Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Firma Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp.z.o.o nowym członkiem POiD

Mamy przyjemność poinformować o przyjęciu w poczet firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi, firmę Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa. Sp.z.o.o.

Promat jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w technice ochrony przeciwpożarowej w budownictwie lądowym. Od ponad 50 lat funkcjonuje w wielu krajach Europy. Głównymi produktami firmy są silikatowo- cementowe płyty ogniochronne. W zakresie stolarki ppoż  firma ma w swojej ofercie takie materiały jak: szkło ogniochronne, uszczelki pęczniejące, silikony.

PROMAT Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa. Sp.z.o.o

ul. Przecławska 8, 03-879 Warszawa

tel.: 22 / 21 22 280

www.promat.com


Przeczytaj również:

Międzynarodowe Targi OUTDOOR BUILD pod patronatem Związku Polskie Okna i Drzwi

Związek Polskie Okna i Drzwi obejmuje patronatem honorowym Międzynarodowe Targi  Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD, które odbędą się w dniach 24–26 ma…

Zmiany w dziale szkoleń POiD

Związek POiD regularnie organizuje cykliczne szkolenia dla pracowników firm członkowskich, zrzeszonych w naszej organizacji. Szkolenia mają dostarczać specjalistom z różnych działów, platformę do w…

Spotkanie Rady Związku POiD, 25.09.2019

W środę 25 września odbyło się kolejne spotkanie Rady Związku POiD. Uczestnicy podsumowali inicjatywy i realizowane projekty. Wyciągamy wnioski by jeszcze lepiej działać dla branży.