Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

GLOBAL SYSTEM na 4Design Days 2024: Innowacyjność w Świetle Bezpieczeństwa

W dniach 25-28 stycznia 2024 roku, firma GLOBAL SYSTEM, producent rolet i bram przeciwpożarowych, uczestniczyła jako wystawca na renomowanych targach branżowych – 4Design Days. Wydarzenie, jak co roku, miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Katowicach.

GLOBAL SYSTEM, od lat dynamicznie rozwija się w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Podczas targów firma zaprezentowała swoje najnowsze produkty oraz technologie. GLOBAL SYSTEM nie tylko pokazał swoją pozycję jako ekspert w dziedzinie rolet i bram przeciwpożarowych, ale także zademonstrował swoje zaangażowanie w tworzenie nowoczesnych, estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań.

Podczas tego prestiżowego wydarzenia, przedstawiciele GLOBAL SYSTEM mieli okazję nawiązać bezpośredni kontakt z klientami, partnerami biznesowymi oraz specjalistami branżowymi. Doradcy techniczno-handlowi firmy udzielali szczegółowych informacji dotyczących technologii i rozwiązań zastosowanych w oferowanych produktach, podkreślając ich skuteczność w zakresie ochrony przed pożarami oraz zabezpieczenia mienia.

Udział w spotkaniach z architektami podczas tegorocznych targów 4Design Days nie tylko umocnił pozycję GLOBAL SYSTEM jako partnera godnego zaufania, ale także otworzył nowe perspektywy współpracy” – skomentował Paweł Gargula – dyrektor handlowy GLOBAL SYSTEM. „Jesteśmy przekonani, że zdobyte podczas tych rozmów cenne informacje i nawiązane kontakty przyczynią się do dalszego wzrostu i sukcesu na rynku” – dodaje.

Stoisko GLOBAL SYSTEM cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony profesjonalistów z branży architektonicznej, jak i przedstawicieli firm z branży budowlanej. Uczestnictwo w targach 4Design Days 2024 pozwoliło firmie na zacieśnienie relacji z obecnymi klientami oraz nawiązanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.

GLOBAL SYSTEM jest wdzięczny organizatorom targów za możliwość prezentacji swoich produktów na tak prestiżowej platformie. Udział w wydarzeniu w Katowicach był dla firmy nie tylko okazją do promocji, lecz także do wymiany doświadczeń z liderami branży architektonicznej oraz zdobycia cennych informacji na temat najnowszych trendów w dziedzinie bezpieczeństwa i architektury.

„Uczestnictwo GLOBAL SYSTEM w targach 4DD 2024 w Katowicach dało nam optymistyczne spojrzenie w przyszłość, pełną nowych możliwości oraz wyzwań” – podsumował udział w 4Design Days Paweł Gargula.

Fot. GLOBAL SYSTEM

www.globalsystem.com.pl

ŹRÓDŁO: GLOBAL SYSTEM

 


Przeczytaj również:

Selena – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek PO…

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na „Polish Chamber of Commerce’s DIPLOMEETING: on the way to re-open foreign markets”

Związek Polskie Okna i Drzwi informuje, o networkingowym spotkaniu „Polish Chamber of Commerce’s DIPLOMEETING: on the way to re-open foreign markets”, na które zaprasza Krajowa Izba Gospodarcza. Wy…

Planowane zmiany w Warunkach Technicznych 2021 spowodują podwyżki cen mieszkań

Dwanaście organizacji branży budowlanej, deweloperskiej, biznesowej i architektonicznej dołączyło do apelu o przyznanie architektom, inżynierom i inwestorom dowolności w sposobie, w jaki od 2021 bę…