Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

„Hydro CIRCAL – niskoemisyjne aluminium” – zaproszenie na webinarium PLGBC

Marka WICONA przesuwa granice zrównoważonego rozwoju. Dowodem są okna, drzwi i fasady marki, których cyrkularna produkcja  opiera się na wykorzystaniu Hydro CIRCAL – gamie najwyższej jakości aluminium wyprodukowanego w co najmniej 75% z przetworzonego, poużytkowego złomu. Hydro CIRCAL ma jeden z najniższych na świecie śladów węglowych: 2,3 kg CO2 na kilogram aluminium, potwierdzony przez niezależną stronę trzecią i opatrzony Environmental Product Declaration (EPD).

Więcej o wykorzystaniu trwałych i nadających się do recyclingu materiałach o niskim śladzie węglowym, można dowiedzieć się w czasie webinarium: „Hydro CIRCAL – niskoemisyjne aluminium”, organizowanym przez PLGBC Polish Green Building Council.

Webinarium odbędzie się 23 listopada o godzinie 10:00. Dyskusję moderować będzie Magdalena Wojtas. W roli eksperta wystąpi Cezary Gadomski, który odpowiada za maksymalizację sprzedaży poprzez realizację strategii sprzedażowej Grupy Hydro, a także zapewnienie płynnej i efektywnej obsługi wewnętrznego i zewnętrznego łańcucha dostaw produktów marki WICONA. Ponad to wspiera biura architektoniczne, architektów oraz konsultantów elewacji.

Zarejestruj się już teraz: Link do rejestracji: https://bit.ly/3fX5pc5

ŹRÓDŁO: WICONA Polska


Przeczytaj również:

XIII Kongres Stolarki Polskiej – relacja z wydarzenia

Trzy inspirujące bloki tematyczne, wystąpienia czołowych ekspertów i rozmowy o przyszłości branży – słowem: wiedza, prestiż, kontakty, Tak w skrócie można podsumować XIII Kongres Stolarki Polskiej….

Bariery dla polskich przedsiębiorców działających na rynkach eksportowych

Ekspansja polskich firm na zagraniczne rynki ma i będzie mieć kluczowe znaczenie w budowie stabilności gospodarki i pozycji międzynarodowej Polski. Od 2004 roku korzystamy z jednolitego rynku europ…

STURTZ Polska Sp. z.o.o wstępuje do Związku POiD

Niezmiernie nam miło przyjąć w szeregi Związku Polskie Okna i Drzwi kolejną rozwijającą się firmę STURTZ Polska Sp. z.o.o. Sturtz Polska jest jedynym autoryzowanym przedstawicielstwem na Polskę nie…