Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO w gronie laureatów Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy

FAKRO znalazło się w prestiżowym gronie laureatów Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy w kategorii Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników.

FAKRO cyklicznie organizuje szkolenia dla swojego zespołu. Pracownicy korzystają także z oferty dofinansowania studiów wyższych. Dużą popularnością cieszą się także szkolenia językowe, z których pracownicy mogą korzystać za darmo.

Dziękujemy za wyróżnienie. Jedną z naszych wartości firmowych jest rozwój, także pracowników. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni właśnie za te działania. To nagroda dla naszego całego zespołu – aktywnych, otwartych na rozwój ludzi – komentuje odbierająca wyróżnienie Beata Martuś-Kołbon, Zastępca Dyrektora ds. Personalnych FAKRO.

Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2023 to wspólna inicjatywa Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie.  Nagroda jest przyznawana pracodawcom inwestującym w podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także sprzyjającym godzeniu życia zawodowego z prywatnym.

Jako pracodawca kierujemy się wartościami, takimi jak: innowacyjność, odpowiedzialność, wiarygodność, rozwój. Celujemy w pracowników, którzy takie wartości podzielają. Stawiamy na rozwój techniczny, merytoryczny, komunikacyjny i języki obce – pointuje Paweł Dziekoński, wiceprezes FAKRO.

Wręczenie nagród odbyło się 15 lutego w Krakowie.

 

ŹRÓDŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

POiD Hyde Park – Spotkania dyskusyjne Członków Związku POiD

Związek POiD zaprasza przedstawicieli firm członkowskich do udziału w spotkaniu dyskusyjnym Hyde Park. Spotkania będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca. …

XII Kongres Stolarki Polskiej. Relacja z wydarzenia

XII Kongres Stolarki Polskiej był wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim przedstawiciele branży, po czasach pandemicznych ograniczeń, spragnieni byli osobistych spotkań. W kuluarach tocz…

Jaka będzie przyszłość branży budowlanej? Podsumowanie XIV Kongresu Stolarki Polskiej

Rekordowa liczba ponad 300 uczestników wzięła udział w XIV Kongresie Stolarki Polskiej, który odbył się 23 maja br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Rozmowy w ramach czterech bloków tematycznych …