Skip to main content
Związek Polskie Okna i Drzwi

FAKRO pomaga Turcji

FAKRO nie tylko sprzedaje produkty na całym świecie, ale także globalnie pomaga. Przez ostatni rok firma we współpracy z Fundacją Pomyśl o Przyszłości mocno zaangażowała się w pomoc na rzecz Ukrainy. Teraz FAKRO pomaga dotkniętej kataklizmem trzęsienia ziemi Turcji, gdzie ma swoje przedstawicielstwo.

Przy współpracy z naszym tureckim dystrybutorem oraz Ambasadą, FAKRO organizuje  pomoc humanitarną dla potrzebujących. Firma przekazała koce oraz agregaty prądotwórcze.

Jesteśmy świadomi, że pomaganie jest procesem. Dlatego będziemy obserwować sytuację oraz słuchać głosu naszych partnerów. Ważne, żeby docierać z konkretną pomocą.

Pomagamy tym, którzy ucierpieli w tej tragedii. Dzięki ludziom dobrej woli udało się sprawnie zorganizować akcję pomocową za co wszystkim zaangażowanym w pomoc serdecznie dziękuję – mówi Tomasz Januszewski, koordynator działań, odpowiadający w FAKRO za rynek turecki.

Wsparcie finansowe, z uwagi na ogrom klęski, która dotknęła Turcję i Syrię, jest nadal potrzebne. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę jaką Państwo zechcecie dokonać na jedno ze wskazanych poniżej kont Fundacji. Wszystkie wpłacone pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi.

Numery kont do wpłat:

  1. BIC (Swift): BPKOPLPW, IBAN PL 94 1020 2892 0000 5702 0797 0850 (EUR).
  2. IBAN: PL 55 1020 2892 0000 5702 0653 4012 (PLN)

Bądźmy solidarni z potrzebującymi.

ŹRODŁO: FAKRO


Przeczytaj również:

FAKRO Mecenasem konkursu POiD Building Awards 2021

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych firm w branży okien dachowych, promotor życia w funkcjonalnie zaprojektowanych, pełnych naturalnego światła wnętrzach. Dołącza do grona Mecenasów konkurs…

POiD Hyde Park – Spotkania dyskusyjne Członków Związku POiD

Związek POiD zaprasza przedstawicieli firm członkowskich do udziału w spotkaniu dyskusyjnym Hyde Park. Spotkania będą miały charakter cykliczny i odbywać się będą w każdy pierwszy piątek miesiąca. …

Drzwi zewnętrzne powinny być eko

Ekologia to nie moda a konieczność, m.in. z powodu kwestii zdrowotnych. Coraz bardziej zauważalne jest bowiem ogromne zanieczyszczenie powietrza, za które odpowiadają w znacznej mierze budynki z uw…