Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

Firma BUDVAR prezentuje nową ofertę drzwi wejściowych z aluminium i PCV

Twoje drzwi, Twój świat.

Firma BUDVAR zaprasza swoich Klientów w podróż do świata designu po najpiękniejszych miastach Europy i prezentuje nową ofertę drzwi wejściowych z aluminium i PVC. W skład kolekcji wchodzi aż 6 linii wzorniczych: Paris, Milan, Strasbourg, Oslo, Warsaw, Palermo. Wśród nowych wzorów znajdują się bogate zdobienia retro, minimalistyczne wzory z przeszkleniami, a także zupełna nowość –drzwi z elementami ceramiki i szkła.

 Projektując nową kolekcję zależało nam, aby każdy z naszych Klientów odnalazł w niej drzwi, które będą idealnie współgrać z jego światem- zarówno w zakresie estetyki jak i potrzeb funkcjonalnych. Według nas dostępne na rynku propozycje drzwi wejściowych są nudne, a każdy z producentów w zasadzie oferuje to samo. Dlatego chcieliśmy zaprezentować zupełnie nowe wzory i pokazać, że design jest dostępny dla każdego. Dziś z dumą przedstawiamy drzwi, które skradną serca naszych Klientek, a pod względem bezpieczeństwa i funkcji SMART przykują uwagę Panów – mówi Karolina Wesołowska, Dyrektor Marketingu BUDVAR.

Drzwi zewnętrzne_Budvar. Fot. Budvar

Drzwi, które chronią to co ważne.

Poza wyróżniającym się wzornictwem, drzwi BUDVAR zaskakują rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa. Wszystkie modele wyposażone są w wysokiej klasy niemieckie okucia z punktami antywyważeniowymi, które posiadają klasę odporności na włamania na poziomie RC2.

Drzwi z aluminium to najtrwalsze rozwiązanie, które zachowa pełnie swoich właściwości na lata. Lekkie drzwi aluminiowe będą stały na straży bezpieczeństwa domowników, gwarantując przy tym wyjątkowo komfortowe użytkowanie. Drzwi aluminiowe mogą posiadać m.in. 6-punktową zasuwnicę automatyczną, która blokuje drzwi już przy zatrzaśnięciu. Dzięki temu drzwi wyposażone w pochwyt chronią domowników nawet wtedy, gdy nie są zaryglowane na klucz.

Drzwi z PVC to propozycja skierowana dla osób poszukujących cieplejszych rozwiązań. Materiał jakim jest PVC charakteryzuje się dobrymi właściwościami, dzięki czemu będzie chronić dom przed stratami ciepła. Podobnie jak w przypadku drzwi aluminiowych, drzwi PVC mogą posiadać jedną z kilku dostępnych rodzajów zasuwnic, m.in. półautomatyczną zasuwnice 6-punktową z hakami i bolcami. Wybierając drzwi, to Ty decydujesz jaki rodzaj zabezpieczeń najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

Drzwi z PCV_ Budvar. Fot Budvar

Wygoda na miarę nowoczesnego domu

Nowa kolekcja drzwi Budvar to także szeroka oferta rozwiązań SMART, które sprawią, że codzienna obsługa drzwi będzie wygodna jak nigdy dotąd. – Chcemy zdjąć z barków naszych Klientów codzienne problemy. Poprzez zastosowanie nowoczesnej technologii proponujemy im rozwiązania, dzięki którym zapomną o nerwowym szukaniu klucza na dnie torby lub o czekaniu na resztę domowników na schodach – mówi Karolina Wesołowska. Drzwi wejściowe od BUDVAR mogą być wyposażone m.in. w czytnik linii papilarnych, klawiaturę dostępu, sterowanie z poziomu aplikacji poprzez Bluetooth, a także w zaawansowane rozwiązania smart, dzięki którym domownicy będą mogli sterować drzwiami z dowolnego miejsca na świecie.
Drzwi nowoczesne_ Budvar. Fot.Budvar

 

Nowa kolekcja drzwi dostępna jest w salonach sprzedaży BUDVAR.

ŹRÓDŁO: BUDVAR Centrum Sp.z.o.o


Przeczytaj również:

Czy Polska utrzyma się na pozycji lidera eksportu okien i drzwi?

Jak podaje Raport badania rynku okien i drzwi, przeprowadzone przez ASM Research Solution Strategy, na zlecenie Związku POiD, Polska pozostaje liderem w eksporcie okien i drzwi wśród krajów europej…

Posiedzenie Rady Związku

W dniu 13 kwietnia o godz. 11:00 odbędzie się posiedzenie Rady Związku Polskie Okna i Drzwi. Miejsce spotkania Warszawa, ul. Modlińska 6 Poniżej przedstawiamy program planowanego posiedzenia Rady P…

Branża stolarki wnioskuje o poprawki do Tarczy Antykryzysowej

Przegłosowana w nocy z 27 na 28 marca „Tarcza antykryzysowa” pogłębia obawy o losy polskich przedsiębiorców. Kontrowersyjne poprawki, złożone przez rząd, nie tylko nie dotyczyły ratowania polskiej …