Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Firma WIŚNIOWSKI na targach BATIMAT 2022

1300 wystawców weźmie udział w międzynarodowych targach BATIMAT 2022 organizowanych od 3 do 6 października w Paris Expo Porte de Versailles.  Marka WIŚNIOWSKI na targach BATIMAT zaprezentuje komplementarną ofertę stolarki. Jeden producent dostarcza: bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w tej samej kolorystyce i designie. Na stoisku będzie można zobaczyć produkty wykonane z aluminium, stali oraz PVC, dzięki tak szerokiej ofercie, klient ma nieograniczone możliwości wykończenia swojego domu. Pełne zamknięcie inwestycji wraz z ogrodzeniem w systemie Home Inclusive jest strategią rozwijaną przez firmę WIŚNIOWSKI od lat.  

Produkty dla renowacji

W przestrzeni marki WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022 będzie można zobaczyć również bogate portfolio produktów dla renowacji. Według badań, 70% światowego rynku stolarki to produkty wykorzystywane do modernizacji starych budynków. Z myślą o potrzebach rynku francuskiego firma WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022 zaprezentuje ofertę produktów, które można wykorzystać, by wymienić stare elementy budynku na nowe. Okna, drzwi czy bramy garażowe stworzone z myślą o renowacji gwarantują estetyczny montaż bez względu na warunki zabudowy. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI będą do dyspozycji zwiedzających w pawilonie 6, na stoisku nr B012.

Targi BATIMAT – budownictwo przyszłości

Program tegorocznych targów BATIMAT oscyluje wokół tematów związanych z budownictwem jutra. Problematyka asocjuje z inicjatywą Nowy Europejski Bauhaus, która łączy zagadnienia zrównoważonego rozwoju, designu oraz integracji i dostępności architektury Starego Kontynentu. Oficjalne działania w ramach NEB naturalnie łączą się z europejskim trendem rewitalizacji, który w opozycji do budowy nowych obiektów, jest rozwiązaniem bardziej ekologicznym. Odpowiedzią firmy WIŚNIOWSKI na to zagadnienie jest prezentacja produktów dla renowacji.

W czasie konferencji towarzyszących targom BATIMAT, ponad 80 inspirujących prelegentów zgłębi aktualne wyzwania rynku budowlanego. Wydarzenie od 60 lat łączy specjalistów z branży budowlanej. Podczas ostatniej edycji, organizowanej w 2019 roku, wystawy odwiedziło 270 000 gości z całego świata. W tym roku organizatorzy przewidują prezentację 170 innowacji, wśród nich autorskie rozwiązania marki WIŚNIOWSKI, takie jak brama garażowa PRIME black edition czy bramy, okna, drzwi i ogrodzenia sterowane smartfonem.

 

Zarejestruj się już dziś i poznaj wyjątkową ofertę marki WIŚNIOWSKI podczas targów BATIMAT 2022:

https://badge.lemondialdubatiment.com/en/visitor.htm

ŹRÓDŁO: WISNIOWSKI


Przeczytaj również:

Zawód monter stolarki budowlanej od września 2018 roku w szkołach branżowych

Zawód monter stolarki budowlanej od września 2018 roku w szkołach branżowych W dniu 7 grudnia 2017 roku Anna Zalewska, Minister Edukacji Narodowej podpisała rozporządzenie zmieniające rozporządzeni…

„Dobry montaż” – spotkanie na temat nowej odsłony działań

Już od 2014 roku, w ramach kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, Związek POiD wraz z Partnerami akcji szeroko promuje ideę prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej.  W dniu 13 czerwca 2019…