Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO wśród Inwestorów bez Granic, wyłonionych podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego

FAKRO znalazło sie wśród laureatów tegorocznej nagrody „Inwestor bez Granic” razem m.in. z:, InPost Group, PRESS GLASS Holding SA, Sanok Rubber Company S.A., Bosch w Polsce, MSD, Track Tec SA. Te zaszczytne tytuły przyznano podczas XVI edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Nagrodę w imieniu FAKRO odebrał Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

Celem konkursu jest propagowanie partnerskich i przejrzystych relacji między rynkiem, inwestorem i administracją. Konkurs docenia współdziałanie oparte na zaufaniu i odpowiedzialności, które sprzyja efektywnej realizacji strategii inwestycyjnych.

Tytułem Inwestor bez Granic wyróżnieni zostali najbardziej efektywni polscy inwestorzy działający na arenach międzynarodowych, jak również podmioty zagraniczne, które inwestują w Polsce. Obie te grupy operują w warunkach charakteryzujących się niestabilnością i trudną do przewidzenia dynamiką rynku. Dodatkowo, muszą zmierzyć się z konsekwencjami pandemii, konfliktem na Ukrainie oraz liczniejszymi kryzysami, takimi jak zmiany klimatyczne, inflacja, fluktuacje popytu, wysokie ceny energii i materiałów budowlanych, oraz presją regulacyjną.

Fot. FAKRO

Cieszymy się, że działania FAKRO zostały zauważone i docenione. Działamy w ogarniętej wojną Ukrainie, którą będziemy wspierać w procesie odbudowy. Jesteśmy obecni w USA zwiększając swoje moce produkcyjne oraz udział w rynku. Dążymy do uzyskania mocnej i ugruntowanej pozycji Marki Narodowej, cieszącej się rozpoznawalnością oraz reputacją w kraju. Naszym celem jest osiągniecie statusu firmy o zasięgu globalnym, z której dumni są Polacy – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Europejski Kongres Gospodarczy odbył się w dniach 7-9 maja 2024 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizatorem Kongresu, od pierwszej edycji w 2009 r., jest Grupa PTWP.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Na co zwracać uwagę przy wyborze drzwi wewnętrznych?

Drzwi wewnętrzne to ważny, bo bardzo widoczny element aranżacji wnętrz. Odpowiednio dobrane drzwi nie tylko wpłyną na walory estetyczne domowej przestrzeni, lecz także na jej funkcjonalność. Przy w…

Firma Plonmar Sp.z.o.o producent podwalin i termoparapetów Nyxon nową firmą członkowską POiD

Do grona firm członkowskich Związku Polskie Okna i Drzwi wstąpiła firma Plonmar Sp. z.o.o  – producent i dystrybutor materiałów budowlanych, zajmująca się również dystrybucją i sprzedażą produktów …

Prezes Związku POiD Promotorem Polski

Prezes Związku POiD, Janusz Komurkiewicz, został uhonorowany nagrodą „Promotor Polski”, przyznawaną przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego. Nagrody otrzymali również Anna Dymna, prof. Krzyszto…