Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Hörmann na targach SECUREX 2024 23-25 kwietnia 2024, Poznań

W jaki sposób uniemożliwić wjazd nieuprawnionych pojazdów na teren firmy lub prywatnej posesji? Jak skutecznie zabezpieczyć przestrzeń publiczną lub obszar, na którym odbywa się impreza masowa przed dostępem niepowołanych osób i pojazdów? Innowacyjne systemy kontroli wjazdu marki Hörmann będzie można zobaczyć i przekonać się o ich skuteczności podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2024, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-25 kwietnia 2024 r.

Organizowane w cyklu dwuletnim, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX należą od lat do najważniejszych wydarzeń branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Koncentrują się na bezpieczeństwie budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Bezpieczna przyszłość. Niekonwencjonalne rozwiązania w branży security”.
Temat ten idealnie wpisuje się w portfolio produktów, które firma Hörmann rozwija w obszarze systemów kontroli wjazdu, takich jak: słupki, szlabany, zapory i kolczatki drogowe, a także automatyczne systemy parkingowe z funkcją identyfikacji tablic rejestracyjnych oraz szybkiej płatności. Wszystkie te produkty wyznaczają wysokie standardy bezpieczeństwa i zapewniają komfort ich użytkownikom. Bogaty asortyment umożliwia tworzenie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb, bez względu na rodzaj chronionego obiektu i wymagania dotyczące bezpieczeństwa. I co istotne – systemami tymi można sterować i zarządzać za pomocą OnlineControl z dowolnego miejsca na świecie, przy użyciu smartfonu, laptopa lub komputera z dostępem do Internetu.

Na stoisku firmy Hörmann, będzie można zobaczyć jak sterowanie OnlineControl funkcjonuje w praktyce oraz sprawdzić działanie nowatorskiego systemu zarządzania parkingiem, umożliwiającego różnorodne formy uiszczania opłat, od gotówki po karty płatnicze z wykorzystaniem technologii NFC. Technologia ta pozwala na przyspieszenie transakcji, co znacznie usprawnia wyjazd z parkingu i zwiększa efektywność miejskich przestrzeni parkingowych.
Prawdziwą gratką będzie pokaz szybkości ustawienia przenośnej blokady drogowej OktaBlock marki Hörmann. Stosowana dla zabezpieczenia dojazdu i dojścia do miejsc, w których organizowane są imprezy plenerowe, pozwala chronić ludzi i obiekty przed rozpędzonymi pojazdami. Na uwagę zasługuje dyskretne wzornictwo blokady, dzięki czemu niejako „wtapia się” ona w otoczenie i nie razi swoją obecnością uczestników imprezy. Można ją ponadto wykorzystać jako nośnik reklamy.

Innym ciekawym rozwiązaniem, prezentowanym na stoisku jest mobilna zapora drogowa Road Blocker M30 – nowość marki Hörmann, pokazywana na ubiegłorocznych targach BAU. Mobilną zaporę tworzy praktyczny system modułowy, który umożliwia elastyczne łączenie poszczególnych jej elementów w większą całość, w zależności od potrzeb. Ruchomy element, podnoszony na wysokość do 800 mm, tworzy barierę skutecznie blokującą wjazd na obszar chroniony i w każdej chwili może zostać opuszczony.
Przedstawiciele firmy Hörmann zapraszają na stoisko nr 78 w pawilonie nr 6, na MTP gdzie chętnie spotkają się z Państwem i udzielą wszelkich porad.

Informacja prasowa oraz zdjęcia są dostępne pod linkiem:
https://drive.google.com/drive/folders/1GYtTbJkTMQ2U_BfiGvgB3xE7hcuzrwV3?usp=sharing

ŹRÓDŁO: Hörmann Polska


Przeczytaj również:

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Miło nam poinformować, że w szeregi członków POiD wstąpiła  nowa firma. W naszym gronie witamy firmę Dbamy o bramy Sp.z.o.o. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją środków do smarowania, pielęg…

Związek Polskie Okna i Drzwi patronem branżowym Rankingu „Budowlanej Marki Roku 2022”

Związek POiD  po raz kolejny obejmuje patronatem branżowym Ranking „Budowlana Marka Roku”, który już po raz 18 organizowany jest przez ASM –  Centrum Badań i Analiz Rynku. Firma badawcza ASM przepr…

Monter stolarki budowlanej – wspieraj zawód z przyszłością!

Dzięki staraniom Związku POiD, firm i instytucji z branży budowlanej, od roku szkolnego 2018/2019 możliwe będzie kształcenie w zawodzie „monter stolarki budowlanej”. Chęć naboru uczniów w tej profe…