Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO – z nami jest stabilnie

FAKRO – stabilny pracodawca, troszczący się o ludzi i środowisko. Zbudowaliśmy silne relacje społeczne, wspierając organizacje charytatywne i promując wartości etyczne. Jako wiodący producent okien dachowych, zatrudniamy ponad 4000 pracowników, oferując im bogaty pakiet świadczeń socjalnych i wsparcie medyczne. Działamy społecznie, organizując akcje takie jak „Kilometry nadziei z FAKRO”, zbierając środki na leczenie dzieci pracowników. Wspieramy także potrzebujących członków rodzin pracowników, w ramach inicjatywy „Twój 1,5% to Twoje dobre serce”.

Zaangażowaliśmy się w pomoc humanitarną na rzecz Ukrainy. Dążymy do zrównoważonego rozwoju, obniżając ślad węglowy i praktykując gospodarkę obiegu zamkniętego. Aż trzy dobre praktyki FAKRO zostały ujęte w najnowszym raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”.

Doceniamy zaangażowanie pracowników, wyróżniając innowacyjność i szlachetne postawy. Ambasador marki FAKRO – Pracownik to program, w ramach którego pracownicy zgłaszają swoje koleżanki i kolegów z pracy do tytułu ambasadorskiego. Do ciągłego rozwoju firma zachęca wszystkich swoich pracowników, m.in. poprzez Program Pracowniczy „Zielone Punkty”. Polega on na tym, że pracownik zgłasza pomysł, który przynosi realną korzyść, może to być optymalizacja czasu pracy, zwiększenie komfortu na stanowisku, czy oszczędność. Pomysły są nagradzane w postaci punktów wymienialnych na nagrody.

W FAKRO, rozwijamy talenty, oferując dofinansowanie kursów i studiów. Nasze działania na rzecz pracowników zostały docenione – zajęliśmy 11. miejsce w rankingu WPROST Najlepszych Polskich Pracodawców. Ta pozycja czyni nas najwyżej notowanego pracodawcę w swojej branży.

FAKRO to nie tylko lider branży budowlanej, ale także solidny partner, który dba o rozwój i dobro swoich pracowników. To dla nas zaszczyt być uznawanym za atrakcyjnego i stabilnego pracodawcę – mówi Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

ŹRÓDŁO: FAKRO

 

 


Przeczytaj również:

Energooszczędne i bezpieczne okna w modnym stylu

Minimalistyczne, proste linie i nowoczesne kolory czy może przytulne retro? W zależności od swoich preferencji, design okien łatwo dopasujemy do stylu budynku. Liczą się jednak również parametry te…

Monter stolarki budowlanej poszukiwany

Na rynku pracy pogłębiają się trudności z rekrutacją odpowiednich pracowników. W porównaniu do roku 2018 ilość profesji deficytowych, a więc takich, w których ofert pracy będzie więcej niż pracowni…

Firma „Małkowski-Martech” S.A. w gronie firm członkowskich POiD

Miło nam poinformować o przyjęciu firmy „Małkowski-Martech” S.A. w poczet firm członkowskich Związku POiD. Firma „Małkowski-Martech” S.A. to lider z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu f…