Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Globus na EMO 2023 w Hanowerze: Innowacje i Nowe Możliwości w Świecie Narzędzi Skrawających

Targi EMO 2023 w Hanowerze, które odbyły się w dniach 18-23 września, były wydarzeniem o ogromnym znaczeniu dla branży przemysłowej na całym świecie. Po czteroletniej przerwie, impreza ta zgromadziła 1850 wystawców z 42 krajów, co podkreśla jej pozycję jako jednej z najważniejszych imprez targowych na globie. Targi EMO to miejsce, gdzie firmy prezentują swoje najnowsze maszyny, rozwiązania i usługi dla produkcji przemysłowej, ze szczególnym uwzględnieniem obróbki stali i metali. Marka Globus® również była obecna na tym wydarzeniu, prezentując swoją szeroką ofertę dla branż obróbki stali, metali oraz tworzyw sztucznych i kompozytów.

Na tej edycji targów marka Globus® zaprezentowała swoje nowe możliwości technologiczne związane z produkcją frezów tarczowo-piłkowych. Ma to ścisły związek z uruchomieniem nowej inwestycji w bieżącym roku, jaką jest wysokowydajna szlifierka JUMAXIMAT IV – maszyna, która jest unikalna na skalę światową. To właśnie na EMO 2023 Globus® podzielił się tą fascynującą nowością z szeroką publicznością.

Ponadto, marka Globus® miała okazję zaprezentować swoje narzędzia skrawające, które znajdują zastosowanie w produkcji różnych części i podzespołów w wielu branżach związanych z obróbką stali, metali, tworzyw sztucznych i kompozytów. Wśród prezentowanych produktów znalazły się piły HM serii ALUEX do cięcia aluminium i tworzyw sztucznych, piły HM serii STEEL-TECH do cięcia profili stalowych, piły HM serii COOL CUT do cięcia stali i metali kolorowych oraz frezy tarczowo-piłkowe HSS, HSS-E, VHM do obróbki stali i metali kolorowych. To szerokie spektrum produktów podkreśla innowacyjność i wszechstronność oferty Globus®.

Targi EMO 2023 okazały się być doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z nowymi klientami i dystrybutorami. W trakcie imprezy udało się zyskać wiele ciekawych i obiecujących kontaktów, a także otrzymać kilka interesujących zapytań z nowych regionów świata. Była to niepowtarzalna okazja do rozmów biznesowych na temat dystrybucji swoich narzędzi skrawających w nowych krajach, co otwiera przed marką Globus® nowe perspektywy rozwoju.

Największe zainteresowanie ze strony zwiedzających notowano szczególnie podczas pierwszych czterech dni targów. Targi EMO 2023 przyciągnęły ponad 92 000 zwiedzających z 131 krajów, co świadczy o ich międzynarodowym zasięgu i znaczeniu. To wydarzenie otworzyło przed marką Globus® nowe możliwości ekspansji na nowe regiony działania.

Pragniemy podziękować wszystkim klientom za wsparcie i obecność na targach EMO 2023. Już teraz możemy z niecierpliwością czekać na spotkanie za dwa lata, aby ponownie podzielić się naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami i nowościami z branżą przemysłową.

Dziękujemy wszystkim klientom i do zobaczenia już za 2 lat.

ŹRÓDŁO: Globus


Przeczytaj również:

Dobry montaż na żywo – MONTERIADA 2018 zakończona

Dobry montaż na żywo – MONTERIADA 2018 zakończona Jak wygląda prawidłowy montaż okna, drzwi, rolety, markizy czy bramy garażowej? Na własne oczy mogli zobaczyć go wszyscy, którzy odwiedzili stoisko…

Prezes Związku POiD Promotorem Polski

Prezes Związku POiD, Janusz Komurkiewicz, został uhonorowany nagrodą „Promotor Polski”, przyznawaną przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Nagrody otrzymali również Anna Dymna, prof. Krzyszto…

XI Kongres Stolarki Polskiej – przeżyjmy to jeszcze raz!

Polecamy obszerną fotorelację z minionego, najbardziej wyczekiwanego wydarzenia w branży stolarki budowlanej. Gorąco dziękujemy wszystkim osobom, firmom i instytucjom zaangażowanym w przygotowanie …