Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO w gronie laureatów Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy

FAKRO znalazło się w prestiżowym gronie laureatów Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy w kategorii Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników.

FAKRO cyklicznie organizuje szkolenia dla swojego zespołu. Pracownicy korzystają także z oferty dofinansowania studiów wyższych. Dużą popularnością cieszą się także szkolenia językowe, z których pracownicy mogą korzystać za darmo.

Dziękujemy za wyróżnienie. Jedną z naszych wartości firmowych jest rozwój, także pracowników. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni właśnie za te działania. To nagroda dla naszego całego zespołu – aktywnych, otwartych na rozwój ludzi – komentuje odbierająca wyróżnienie Beata Martuś-Kołbon, Zastępca Dyrektora ds. Personalnych FAKRO.

Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2023 to wspólna inicjatywa Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie.  Nagroda jest przyznawana pracodawcom inwestującym w podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także sprzyjającym godzeniu życia zawodowego z prywatnym.

Jako pracodawca kierujemy się wartościami, takimi jak: innowacyjność, odpowiedzialność, wiarygodność, rozwój. Celujemy w pracowników, którzy takie wartości podzielają. Stawiamy na rozwój techniczny, merytoryczny, komunikacyjny i języki obce – pointuje Paweł Dziekoński, wiceprezes FAKRO.

Wręczenie nagród odbyło się 15 lutego w Krakowie.

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

Smart living w Twoim domu

Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie – mówi znane porzekadło, ale wcale tak być nie musi i sukces możemy osiągnąć już za pierwszym razem, jeśli dobrze przygot…

Pierwszy raz w historii Kongres Stolarki Polskiej w digitalu

Już za 2 miesiące, 15 czerwca br., odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w kraju oraz światowe trendy, wydarzenie będzie miało charakter d…

Apel 55 organizacji w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS

Konfederacja Lewiatan opublikowała apel wystosowany dzisiaj do premiera Mateusza Morawieckiego, w sprawie utrzymania limitu składek na ZUS. Rząd w projekcie budżetu na 2020 rok założył jego zniesie…