Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO w gronie najlepszych pracodawców w Polsce wg. FORBES

FAKRO znalazło się w gronie 300 Najlepszych Pracodawców w Polsce 2023 wg. Forbes. W trzeciej edycji rankingu Poland’s Best Employers 2023 FAKRO zostało wyróżnione w kategorii „Budownictwo”, będąc jednocześnie jedyną sądecką firmą, która znalazła się na liście.

Zgodnie z filozofią, ranking to zestawienia 300 działających w Polsce firm, których osiągnięcia w zakresie HR uhonorowane zostały tytułem najlepszego pracodawcy. Podstawą badania była lista 1900 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników.
FAKRO to firma o ugruntowanej pozycji na rynku pracy. Jeden z największych pracodawców w Małopolsce. W całej Grupie FAKRO stabilne zatrudnienie znalazło ok. 4 000 osób.
Firma stawia także na rozwój pracowników. Uczestniczą oni w wielu kursach i szkoleniach, mogą korzystać z darmowej nauki języków obcych, a niektórzy skorzystali nawet ze specjalnej oferty dydaktycznej – studiów wyższych.
W tegorocznym rankingu FAKRO awansowało w ogólnym zestawieniu o 105 pozycji w stosunku do roku ubiegłego.
Lista 300 Najlepszych Polskich Pracodawców sporządzona została na podstawie kwestionariusza, dostępnego za pośrednictwem internetowych paneli badawczych oraz na stronie forbes.pl. Badanie zostało przeprowadzone jesienią 2022 roku. Ranking został stworzony w odniesieniu do ok. 19 000 indywidulanych ocen pracowników.

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Nowa odsłona portalu Trade.gov.pl

Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje, że została uruchomiona nowa odsłona portalu Trade.gov.pl. Poprzednia wersja portalu z utworzonymi profilami użytkowników będzie dostępna tylko do 27 li…

BUDMA dla fachowców – strefy pełne możliwości

Od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają  się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2024. Jest to już 32. edycja największego i …

Modne i ciepłe drzwi zewnętrzne w 3 krokach

Wybór drzwi zewnętrznych to decyzja na lata. Drzwi towarzyszą nam na co dzień przy wchodzeniu i wychodzeniu z domu, witają naszych gości i mają za zadanie zatrzymać złodziei. Do tego powinny piękni…