Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Gala Vetrex i warsztaty biznesowe dla Partnerów Handlowych

Vetrex – producent okien PVC i aluminiowych, drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych z segmentu premium zorganizował uroczystą galę i warsztaty biznesowe dla swoich Partnerów Handlowych. Tegoroczne spotkanie było okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy i osiągniętych sukcesów, omówienia dalszych wspólnych działań, jak również do świętowania 27-lecia działalności firmy na rynku.

 Zorganizowane w tym roku spotkanie przeprowadzono pod hasłem „Wspólnie tworzymy naszą przyszłość”. Wzięli w nim udział Partnerzy Handlowi z całego kraju, zajmujący się sprzedażą i montażem produktów Vetrex. Obok zarządu i kierownictwa firmy na wydarzenie to przybył Pierre Helvig, Dyrektor ds. Rozwoju Rynków Zagranicznych Grupy Liebot, do której należy Vetrex. Spotkanie odbyło się pod koniec kwietnia w luksusowym Hotelu Arłamów, położonym na szczycie wzgórza w malowniczej okolicy u podnóża Bieszczad.

Paweł Bielak-Prezes Zarządu Vetrex. Gala Vetrex 2024. Fot. Vetrex
Paweł Bielak- Prezes Zarządu Vetrex i Pierre Helvig- Dyrektor ds. Rozwoju Rynków Zagranicznych Grupy Liebot. Gala Vetrex 2024. Fot. Vetrex

Pierwszego dnia podczas uroczystej Gali podziękowano Partnerom Handlowym za wkład i zaangażowanie w budowanie marki Vetrex na polskim rynku. Podkreślono również, jak ważną rolę w procesie sprzedażowym odgrywa współpraca firmy z siecią dystrybutorów i wspólne dokonania. Partnerom Handlowym, którzy uzyskali najlepsze wyniki w poszczególnych regionach kraju, wręczono wyróżnienia i pamiątkowe statuetki liderów sprzedaży. Powitano także przedstawicieli nowych salonów, które dołączyły do grona firm współpracujących z Vetrex. Część merytoryczną uświetniła niezwykła oprawa artystyczna. Podczas uroczystej Gali wystąpiła Ania Wyszkoni oraz odbył się widowiskowy pokaz akrobatyczny.

Paweł Bielak- Prezes Zarządu Vetrex i Piotr Ząbkiewicz- Dyrektor Handlowy Vetrex. Gala Vetrex 2024. Fot. Vetrex
Statuetki dla Partnerów Handlowych Vetrex. Gala Vetrex 2024. Fot. Vetrex
Gala Vetrex 2024. Fot. Vetrex
Gala Vetrex 2024. Fot. Vetrex

„Cykliczne spotkania z Partnerami Handlowymi są ważnym elementem naszej działalności biznesowej. Pozwalają na podsumowanie wspólnych przedsięwzięć i osiągnięć, omówienie planów na przyszłość oraz wymianę doświadczeń. Bliska współpraca z Partnerami Handlowymi przyczynia się do wzajemnego rozwoju i realizacji przyjętej strategii oraz jest istotnym czynnikiem wpływającym na budowanie przewagi konkurencyjnej. Dzięki wspólnym działaniom klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, fachowe doradztwo przy zakupie oraz profesjonalny montaż. Zadowolenie konsumentów i ich zaufanie do marki Vetrex przekłada się na nasze sukcesy rynkowe mówi Paweł Bielak, Prezes Zarządu Vetrex.

Gala Vetrex 2024. Fot. Vetrex
Gala Vetrex 2024. Fot. Vetrex

W drugim dniu wydarzenia zorganizowano dla Partnerów Handlowych warsztaty biznesowe, podczas których omówiono strategię działań sieci sprzedaży w Polsce. Poruszono zagadnienia związane z sytuacją rynkową, przygotowaniem oferty dla odbiorców w naszym kraju oraz działaniami marketingowymi skierowanymi do klientów. Dyskutowano także o pomysłach na wspólny rozwój.

Warsztaty biznesowe dla Partnerów handlowych Vetrex. Fot. Vetrex

Po warsztatach zaproszeni goście wzięli udział w Vetrex Challenge – sportowych aktywnościach integracyjnych na terenie kompleksu hotelowego. Połączenie biznesowej wymiany myśli z wyjątkową atmosferą i bogatym programem wydarzenia w urokliwym miejscu sprawiło, że tegoroczne spotkanie na długo pozostanie gościom w pamięci.

Gala Vetrex jest zwieńczeniem dotychczasowej, owocnej współpracy prowadzonej z Partnerami Handlowymi. Firma jest jednym z pionierów sprzedaży sieciowej za pośrednictwem Autoryzowanych Salonów Sprzedaży i obecnie posiada rozbudowaną sieć Partnerów Handlowych na terenie całego kraju. Vetrex zapewnia swoim Partnerom Handlowym wsparcie, by mogli świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Fot. Vetrex
Fot. Vetrex
Fot. Vetrex
Fot. Vetrex

Firma od ponad 10 lat prowadzi Akademię Vetrex, w ramach której szkoli przedstawicieli salonów sprzedaży oraz ekipy montażowe. Eksperci Vetrex przekazują wiedzę na temat produktów, rozwiązań technologicznych, profesjonalnego montażu, najnowszych trendów oraz obsługi klienta. Szkolenia odbywają się w bardzo nowoczesnym centrum szkoleniowym w siedzibie firmy. Dodatkowo od 8 lat Vetrex prowadzi certyfikację montażową. Jest ona potwierdzeniem wysokich kompetencji oraz jakości usług w zakresie montażu produktów firmy.

ŹRÓDŁO: VETREX


Przeczytaj również:

Związek POiD patronem branżowym Konferencji Technicznej miesięcznika „Świat Szkła”

Związek Polskie Okna i Drzwi po raz kolejny obejmuje patronatem branżowym Konferencje organizowaną przez miesięcznik dla profesjonalistów z branży szklarskiej i okiennej „Świat Szkła”. Tematem tego…

Witamy wśród firm członkowskich POiD

Miło nam poinformować, że w szeregi członków POiD wstąpiła  nowa firma. W naszym gronie witamy firmę Dbamy o bramy Sp.z.o.o. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją środków do smarowania, pielęg…

Ciepły dom z nowoczesnym ociepleniem

Ocieplenie domu to ważna inwestycja w energooszczędność. Żeby cieszyć się ciepłem, komfortem i mniejszymi rachunkami za ogrzewanie budynku, trzeba najpierw wybrać odpowiednie rozwiązanie. Tradycyjn…