Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Innowacyjna platforma wystawiennicza World of Windows REHAU 2022

Firma REHAU uruchomiła w swojej siedzibie w Erlangen w Niemczech nowatorską platformę wystawienniczą World of Windows 2022. To wyjątkowe miejsce gromadzi innowacyjne produkty oraz rozwiązania marki i tworzy przestrzeń do inspirujących oraz owocnych spotkań biznesowych dla wszystkich partnerów oraz klientów REHAU.

Nowości i trendy na wyciągnięcie ręki

Platforma eventowa World of Windows 2022 prezentuje na powierzchni 600 m2 nowatorskie rozwiązania premium dla branży okiennej. Jej kluczowym punktem jest prezentacja ARTEVO – niecierpliwie wyczekiwanej nowości, będącej kontynuacją cieszącego się dużym uznaniem systemu okien i drzwi GENEO RAU-FIPRO-X. System ARTEVO to innowacyjne rozwiązanie, które znacznie usprawnia produkcję okien i jednocześnie zwiększa zakres ich zastosowań. Pozwala tworzyć okna o wyraźnych, prostych konturach i niezwykle smukłych zewnętrznych przylgach profili, o minimalnym zaokrągleniu i niewielkim nachyleniu kątowym.

Na wystawie zapoznać się można również z innowacyjnym rozwiązaniem przesuwnym REHAU SLINOVA i SLINOVA X, z najwęższym jak dotąd słupkiem środkowym w systemie PVC. Zaprezentowane zostaną także technologie Smart – Smart Shading, która przekształca szyby okienne w inteligentne elementy, które mogą być automatycznie przyciemniane; Smart Privacy – rozwiązanie okienne chroniące prywatność, czyli inteligentne oszklenie, które za naciśnięciem przycisku w ciągu kilku milisekund zmienia się z formy przezroczystej na nieprzezroczystą, a także rozbudowany o nowe elementy system prewencyjnej ochrony przeciwwłamaniowej Smart Guard. Z prezentowanych nowości warto wspomnieć także Rehau Connect – system wspierający proces sprzedaży, który dostarcza dealerom dane kontaktowe do nowych klientów końcowych z danego regionu. Kolejną nowością zaprezentowaną na wystawie jest cyfrowa metryka okna Window.ID, gwarantująca optymalizację procesów od produkcji, poprzez montażu, aż po recykling.

Spośród licznych innowacji, prezentowanych na World of Windows 2022, wyróżnia się Future Window Vision – eksponat ukazujący możliwości, jakie może dać nam okno przyszłości. To wizja okna, które łączy w sobie m.in. różne koncepcje obsługi, takie jak sterowanie głosem lub gestami, integrację technologii budowlanych, a nawet wytwarzanie i magazynowanie energii odnawialnej.

Biznes na najwyższym poziomie

 World of Windows 2022 oferuje nie tylko możliwości ekskluzywnego zapoznania się z portfolio produktów, innowacji i usług marketingowych wspierających sprzedaż, ale także pozwala zdobyć unikalne doświadczenia związane z marką na poziomie premium. Na wystawie REHAU prezentuje skuteczne rozwiązania, które przekładają globalne trendy, takie jak zrównoważony rozwój, cyfryzacja czy urbanizacja, na zrównoważone modele biznesowe.

W Erlangen, inspirujemy branżę systemami zapewniającymi indywidualne wartości dodane i prezentujemy na spektakularnej platformie, jak konkretnie przekładamy je na udane modele biznesowe” – mówi Carsten Heuer, Dyrektor Generalny Rehau Window Solutions.

Platforma World of Windows 2022 w Erlangen będzie otwarta dla partnerów i klientów REHAU do 15 lipca.

Wszystkich zainteresowanych odwiedzinami World of Windows 2022 w Erlangen zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy REHAU – mailem na adres poznan@rehau.com lub poprzez stronę internetową www.rehau.pl/kontakt.

Tagi: World of Windows 2022, Rehau, prezentacja Rehau, wystawa Rehau, okna Rehau, systemy Rehau, Artevo, Slinova, Window.ID

ŹRÓDŁO: RECHAU


Przeczytaj również:

Klimas Wkręt-Met – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek POiD…

Bariery dla polskich przedsiębiorców działających na rynkach eksportowych

Ekspansja polskich firm na zagraniczne rynki ma i będzie mieć kluczowe znaczenie w budowie stabilności gospodarki i pozycji międzynarodowej Polski. Od 2004 roku korzystamy z jednolitego rynku europ…