Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

GLOBAL SYSTEM na Konferencji ArchiVip 2023

Firma GLOBAL SYSTEM wzięła udział w kolejnym spotkaniu z architektami, stając się partnerem X Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Architektonicznej ArchiVIP 2023. Wydarzenie odbyło się w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Polanica-Zdrój w dniach 4-6 października 2023.

Co roku, konferencja przyciąga czołowych architektów i ekspertów w dziedzinie planowania przestrzennego. ArchiVIP stanowi doskonałą okazję do omówienia najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie architektury i urbanistyki. W ramach tegorocznej konferencji omawiano kluczowe tematy, takie jak procesy inwestycyjne, projektowanie wnętrz komercyjnych oraz wykorzystanie projektowania komputerowego.

Konferencja ArchiVIP nie ograniczała się jedynie do wykładów panelowych. Towarzyszyły jej również stoiska partnerów, gdzie uczestnicy mogli korzystać z konsultacji i wsparcia technicznego ze strony producentów materiałów budowlanych. Ponadto dostępne były ekspozycje i próbki oferowanych produktów i rozwiązań.

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z profesjonalistami zajmującymi się projektowaniem obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło platformę do wymiany pomysłów i inspiracji. W trakcie licznych rozmów mieliśmy możliwość przedstawić swoją ofertę związaną z rozwiązaniami przeciwpożarowymi. To był dobrze spędzony czas”– Tomasz Wojtarowicz, doradca techniczno-handlowy w firmie GLOBAL SYSTEM, podsumował udział w konferencji.

GLOBAL SYSTEM to czołowy producent bram i rolet przeciwpożarowych, kurtyn dymowych oraz systemów przeładunkowych. Oferta firmy obejmuje także bramy przemysłowe oraz bramy szybkobieżne.

Fot. GLOBAL SYSTEM

Więcej informacji: www.globalsystem.com.pl.

ArchiVIP to ogólnopolska konferencja architektoniczna, kierowana do biur projektowych i inżynierów budownictwa. Jej zakres obejmuje tematy związane z projektowaniem i budową obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i mieszkalnych. ArchiVIP tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń i dialogu między producentami a projektantami, z myślą o profesjonalistach.

ŹRÓDŁO: GLOBAL SYSTEM


Przeczytaj również:

Monter stolarki budowlanej – wspieraj zawód z przyszłością!

Dzięki staraniom Związku POiD, firm i instytucji z branży budowlanej, od roku szkolnego 2018/2019 możliwe będzie kształcenie w zawodzie „monter stolarki budowlanej”. Chęć naboru uczniów w tej profe…

Szkolenia POiD – kolejny termin szkolenia serwisowo-montażowego stolarki budowlanej

W związku z wieloma zapytaniami na temat szkolenia „Prawidłowe zasady montażu stolarki okiennej i drzwiowej – Naprawa i renowacja stolarki budowlanej”, Związek POiD organizuje jego drugą turę. Dwud…

Związek POiD patronem branżowym konferencji „ Konstrukcje przeszklone, a komfort i bezpieczeństwo”

Konferencje redakcji Świat Szkła na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń branżowych. Kolejna, czyli już 39ta edycja odbędzie się 21 kwietnia w ramach obchodów  INTERNATIONAL YEAR OF GLASS 2022. P…