Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Firma WIŚNIOWSKI z 5 nagrodami w rankingu Budowlana Marka Roku

Budowlana Marka Roku to ranking materiałów budowlanych prowadzony w oparciu o rzeczywiste wskazania rynku. Bramy garażowe marki WIŚNIOWSKI zdobyły w tym roku najwyższy tytuł plebiscytu – złoto i Złoty Champion roku 2022. Bramy wjazdowe i ogrodzenia posesyjne nagrodzono złotem, a okna marki WIŚNIOWSKI – wyróżniono. Nagrody odebrali przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI podczas uroczystej gali, którą 7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance poprowadził aktor – Piotr Gąsowski.

Wiarygodny ranking

Ranking Budowlana Marka Roku zrealizowano już 18 raz. To autorski projekt firmy ASM Centrum Badań i Analiz Rynku, świętującej w tym roku swój 25 jubileusz. Podstawą przyznawania nagród Budowlanej Marki Roku jest przeprowadzony raport rynkowy odpowiadający na pytania:

  • Jaka marka według wykonawców jest najlepsza?
  • Jaka marka według wykonawców ma najlepszą relację ceny do jakości?
  • Jaka marka jest najczęściej wybierana przez wykonawców?

Unikatowość przedsięwzięcia podkreśla fakt, że pozycji rankingowych nie wyznacza kapituła, ale ustala się ją na podstawie opinii użytkowników marek, czyli firm wykonawczych, których przedstawiciele odpowiadają na powyższe pytania. Każdego roku badanych jest ponad 3000 firm, dzięki czemu raport ASM określa faktyczną pozycję rynkową materiałów budowlanych w swoich kategoriach.

Produkty WIŚNIOWSKI rekomendowane przez wykonawców

Firmy wykonawcze uznały, że nie ma na polskim rynku lepszych bram garażowych, niż te oferowane przez markę WIŚNIOWSKI. Wykonawcy przyznali złoto również ogrodzeniom posesyjnym i bramom wjazdowym marki. Z uwagi na korzystne parametry termiczne, dźwiękoszczelność, komfort i bezpieczeństwo użytkowania doceniono także okna marki WIŚNIOWSKI.

Nagrody Budowlana Marku Roku i Champion Roku 2022 to szczególne wyróżnienie, ponieważ statuetki przyznawane są na podstawie ogólnopolskich badań przeprowadzonych wśród wykonawców, a więc firm budowlanych wykorzystujących nasze produkty w codziennej pracy. Coroczny udział w rankingu Budowlana Marka Roku pozwala nam ocenić, gdzie znajdujemy się na przestrzeni lat, także wobec konkurencji. To nie przypadek, że mimo aktualnej sytuacji rynkowej znajdujemy się w ścisłej czołówce. Każdego roku w oparciu o wskazania rynku staramy się modyfikować proponowaną klientom ofertę. Dziękuję wykonawcom za docenienie naszej pracy. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza! – podsumowuje Marcin Strzelec, dyrektor zarządzający grupą produktową w firmie WIŚNIOWSKI.

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Firma „Małkowski-Martech” S.A. w gronie firm członkowskich POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu firmy „Małkowski-Martech” S.A. w poczet firm członkowskich Związku POiD. Firma „Małkowski-Martech” S.A. to lider z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu f…

Wykonawcy wskazali najlepsze produkty w branży budowlanej!

7 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022. Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce oraz…

„TERMOMODERNIZACJA+DOBRY MONTAŻ” – artykuł: Drzwi wewnętrzne – przegląd inspirujących rozwiązań

Drzwi wewnętrzne to nie tylko praktyczny element każdego domu, ale również klucz do niepowtarzalnego charakteru pomieszczeń. Dziś drzwi stają się wyrazem preferencji aranżacyjnych, harmonijnie uzup…