Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

IFS Industrial and Financial System Poland nową firmą członkowską POiD

Miło nam poinformować, że w szeregi Związku Polskie Okna i Drzwi wstąpiła firma IFS Industrial and Financial System Poland Sp.z.o.o. Firma IFS wprowadza nową generację oprogramowania w chmurze skierowanego do przedsiębiorstw na całym świecie, które zajmują się produkcją i dystrybucją towarów, tworzeniem i utrzymywaniem składników majątku oraz zarządzaniem działalnością o charakterze usługowym.

W ramach jednolitej platformy poszczególne produkty branżowe opierają się na wspólnym modelu danych i wykorzystują wbudowane innowacje cyfrowe. Dzięki temu klienci firmy IFS mogą osiągnąć najwyższą jakość w najważniejszym momencie, czyli w trakcie świadczenia usług na rzecz klientów.

Kompetencje branżowe pracowników firmy i stale rosnącego ekosystemu partnerów, a także zaangażowanie w tworzenie wartości na każdym etapie pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w tym sektorze.

Zespół IFS składa się z 5500 pracowników, którzy wspierając ponad 10 000 klientów na całym świecie, codziennie realizują kluczowe dla firmy wartości: elastyczność, zaufanie i współpracę. Więcej informacji o oprogramowaniu IFS dla przedsiębiorstw dostępne jest na stronie ifs.com.

 

IFS INDUSTRIAL AND FINANCIAL SYSTEM POLAND SP. Z.O.O

ul. Flisa 6

02-247 Warszawa

tel: 22 577 45 00

email: info.pl@ifs.com

https://www.ifs.com/pl

 


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi partnerem Konferencji Technicznej miesięcznika Świat Szkła

Związek Polskie Okna i Drzwi, jako Patron Branżowy, zaprasza do udziału w Konferencji Technicznej, poświęconej najnowszym normom, technologiom i organizacji produkcji szkła budowlanego, oraz przesz…

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem CEMS Chance XIX

Związek Polskie Okna i Drzwi przyjął wniosek Organizatorów CEMS Chance XIX, o objęcie wydarzenia swoim Patronatem. Związek POiD, któremu nie jest obojętna edukacja młodzieży i pomoc w starcie w prz…

Selena – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek PO…