Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Firma WIŚNIOWSKI na targach BATIMAT 2022

1300 wystawców weźmie udział w międzynarodowych targach BATIMAT 2022 organizowanych od 3 do 6 października w Paris Expo Porte de Versailles.  Marka WIŚNIOWSKI na targach BATIMAT zaprezentuje komplementarną ofertę stolarki. Jeden producent dostarcza: bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w tej samej kolorystyce i designie. Na stoisku będzie można zobaczyć produkty wykonane z aluminium, stali oraz PVC, dzięki tak szerokiej ofercie, klient ma nieograniczone możliwości wykończenia swojego domu. Pełne zamknięcie inwestycji wraz z ogrodzeniem w systemie Home Inclusive jest strategią rozwijaną przez firmę WIŚNIOWSKI od lat.  

Produkty dla renowacji

W przestrzeni marki WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022 będzie można zobaczyć również bogate portfolio produktów dla renowacji. Według badań, 70% światowego rynku stolarki to produkty wykorzystywane do modernizacji starych budynków. Z myślą o potrzebach rynku francuskiego firma WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022 zaprezentuje ofertę produktów, które można wykorzystać, by wymienić stare elementy budynku na nowe. Okna, drzwi czy bramy garażowe stworzone z myślą o renowacji gwarantują estetyczny montaż bez względu na warunki zabudowy. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI będą do dyspozycji zwiedzających w pawilonie 6, na stoisku nr B012.

Targi BATIMAT – budownictwo przyszłości

Program tegorocznych targów BATIMAT oscyluje wokół tematów związanych z budownictwem jutra. Problematyka asocjuje z inicjatywą Nowy Europejski Bauhaus, która łączy zagadnienia zrównoważonego rozwoju, designu oraz integracji i dostępności architektury Starego Kontynentu. Oficjalne działania w ramach NEB naturalnie łączą się z europejskim trendem rewitalizacji, który w opozycji do budowy nowych obiektów, jest rozwiązaniem bardziej ekologicznym. Odpowiedzią firmy WIŚNIOWSKI na to zagadnienie jest prezentacja produktów dla renowacji.

W czasie konferencji towarzyszących targom BATIMAT, ponad 80 inspirujących prelegentów zgłębi aktualne wyzwania rynku budowlanego. Wydarzenie od 60 lat łączy specjalistów z branży budowlanej. Podczas ostatniej edycji, organizowanej w 2019 roku, wystawy odwiedziło 270 000 gości z całego świata. W tym roku organizatorzy przewidują prezentację 170 innowacji, wśród nich autorskie rozwiązania marki WIŚNIOWSKI, takie jak brama garażowa PRIME black edition czy bramy, okna, drzwi i ogrodzenia sterowane smartfonem.

 

Zarejestruj się już dziś i poznaj wyjątkową ofertę marki WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022:

https://badge.lemondialdubatiment.com/en/visitor.htm

ŹRÓDŁO: WISNIOWSKI


Przeczytaj również:

Nowy numer „MONTERA STOLARKI”

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu „MONTER STOLARKI” „MONTER STOLARKI”, to  dwumiesięcznik  wydawany pod patronatem Związku POiD przeznaczony dla producentów, monterów stolarki budo…

BUDMA uroczyście otwarta.

Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Targom, które potrwają do piątku, 2 lutego, będą towarzyszyć liczne wydarzenia branżowe. To największa Budma od dziesięciu lat….

Rynek pracy zaczyna się od szkół średnich

Trwa rekrutacja do szkół średnich. Do 19 czerwca absolwenci podstawówek mają czas na złożenie wniosku (w tym jego ew. zmiana) wraz z dokumentami o przyjęcie do szkoły średniej. Od zeszłego roku ucz…