszym rozwiązaniem będzie oświetlenie LED pod prowadnice, oferowane przez firmę WIŚNIOWSKI.

Oświetlenie LED  prosty i szybki montaż 

Oświetlenie LED umiejscowione jest wzdłuż obydwu prowadnic poziomych. Sposób działania został tak zaprojektowany, aby zarówno w nowym, jak i nieco starszym garażu nie trzeba było ingerować w powierzchnię ścian, sufitu, czy doprowadzać dodatkowego źródła zasilania. Taśmy LED umieszczone są w stylowych, czarnych, matowych profilach aluminiowych, które montuje się „na klik” za pomocą specjalnych elastycznych uchwytów do prowadnic. Takie mocowanie jest nie tylko eleganckie, ale również stabilne.

Oświetlenie LED ma moc!

Optymalne oświetlenie o neutralnej barwie zapewnia gęste rozłożenie świateł LED – 120 na każdym metrze. Pozwala to na idealne doświetlenie każdego zakamarka w garażu.

Oświetlenie jest zintegrowane z napędami Metro RTS i Metro Smart io. W zestawie znajduje się zasilacz 24 [V] o mocy 50 [W]. Po zaprogramowaniu, oświetlenie uruchamia się w momencie pracy bramy. Możliwe jest również zaprogramowanie włączania oświetlenia LED niezależnie od pracy bramy i uruchamianie go poprzez przyciśnięcie przycisku na pilocie bramy lub przycisku naściennym. Instalacja i programowanie są łatwe, szybkie i intuicyjne.

Jak zamówić oświetlenie LED?

Oświetlenie LED pod prowadnice można zamówić wraz z bramą segmentową marki WIŚNIOWSKI. Możliwe jest także dokupienie zestawu do zamontowanej już wcześniej bramy. W obu przypadkach wszelkich informacji udzielą partnerzy marki WIŚNIOWSKI. Oświetlenie LED jest dostępne także w sklepie internetowym WIŚNIOWSKI.

https://sklep.wisniowski.pl/oswietlenie-led-pod-prowadnice-bramy-segmentowej,id1580.html

ŹRODŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

XI Kongres Stolarki Polskiej już za 5 dni!

Eventy digitalowe mogą być równie, a nawet bardziej fascynujące jak te realizowane w świecie realnym? Zdecydowanie! Już za parę dni będzie można się o tym przekonać, uczestnicząc 15 czerwca br. w X…

Znamy finalistów konkursu POiD Building Awards 2021

Związek Polskie Okna i Drzwi w lutym br. roku zainicjował pierwszy  konkurs w branży stolarki budowlanej POiD Building Awards 2021, którego celem było wyłonienie najlepszych prezentacji wyrobów sto…

Konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2018.

CZY BUDOWNICTWO JEST NA SKRAJU KRYZYSU? Rok 2018 rozpoczął się wzrostami w całym sektorze budowlanym. Dodatnie dynamiki produkcji odnotowano zarówno w budownictwie mieszkaniowym, kubaturowym, jak i…