Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Glassolutions Mecenasem konkursu POiD Building Awards 2021

Glassolutions jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa i sektora produkującego okna i drzwi.

Glassolutions w swojej działalności kładzie silny nacisk na ekologiczne aspekty komponentów budowlanych. W konkursie POiD Building Awards ekologia, a w szczególności wpływ produktów stolarki na energooszczędność budynków to jedno z kryteriów, na podstawie którego dokonywana będzie ocena zgłoszonych do konkursu obiektów architektonicznych.

Strona konkursu: https://buildingawards.poid.eu/pl/
Strona Mecenasa: https://glassolutions.pl/pl


Przeczytaj również:

BUDMA dla fachowców – strefy pełne możliwości

Od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają  się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024. Jest to już 32. edycja największego i …

Życzenia Wielkanocne!

By te Święta Wielkanocne przyniosły radość i wzajemną życzliwość. Niech ten czas będzie dla wszystkich okresem wyciszenia, zadumy, wypoczynku oraz prawdziwej radości.

Jak zmniejszyć ślad węglowy budynków? System do ciepłego montażu okien i drzwi dla zrównoważonego budownictwa

Budynki generują dwutlenek węgla na każdym etapie swojego cyklu życia – od procesu produkcji materiałów budowlanych, w trakcie budowy, podczas eksploatacji aż po okres utylizacji. Zrównoważone budo…