Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

GLOBAL SYSTEM na Konferencji ArchiVip 2023

Firma GLOBAL SYSTEM wzięła udział w kolejnym spotkaniu z architektami, stając się partnerem X Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Architektonicznej ArchiVIP 2023. Wydarzenie odbyło się w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Polanica-Zdrój w dniach 4-6 października 2023.

Co roku, konferencja przyciąga czołowych architektów i ekspertów w dziedzinie planowania przestrzennego. ArchiVIP stanowi doskonałą okazję do omówienia najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie architektury i urbanistyki. W ramach tegorocznej konferencji omawiano kluczowe tematy, takie jak procesy inwestycyjne, projektowanie wnętrz komercyjnych oraz wykorzystanie projektowania komputerowego.

Konferencja ArchiVIP nie ograniczała się jedynie do wykładów panelowych. Towarzyszyły jej również stoiska partnerów, gdzie uczestnicy mogli korzystać z konsultacji i wsparcia technicznego ze strony producentów materiałów budowlanych. Ponadto dostępne były ekspozycje i próbki oferowanych produktów i rozwiązań.

Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z profesjonalistami zajmującymi się projektowaniem obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. To wyjątkowe wydarzenie stanowiło platformę do wymiany pomysłów i inspiracji. W trakcie licznych rozmów mieliśmy możliwość przedstawić swoją ofertę związaną z rozwiązaniami przeciwpożarowymi. To był dobrze spędzony czas”– Tomasz Wojtarowicz, doradca techniczno-handlowy w firmie GLOBAL SYSTEM, podsumował udział w konferencji.

GLOBAL SYSTEM to czołowy producent bram i rolet przeciwpożarowych, kurtyn dymowych oraz systemów przeładunkowych. Oferta firmy obejmuje także bramy przemysłowe oraz bramy szybkobieżne.

Fot. GLOBAL SYSTEM

Więcej informacji: www.globalsystem.com.pl.

ArchiVIP to ogólnopolska konferencja architektoniczna, kierowana do biur projektowych i inżynierów budownictwa. Jej zakres obejmuje tematy związane z projektowaniem i budową obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i mieszkalnych. ArchiVIP tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń i dialogu między producentami a projektantami, z myślą o profesjonalistach.

ŹRÓDŁO: GLOBAL SYSTEM


Przeczytaj również:

Związek Polskie Okna i Drzwi Patronem CEMS Chance XIX

Związek Polskie Okna i Drzwi przyjął wniosek Organizatorów CEMS Chance XIX, o objęcie wydarzenia swoim Patronatem. Związek POiD, któremu nie jest obojętna edukacja młodzieży i pomoc w starcie w prz…

BUDMA 2022. Czas spotkać się z budownictwem!

4 największe pawilony wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełnione będą budowlanymi nowościami i premierami rynkowymi, produktami, które wyznaczać będą trendy w 2022 roku! Już od 1…

Kto otrzyma Orła Polskiej Stolarki Dziennikarzy?

Już tylko 8 dni do X Kongresu Stolarki. Podczas wieczornej Gali wręczone zostaną prestiżowe nagrody, a wśród nich specjalne wyróżnienie od przedstawicieli mediów branżowych –Statuetka Orła Polskie…