Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

GEZE – 25 lat w Polsce

W roku 1997 w podwarszawskich Łomiankach otworzyliśmy pierwszą siedzibę GEZE w Polsce. Wtedy też oficjalne działanie rozpoczęła spółka GEZE Polska. To już 25 lat od kiedy jesteśmy obecni na polskim rynku i z powodzeniem rozwijamy naszą firmę. Od 2016 roku nasz aktualny adres to ulica Marywilska 24 w Warszawie. Obecnie to tu mieści się siedziba naszej firmy z nowoczesnym biurem, atrakcyjnym showroomem oraz budynkiem magazynowo-produkcyjnym.

Sukces to ludzie

Przez 25 lat nasz zespół z powodzeniem rozwija ofertę i usługi firmy. Niejednokrotnie nasza działalność została nagrodzona i wyróżniona na targach branżowych, a nasze produkty i rozwiązania uznane za jedne z najlepszych w swojej branży.

Z okazji naszego 25-lecia działalności w Polsce zaprosiliśmy Pracowników, a także naszych Klientów i Partnerów, aby podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i komentarzami dotyczącymi współpracy z GEZE. Sami sobaczcie jak to wygląda z ich perspektywy.

Co o GEZE mówią nasi pracownicy

ŹRÓDŁO: GEZE


Przeczytaj również:

W 2022 stowarzyszenie rośnie w siłę: EPPA wita trzech nowych członków

Bruksela, Luty 2022: EPPA, europejskie stowarzyszenie branżowe dostawców systemów okiennych z PCV, powitało trzech nowych członków: dzięki Alphapro Groupe z Francji, Finstral z Włoch oraz stowarzys…

Selena – Partner XI Kongresu Stolarki Polskiej 2021

XI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się już 15. czerwca. Organizowany przez Związek PO…

Posiedzenie Komitetu Budownictwa przy Krajowej Izbie Gospodarczej

Dnia 17 września 2019 roku, odbyło się posiedzenie Komitetu Budownictwa KIG, w którym udział wzięli Przewodniczący Komitetu Budownictwa pan Jacek Szer, członkowie Komitetu w tym prezes Związku POID…