Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Firma WIŚNIOWSKI z 5 nagrodami w rankingu Budowlana Marka Roku

Budowlana Marka Roku to ranking materiałów budowlanych prowadzony w oparciu o rzeczywiste wskazania rynku. Bramy garażowe marki WIŚNIOWSKI zdobyły w tym roku najwyższy tytuł plebiscytu – złoto i Złoty Champion roku 2022. Bramy wjazdowe i ogrodzenia posesyjne nagrodzono złotem, a okna marki WIŚNIOWSKI – wyróżniono. Nagrody odebrali przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI podczas uroczystej gali, którą 7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance poprowadził aktor – Piotr Gąsowski.

Wiarygodny ranking

Ranking Budowlana Marka Roku zrealizowano już 18 raz. To autorski projekt firmy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, świętującej w tym roku swój 25 jubileusz. Podstawą przyznawania nagród Budowlanej Marki Roku jest przeprowadzony raport rynkowy odpowiadający na pytania:

  • Jaka marka według wykonawców jest najlepsza?
  • Jaka marka według wykonawców ma najlepszą relację ceny do jakości?
  • Jaka marka jest najczęściej wybierana przez wykonawców?

Unikatowość przedsięwzięcia podkreśla fakt, że pozycji rankingowych nie wyznacza kapituła, ale ustala się ją na podstawie opinii użytkowników marek, czyli firm wykonawczych, których przedstawiciele odpowiadają na powyższe pytania. Każdego roku badanych jest ponad 3000 firm, dzięki czemu raport ASM określa faktyczną pozycję rynkową materiałów budowlanych w swoich kategoriach.

Produkty WIŚNIOWSKI rekomendowane przez wykonawców

Firmy wykonawcze uznały, że nie ma na polskim rynku lepszych bram garażowych, niż te oferowane przez markę WIŚNIOWSKI. Wykonawcy przyznali złoto również ogrodzeniom posesyjnym i bramom wjazdowym marki. Z uwagi na korzystne parametry termiczne, dźwiękoszczelność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania doceniono także okna marki WIŚNIOWSKI.

Nagrody Budowlana Marku Roku i Champion Roku 2022 to szczególne wyróżnienie, ponieważ statuetki przyznawane są na podstawie ogólnopolskich badań przeprowadzonych wśród wykonawców, a więc firm budowlanych wykorzystujących nasze produkty w codziennej pracy. Coroczny udział w rankingu Budowlana Marka Roku pozwala nam ocenić, gdzie znajdujemy się na przestrzeni lat, także wobec konkurencji. To nie przypadek, że mimo aktualnej sytuacji rynkowej znajdujemy się w ścisłej czołówce. Każdego roku w oparciu o wskazania rynku staramy się modyfikować proponowaną klientom ofertę. Dziękuję wykonawcom za docenienie naszej pracy. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza! – podsumowuje Marcin Strzelec, dyrektor zarządzający grupą produktową w firmie WIŚNIOWSKI.

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Nowoczesny trend na czarną stolarkę

Czerń to ponadczasowy kolor, którzy cechuje elegancki minimalizm. Świetnie sprawdza się nie tylko w modzie, lecz również w architekturze, zwłaszcza tej nowoczesnej. Czarne mogą być więc: dach, elew…

Pierwszy raz w historii Kongres Stolarki Polskiej w digitalu

Już za 2 miesiące, 15 czerwca br., odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w kraju oraz światowe trendy, wydarzenie będzie miało charakter d…

Ciepły montaż okna z termoparapetem

Jednym z elementów, które odpowiadają za największe straty ciepła w budynku są okna. Dlatego ich dobry montaż jest skutecznym sposobem na oszczędność energii, ochronę przed zawilgoceniem i rozwojem…