Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Firma WIŚNIOWSKI na międzynarodowych targach BAU 2023

BAU 2023, Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych, wracają po 4-letniej przerwie spowodowanej pandemią. Wystawcy i odwiedzający z całego świata zawitają do Monachium w dniach od 17 do 22 kwietnia. Firma WIŚNIOWSKI na ponad 500m² stoiska zaprezentuje komplementarną ofertę bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

Jacek Sęk, Dyrektor Zarządzający Eksportem w firmie WIŚNIOWSKI. Fot. WIŚNIOWSKI

Od kilku lat Polska jest największym eksporterem stolarki w Europie. Najważniejszymi rynkami zbytu są państwa Unii Europejskiej, Wielka Brytania i USA. Produkty marki WIŚNIOWSKI już dzisiaj obecne są w ponad 30 krajach, głównie w Europie. Targi BAU to doskonała okazja do zaprezentowania komplementarnej oferty marki WIŚNIOWSKI nowym klientom – mówi Jacek Sęk, Dyrektor Zarządzający Eksportem w firmie WIŚNIOWSKI.

Wydarzenie łączy producentów, profesjonalistów i inwestorów. W ostatniej edycji wzięło udział ponad 250 000 zwiedzających z pięciu kontynentów.

WIŚNIOWSKI na targach BAU 2023 przedstawi ponad 40 innowacyjnych produktów w najlepszym designie, między innymi: bramę PRIME, bramę elewacyjną nagrodzoną statuetką Archiproducts Design Awards 2022, okna stalowe, aluminiowe i PVC, drzwi CREO z poszyciem ceramicznym, systemy ogrodzeniowe oraz MultiBox z miejscem na paczki. Nie zabraknie rozwiązań dla przemysłu, takich jak niezawodna brama samonośna PI 200 czy szybkobieżna brama V-King.

Odwiedź stoisko WIŚNIOWSKI pod numerem 328, w hali B3, w centrum targowym Messe München i przekonaj się o perfekcji w każdym detalu.

 

https://www.wisniowski.pl/

ŹRÓDŁO: WIŚNIOWSKI


Przeczytaj również:

Bariery dla polskich przedsiębiorców działających na rynkach eksportowych

Ekspansja polskich firm na zagraniczne rynki ma i będzie mieć kluczowe znaczenie w budowie stabilności gospodarki i pozycji międzynarodowej Polski. Od 2004 roku korzystamy z jednolitego rynku europ…

Spotkanie Rady Związku POiD, 25.09.2019

W środę 25 września odbyło się kolejne spotkanie Rady Związku POiD. Uczestnicy podsumowali inicjatywy i realizowane projekty. Wyciągamy wnioski by jeszcze lepiej działać dla branży.

Rodzina uniwersalnych wkrętów do betonu w ofercie Klimas Wkręt-met

Klimas Wkręt-met, polski producent technik zamocowań, uzupełnia portfolio produktów o rodzinę uniwersalnych wkrętów do betonu. Uniwersalne wkręty przeznaczone są do kotwienia w betonie niezarysowan…