Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO wyróżnione Certyfikatem Wiarygodności

Spółka FAKRO sp. z o.o. została wyróżniona certyfikatem wiarygodności. Na podstawie analizy przeprowadzonej przez Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Creditreform na dzień 15 września wyzyskała znakomitą zdolność płatniczą na poziomie 140 punktów.

FAKRO osiągnęło najwyższy wynik, ponieważ uplasowało się w kategorii „Znakomita wartość płatnicza”, która oscyluje pomiędzy 100, a 149 punktów.

Certyfikat Wiarygodności Creditreform jest dokumentem potwierdzającym Państwa wiarygodność płatniczą i zdolność kredytową firmy. Przyznawany jest przez Creditreform na podstawie analizy kilkunastu parametrów i wskaźników uwzględnionych w raporcie o wiarygodności.

Audytorzy do oceny firmy wzięli pod uwagę następujące cechy wpływające na wartość Indeksu Zdolności Płatniczej: sposób płatności, ocena zdolności kredytowej, ocenę rozwoju przedsiębiorstwa, stan zamówień, formę prawną, branżę, wiek firmy, obrót, produktywność (obrót na 1 zatrudnionego), liczbę zatrudnionych, kapitał własny, obrót kapitału, zwyczaje płatnicze przedsiębiorstwa, zwyczaje płatnicze klientów, strukturę udziałowców.

Metoda obliczania Indeksu została stworzona przez Creditreform w Niemczech przy współpracy ze specjalistami z zakresu finansów i ekonomii przedsiębiorstw.

Wyróżnienie w obszarze płatności, to potwierdzenie, że FAKRO dba nie tylko o jakość produktów i usług oraz warunki i komfort pracy pracowników. Współpracujemy z naszymi dostawcami budując długofalowe relacje oparte na zaufaniu i wiarygodności, dlatego też szanujemy Ich czas i pieniądze – komentuje Agnieszka Kronenberger, Członek Zarządu ds. Finansowych FAKRO.

Creditreform jest obecnie jedną z najstarszych i największych w Europie organizacji zajmujących się gromadzeniem, analizą oraz dostarczaniem informacji o moralności płatniczej firm, prowadzeniem windykacji należności w kraju i za granicą, marketingiem adresowym oraz monitoringiem płatności. Celem działalności firmy, jest minimalizowanie ryzyka działalności swoich Klientów, poprzez dostarczanie wiarygodnej i rzetelnej informacji o ich partnerach biznesowych.

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Prezes Związku Polskie Okna i Drzwi – Janusz Komurkiewicz – nagrodzony Honorowym Medalem Europejskim

Europejski Komitet Ekonomiczno – Społeczny działający przy Komisji Europejskiej oraz Business Centre Club nagrodziło Janusza Komurkiewicza, prezesa Związku Polskie Okna i Drzwi, Honorowym Medalem E…

Związek Polskie Okna i Drzwi zaprasza na spotkanie grupy zadaniowej: DRZWI WEWNĘTRZNE.

Zarząd Związku Polskie Okna i Drzwi  organizuje  spotkanie grupy zadaniowej: „drzwi wewnętrzne”, które odbędzie się 15 kwietnia 2021  godz. 11:00   za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. W cza…

Jak wymienić drzwi zewnętrzne?

Drzwi wejściowe są obowiązkowym elementem projektu każdego budynku – oddzielają nas od świata zewnętrznego i wyznaczają granicę prywatności. Przez ich próg przechodzimy kilka razy dziennie, witamy …