Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

ISEO wdraża systemy kontroli dostępu na Bliskim Wschodzie

ISEO to włoski producent zamknięć ewakuacyjnych, wkładek, zamków, zamykaczy oraz urządzeń kontroli dostępu, który dba nie tylko o rozwój na rynku europejskim, ale dynamicznie działa także w innych częściach świata, między innymi na Bliskim Wschodzie. Na początku maja bieżącego roku ISEO podpisało bardzo ważną umowę o współpracy z rządową agencją SIRA (Security Industry Regulatory Agency), której siedziba znajduje się w Dubaju.

Rządowa agencja SIRA (Security Industry Regulatory Agency) została założona w 2016 roku na mocy dekretu Muhammada bin Raszida Al Maktuma emira Dubaju, a zarazem premiera i wiceprezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Celem agencji SIRA jest zapewnienie Dubajowi najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony poprzez wdrażanie najlepszych stosowanych na całym świecie praktyk w zakresie systemów zabezpieczeń, rozwiązań kontroli dostępu oraz powiązanych z nimi usług. Wprowadzając nowe przepisy i regulacje prawne, stosując inteligentne systemy zabezpieczeń, prowadząc specjalistyczne szkolenia oraz kontrolując poszczególne obiekty, SIRA dba o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i stosowanie rozwiązań, zapewniających ochronę ludzi i mienia.

Urządzenia kontroli dostępu ISEO i aplikacja Keyless

Partnerstwo ISEO z SIRA ma na celu przyspieszenie wdrożenia bezkluczowych rozwiązań kontroli dostępu w budynkach rządowych, prywatnych i usługowych znajdujących się na terenie emiratu Dubaju. Na mocy podpisanej umowy firma ISEO dostarczy urządzenia kontroli dostępu, które zostaną zintegrowane z opracowaną przez SIRA aplikacją Keyless, umożliwiającą otwieranie drzwi za pomocą smartfona. Podjęte przez rządową agencję SIRA działania przyczyniają się do zwiększenia poziomu cyfryzacji Dubaju i poprawy bezpieczeństwa mieszkańców tego emiratu. Jednocześnie nakładają na developerów budowlanych i firmy zarządzające nieruchomościami obowiązek przestrzegania zasad i stosowanie rozwiązań kontroli dostępu, zatwierdzonych przez SIRA.

Ekspozycja ISEO. Fot. NOVET

Uroczyste podpisanie umowy w Museum of the Future

Podpisanie umowy pomiędzy marką ISEO, a rządową agencją SIRA miało miejsce w Museum of the Future w Dubaju, w którym na co dzień prezentowane są innowacyjne rozwiązania i technologie, odpowiadające wyzwaniom, z którymi ludzkość mierzyć się będzie w nadchodzących dekadach. Oprócz ekspozycji stałych, w muzeum prezentowane są również wystawy czasowe. W ostatnich latach największą popularnością cieszyły się takie wystawy, jak „Mechanic Life”, „Climate Change Reimagined: Dubai 2050”, „Hi I am AI” oraz „HUMANS 2.0”.

Nawiązanie współpracy ISEO z SIRA zwieńczone uroczystym podpisaniem umowy w słynnym muzeum, stanowiło znakomitą okazję do zaprezentowania oferty włoskiej marki szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców, w tym przedstawicielom władz lokalnych i regionalnych, właścicielom nieruchomości, reprezentantom dużych firm zajmujących się zarządzaniem obiektami użyteczności publicznej w Dubaju i ZEA oraz dziennikarzom.

Systemy kontroli dostępu dostarczane przez ISEO

ISEO oferuje szereg urządzeń i systemów kontroli dostępu przeznaczonych dla różnych potrzeb i wielu grup odbiorców. Jednocześnie dział R&D włoskiej marki stale rozwija oferowane urządzenia kontroli dostępu oraz dba o regularne aktualizowanie aplikacji służących do zarządzania ich pracą. Rozwiązania oferowane przez ISEO umożliwiają zarządzanie dostępem na głównych drzwiach wejściowych, drzwiach wewnętrznych, specjalistycznych drzwiach prowadzących do pomieszczeń technicznych, bramkach obrotowych, szlabanach parkingowych, bramach, windach itp. Szerokie portfolio marki obejmuje zarówno systemy kontroli dostępu dedykowane dla właścicieli domów, mieszkań czy apartamentów na wynajem, jak i zarządców budynków wielorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, przestrzeni typu co-working / co-living oraz dużych przedsiębiorstw dysponujących rozbudowaną siecią obiektów, rozproszonych na bardzo rozległym terenie. Systemy kontroli dostępu ISEO charakteryzują się bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa, stabilną pracą oraz wygodną obsługą. Pracujące w oparciu o nie urządzenia można spotkać nie tylko w Europie, ale także w krajach azjatyckich, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Południowej.

ŹRÓDŁO: NOVET


Przeczytaj również:

Polska Branża Budowlana na Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim

Na co dzień konkurują na trudnym rynku, a w pierwszym tygodniu września stanęli w szranki w Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim. XII edycja Regatta Build Cup przyciągnęła p…

Konferencja techniczna miesięcznika Świat Szkła

Związek POiD patronujący wydarzeniu: Digitalizacja, globalizacja i harmonizacja przepisów  – to wyzwania czy szanse dla branży?  zaprasza do udziału w konferencji technicznej, która odbędzie się w …

Wkrótce kolejne spotkanie z cyklu webinariów o programie „Czyste Powietrze”

W ubiegłym roku z inicjatywy Związku POiD, w ramach kampanii „WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ”, zorganizowane zostało spotkanie online  na temat programu „Czyste Powietrze”, dzięki któremu Polacy m…